Spryskiwacz szaleje

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
W mojej Ladzie 2107 wlacza sie spryskiwacz kiedy wykonuje ruch kierownica tzn. skrecam!?!?
Malo tego jak wyjme kluczyk ze stacyjki to po jakims czasie zaczyna dzialac!?!
Odlaczylem sprayskiwacz bo gdzies chyba jest jakas zwara. Tylko gdzie? Szukam i nic...
Moze ona zyje... Ostatnio wieczorem pod domem same wlaczyly sie awaryjne!!! Moja zona twierdzi, ze za mocno tzrasnalem dzwiami i wlacznik sam wyskoczyl.
 
 
Stawiałbym na jakieś kostki lub złączki przy kierownicy.
  
 
to przelacznik pod kierownica.
pozosaje miec nadzieje, ze zwiera, bo jest tylko brudny i przedmuchanie go moze pomoc. Jak nie, no to trzeba bedzie dziada rzebrac albo wrecz wymienic. Moze dziac sie tez cos w okolicach stacyjki, ae ja obstawiam wylacznik. Moglo poleciec wylaczanie kierunkowskazow kierownica i jakis jego element zwiera. I to wydaje mi sie abardziej prawdopodbne. Jednym slowem kolego: sciagaj kierownice!!!
  
 
Ja miałem lepsze jajca...
Któregoś razu jak wracałem z Szczyrku to spryskiwacz zaczął działać permanentnie non stop żygał płynem...
Wyjąłem przekaźnik..... i uwaga :
ZACZEŁO DZIAŁAĆ NORMALNIE, CZYLI WTEDY KIEDY CIĄGNĄŁEM ZA DŹWIGIENKĘ, kiedy nie miał prawa w ogóle działać....

Do tej pory nikt tego nie potrafi wyjaśnić...
  
 
Dzieki za odpowiedzi!
Tylko moglby mi ktos wyjasnic, gdzie ten przelacznik sie znajduje dokladnia jak zdejme kierownice?
 
 
Aha Juz wiem gdzie on jest!