DOBRY warsztat w Katowicach lub okolicach i KUPA roboty :(

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Hello

moje Espero wymaga mechanika... posypalo się kilka rzeczy a podjalem decyzje ze nie sprzedaje autka wiec szukam dobrego (znajacego sie na espero) mechanika... Do roboty silnik, zawieszenie, wycieraczki, blachy...
  
 
Witam!!

Jeśli chodzi o mechanika to mam znajomego, którego mogę z czystym sumieniem polecić. Pracował jako mechanik ponad 20 lat, teraz pracuje w ochronie. Nie pracuje już jako mechanik tylko sobie łapie fuchy. Moja Esperyna jest serwisowana tylko przez niego (robił już przy niej niebanalne rzeczy) ostatnio całe zawieszenie wymieniał prawie. Jeżeli naprawa nie wymaga podnoszenia samochodu to spoko - facet pracuje w każdych warunkach a jeżeli tak to musisz mieć pod ręką jakiś garaż z kanałem . Ale najważniejsze jest to, że gościu jest bardzo solidny i bardzo tani. Polecam z czystym sumieniem. Nie chcę tu robić reklamy i pisać namiarów z wiadomych względów, także jeżeli byś był zainteresowany to odpowiem na maila pepton@interia.pl.
Jeśli chodzi o lakiernictwo to też mam swojego lakiernika, który też maluje "w garażu" . Ale jakbyście widzieli jak to bym Wam szcęki opadły. Tu też bym Cię mógł umówić tylko musi być garaż. Mi pomalował już chyba pół samochodu od listw w dół cały samochód + 2 tylnie błotniki i to za za 550 zł . Niemożliwie tani. Fachowiec I klasa - polecam .
  
 
właśnie tylko cały problem polega na tym ze chce zrobic tak - oddac samochod na tydzien/dwa - powiedziec co jest do zrobienia i odebrac autko - i wolalbym aby byl to jakis warsztat a nie garaż Nie chce abyś odebrał to osobiście - sam mam garaż i wiem jak się robi w takich warunkach - a mam naprawde dużo do roboty więc czesci beda sie walaly na lewo i prawo. - chce rozebrac silnik, skrzynie, cale zawieszenie, przejrzec elekryke, mechanike szyb, powalczyc z rdza, zabitexkowac nadwozie, te takie male dupstwa przy skrzyni powodujace luz na drazku itd...
ten mechanik/wujcio od Tomka byłby ok ale troche daleko - 300km
  
 
mechanika, elektromechanika, gaz...
zadzwon 738-11-75
pozdrawiam.