Przelacznik swiatel

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
ostatnio troche pojezdzilem w trasy i zawsze po przejechaniu ok 40 km zaczyna mi piszczec przelacznik od swiatel, czy to normalne?a poza tym brzeczy mi linka od predkosciomierza i juz mnie to zaczyna denerwowac.
  
 
JAk to przełacznik Ci pszczy ??? ten zespolony???Czy klawisz?
A nie smazy sie tam cos czasem Franc????
A może to własnie ta linka o cos ociera i piszczy???
Sprawdź czy coś się za bardzo nie grzeje- choć to mało prawdopodobne ,zeby sie piszczało ja sie pali
  
 
pawel, ten przelacznik co sie zapala swiatla i gasi, jak piszczy i przelacze go to przestaje, jak wlacze spowrotem to znowu piszczy, nie wiem, moze nadmuch cieplego powietrza go zagrzewa.
  
 
hmmmm mi kiedyś piszczał przełacznik od nawiewu-jak dałem na maksa-ale wystarczy ze zgiąłem te blaszki w srodku troche i przestało spróbuj moze ci sie tez uda no chyba ze to całkiem od czegoś innego albo innaczej piszczy
pozdrawiam
  
 
ja pierpapier.... piszczy?????
bo ze nie kontaktuje czy przerywa to norma.
narawa polega na dogieciu blaszek i oszczyszczeniu tych cypiszkow stykowych (nie ma jak fachowe okreslenia)

w tandetniejszych przyciskach (raz taki mialem) potrafi sie tez wytrzec lub stopic ten plastikowy palec docskajacy. Doraznie pomaga rozciagniecie sprezynki, ale docelowo, to kapota. Ale juz pare razy z sukcesem skladalem z kilku takich wylacznikow jeden sprawny.
no a w ostetecznosci to juz tylko nowy, ale tani jest - ponizej 10 zl.
W Lodzi - 7
  
 
Witam
Franc, primo, czy to ten przełącznik który kiedys reanimowaliśmu na spocie?... jesl;i ttak to moze być już troche wyrobiony, a jesli chodzi o linke predkosciomierza, moze jej nie dokreciłes dość mocno, kiedy montowałes tablice wskaźników?..
a poaz tym, może Ci coś ociera pod konsolą, tam gdzie masz tak duzo kabli i ten zestaw, który ostatnio montowałes?..
moze powinieneś wzmocnić konsole pod radio tak jak ci proponowałem?.. , tak jak zrobiłem u siebie?.., bo mi przedtem też wszystko tak latało, i dawało dziwne odgłosy