Extra pompka do espero

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
TO jest post pewnego użtykownika który myśli że mu wszystko wolno:


ludzie wsadziłem do swojego esperaka pompke od mitsubishi eclipse .pasuje tylko wumaga delikatnych poprawek .ale za to do setki mam teraz 9 s.


wyprowadziłem go z błedu ( jeśli kasowanie nie pomaga moge zastsować coś innego)

jeśłi przez usunięcie postów Pana Krzyśka zgubicie wątek to trudno
Pozdrawiam LASOMBRA

[ wiadomość edytowana przez: Lasombra dnia 2003-11-05 22:01:18 ]
  
 
To slabo, ja na strumienicy i swiecach Brisk mam w granicach 8 sekund
  
 
A ja założyłem spojler z przodu, 2 spojlery z tyłu, wyrżnąłem dziure w masce i błotnikach, walnąłem nalepkę na wlew paliwa i z 90 KM zrobiło mi się 130! Myślę, że jak jeszcze na spryskiwacze lutnę diody i założę z tyłu kołpaki imitujące wentylowane tarcze to spoko 140 KM osiągnę.

PS. Bartek - zauważ, że o pasie wzdłuż auta nie napisałem, no może teraz
  
 
piotr-ek
jestes wielki
taki tuning mocy nigdy nie przyszedlby mi do glowy
kiedys myslalem o zaglu od deski na dachu ale nie mialem pomysla jak rozwiazac sprawe trzymania kierownicy i zagla jednoczesnie
przy halnym pare koni by doszlo
Lasombra
a moze to twoj wozek ten co miales szyber wycinac??
nowy czlonek klubu, moze Petersen go namierzy?





[ wiadomość edytowana przez: cezariusz dnia 2003-11-02 22:04:22 ]
  
 
Cytat:
2003-11-02 21:56:52, cezariusz pisze:
piotr-ek
jestes wielki
taki tuning mocy nigdy nie przyszedlby mi do glowy



Czekaj... czekaj... zaraz mnie zaje...ą za to
  
 
ja wstawie pompe od 3000GT i zobaczymy kto jest debesciak jak moje 1.5 bedzie przyspieszac w 6 s.



[ wiadomość edytowana przez: Petersen dnia 2003-11-03 09:28:25 ]
  
 
(..)

[ wiadomość edytowana przez: Lasombra dnia 2003-11-05 22:02:23 ]
  
 
panowie,a kto mowi ze mamy miec silnik z przodu,l mamy przeciez duzy bagaznik, proponuje tam wstawic silnik od F-16
  
 
[cytat]
2003-11-03 22:17:44, krzysiek1041bi pisze:
Petersen czy jak ci tam

Tak mi tam

dzis wsadzilem nowy tłumik i normalnie...jakbym urwał z pol sekundy do setki jeszcze wywaze lewe kolo i pompka z 3000GT bedzie niepotrzebna
  
 
Petersen, Ty to widzę o tuningu mechanicznym wiesz niewiele...


... od lat wiadomo wszak, że kompakt na lusterku w połączeniu z maskotą przyklejaną na tylną szybę odpowiada za najwieksze przyrosty mocy

Jezu - jak ja nie lubię rozmawiać z nowicjuszami
  
 
SpeedR dzieki Ci chłopie otworzyłeś mi oczy !!!! Kurde ze tesz nie wiedzialem o takich rzeczach, ja całe zycie myslalem ze waniliowa choinka w samochodzie daje takiego kopa

dzieki SpeedR naprawde-masz u mnie browara, jutro cisne do siakiegos Fikolandu po odpowiednie akcesoria tuningowe i po kompakta
  
 
Panowie nie róbcie boruty !

Krzysiek1041bi chętnie zobacze te 9 sekund

  
 
Cytat:
2003-11-03 23:19:15, Petersen pisze:
SpeedR dzieki Ci chłopie otworzyłeś mi oczy !!!! Kurde ze tesz nie wiedzialem o takich rzeczach, ja całe zycie myslalem ze waniliowa choinka w samochodzie daje takiego kopa

dzieki SpeedR naprawde-masz u mnie browara, jutro cisne do siakiegos Fikolandu po odpowiednie akcesoria tuningowe i po kompakta


Nie ma problema - jutro razem pijemy

P.S Zoltar - daj znać, kiedy będziesz szedł oglągać, to pobiegnę się przyłączyć.
  
 
Cytat:
2003-11-03 23:22:41, Zoltar pisze:
Krzysiek1041bi chętnie zobacze te 9 sekund



Hehehe... więcej Krzyśka nie zobaczysz na tym forum.
  
 
Cytat:
Hehehe... więcej Krzyśka nie zobaczysz na tym forum.


no po takim przyjeciu to ja sie nie dziwie wcale
natomiast powinno sie wiedziec co sie pisze(mowi)
proponuje odpuscic krzyskowi i juz sie z niego nie nabijac

krzysiek bez nerw
to jest taka jak ze studentami na 1 roku lub w wojsku z mlodym rocznikiem, powiesz cos nie tak a potem zyc nie daja.
witamy na forum
  
 
A mnie to nie rusza że nabijacie sie z tych 9 sekund.a Petersen jak chce to moze sie ze mna zmierzyc na lotnisku na krywlanach i zobaczymy kto jest the best. heheeeeee
  
 
Uważaj na to co piszesz! Szybciej Ty już tu więcej nie będziesz się mógł zalogować, niż Petersen zostanie okrzyczany!
  
 
krzysiek skoro obrazilem Cie to...BARDZO PRZEPRASZAM, strasznie mi przykro, naprawde

Ps: a tak w ogole to jaki masz silnik bo jezeli wiecej niz 1.5 to nawet bez pąpki nie bede sie probowal, ale jak 1.5 to...wszystko przed nami

a skoro wchodzisz do klubu to bys sie przywital a nie od razu piszesz ze ktos jest wkur...
  
 
właśnie się zastanawiam czy warto wstąpić do tego klubu ???? ja mam silnik 1.5
  
 
Powiem Ci szczerze - NIE WARTO!