OT: Polki w MŚ piłki siatkowej !!!!

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco


To była ciężka przeprawa, ale wygrały - to najważniejsze !!!!!

Martwi mnie tylko nasza libero - była nieobecna...
Co więcej od połowy spotkania jej rolę zaczeła spełniać Przybysz co według mnie nakazał trener.......
Trzeba było wziąść Niemcewicz, a nie eksperymentować z niedoświadczoną zawodniczką

Ja przez te nasze kobitki to posiwieje
  
 
Dla mnie sprawa z Niemcewicz byla prosta. Cala ta kontuzja to kit, zeby zawodniczka byla w "pelni sil" dla swojego wloskiego klubu. A nie mogli przeciez powiedziec ze juz nie chce grac w polskiej reprezentacji, bo po skonczeniu umowy wloskiej moglaby miec wielkie problemy z powrotem do reprezentacji... .

Zalatwili wiec sprawe "ugodowo pod publike" ... .

Ale tak w sumie dobrze, ze grali bez niemcewicz. Na poczatku zle im to jakos wychodzilo, nie bylo jednej w zespole i reszta sie gubila. Musza nauczyc sie grac calym teamem, a nie na jedna kobite (podobnie jest w zespole Turcji - Natalia rulez, bez niej turcja to szmaty )
  
 
Cytat:
Ale tak w sumie dobrze, ze grali bez niemcewicz. Na poczatku zle im to jakos wychodzilo, nie bylo jednej w zespole i reszta sie gubila. Musza nauczyc sie grac calym teamem, a nie na jedna kobite (podobnie jest w zespole Turcji - Natalia rulez, bez niej turcja to szmaty )



Nie zgadzam się - libero jest po to, żeby odbierać (jest najniższa - przecież nie da rady blokować, czy "ciąć"), reszta jest po to, żeby rozgrywać i "ciąć".

Co do Natali - świetne "ściny", beznadziejna zagrywka.
Natomiast turecka libero grała genialnie.

Cytat:
Dla mnie sprawa z Niemcewicz byla prosta. Cala ta kontuzja to kit, zeby zawodniczka byla w "pelni sil" dla swojego wloskiego klubu. A nie mogli przeciez powiedziec ze juz nie chce grac w polskiej reprezentacji, bo po skonczeniu umowy wloskiej moglaby miec wielkie problemy z powrotem do reprezentacji... .

Zalatwili wiec sprawe "ugodowo pod publike" ... .



Mam nadzieje ,że to nie prawda...
Tak czy siak dzieki za ciekawe info...
  
 
Hm. Ale to chyba i tak nie jest dobrze opierac druzyne tylko i wylacznie na libero ?. Pozniej moga wyjsc wlasnie takie cyrki, jak z Niemcewicz i tym jej wloskim klubem. Info owe zaslyszalem w tv.
  
 
No i dupa blada.. przegraliśmy z Dominikaną
Przez tą sitakówkę staje się rasistą (do tej pory byłem bardzo tolerancyjny ).
Znowu kłopoty przez brak dobrej libero.

Jutro mecz z Brazylią... mam nadzieję ,że to nie będzie pogrom
  
 
Cytat:
2003-11-02 08:25:41, -JACO- pisze:
Jutro mecz z Brazylią... mam nadzieję ,że to nie będzie pogrom


No i wykrakałeś
  
 
Cytat:
No i wykrakałeś



Nic mi nie mów - jestem załamany
  
 
No i pięknie - mecz z Kubą też przegrany, a nawet ładnie grały

Jutro mecz z Chinami - to będzie MASAKRA - mam nadzieje ,że się nasze nie załamią.