Problem z liśćmi w nawiewach

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Pomożcie pozbyć się w jak najmniej inwazyjny sposób liści z nawiewów w moim esperaczku. jest ich szczególnie dużo w miejscu gdzie nawiew przechdzi do drzwi. Jak wyciagnąć kratkę która osłania nawiew???
  
 
Wienio jakbyś napisał jeszcze ze trzy posty na ten temat to może ktośby odpisał
  
 
Sorki drobna pomyłeczka w sztuce więcej się to nie zdarzy. Strasznie mi wstyd dałem ciała!!!
  
 
Cytat:
Sorki drobna pomyłeczka w sztuce więcej się to nie zdarzy. Strasznie mi wstyd dałem ciała!!!


Wienio nie przesadzaj - to był żart
  
 
Ja tez mam z tym probelm i chcialbym sie dowiedziec jak wyjac te kratki. Obok nich jest takla sroba ale ona niejest do nich. Wyciagalem nawet schowek z prawej strony ale tych rur od nawiewow nieda sie wyciagnac. Jezeli ktos wie jak to zrobic to bede wdziecznyWieno chyba tez
  
 
wyjmowałem kratki w bokach w zeszłym roku (liście , patyczki ) jesli dobrze pamietam wyjmowałem na siłe , ale dobrze pamietam , ze aby je włozyć troszke sie napociłem i podrapałem ręce o blache , aby uniknąć śmieci w nawiewie założyłem mate filtracyną na wlot przed dmuchawą ( pod maską )--na okres zimowy wkładam specjalnie wyciete zaślepki i nakłedam na kratki boczne aby odłączyć nawiew z drzwi i w tem sposób mam wiekszy nawiew przez dość słabe szczeliny do nawiewu na szyby boczne
  
 
Cytat:
na okres zimowy wkładam specjalnie wyciete zaślepki i nakłedam na kratki boczne aby odłączyć nawiew z drzwi i w tem sposób mam wiekszy nawiew przez dość słabe szczeliny do nawiewu na szyby boczne


ADAMWD napisz proszę, cos wiecej o tych zaslepkach. Zakładasz je od środka tapicerki czy z zewnąątrz? Jak to wygląda i jak się trzyma i czy na prawde zwieksza ilość powietrza dmuchanego na szybę?
pozdrawiam