[Pony] Demontaż i czyszczenie nawiewów

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Moze mi ktos powiedziec jak sie demontuje nawiewy wbudowane w deske rozdzielcza? Chce wyczyscic caly przewod wentylacyjny ile sie da bez rozbierania calej deski, bo troche smieci sie nazbieralo Prosze o szczegolowe instrukcje co i jak
  
 
Smieci w sensie ze liści i brudu czy jak bo słyszałęm ze dobre są środki do odgrzybiania i czyszczenia kanałów nawiewowych Chyba to 10 żł kosztuje.

  
 
Cytat:
2008-04-11 14:01:52, Legro_Sz pisze:
Smieci w sensie ze liści i brudu czy jak bo słyszałęm ze dobre są środki do odgrzybiania i czyszczenia kanałów nawiewowych Chyba to 10 żł kosztuje.



Tzn jak sie nazywa taki srodek? Jakis dobry. No tak ja wlasnie chce usunac wszystkie smieci (liscie, patyczki, wiorki ze scinanego drzewa) które mi nalezialy w przewody nawiewow. Ale nie wiem jak je z deski wymontowac. Jakies dobre sposoby i rady macie??
  
 
No to nikt nie wie jak sciagnac oslony nawiewow w desce rozdzielczej w Pony??
  
 
Jezeli są tak jak w accencie to najpierw zaczep je jakimś drucikiem zeby ci czasemi do srodka nie wpadly a poznie jto musisz srubokręt i podwarzyć i samo wyskoczy - niewiem jak to jest w ponym ale tak robilem w accencie poznie mozesz sprobowwac odkurzacz i jazda tylko nie uwaga z siłą ciągu

A z drugiej strony jakbys chcial tak dobrze to oczyscic to musial bys odkrecic panel srodkowy(ta oslone co jest kolo biegów i jak to zdejmiesz to wtedy tam bedzie łączenie kanałów nawiewowych tak jest w accencie

aha a ten srodek to pierwszy od góry na ponizszej stronie:

http://www.bakar.lubin.pl/plak.html
  
 
Dzieki za wskazówki, bede mial chwile to tak zrobie jak to opisales. A srodki do czyszczenia PLAK to znam. Myslalem ze jakis inny specjal jest lepszy. Dzieki za rady. Jakby ktos jeszcze mial jakies inne dobre rady ad. demontazu to bede wdzieczny