Moje nowe światła tylne :)

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco


Panowei chciałem wam przedstawić moje nowe światła tylne
Produkcja Eagle Vision Taiwan z homologacją europejską
oto fotki:












i jak wam się podobają ? pytam was bo za te światła zostałem nawyzywany od Dresów którym Alfa pomyliła się z golfem, od dresów tuningowców którym alfa jest potrzebna do "rwania dup" i "wywijania pod remizą w soboty". Pomijam późniejsze awantury i chamstwo niektóych klubowiczy IKAR.
Więc wypisałem się z klubu Alfa Romeo
  
 
No trochę w tym racji mieli... ale tylko trochę. Na szczęście spoiler masz normalny, bo jakbyś założył oryginalną alfoską półkę (co za debil ją wymyślił) to wtedy byłbyś kandydatem na WT. A... podaj adres tego klubu AR.

[ wiadomość edytowana przez: piotr-ek dnia 2003-11-04 11:07:25 ]
  
 
Ja siem wtrace z forum obok (jesli mozna) ja osobiscie nie lubie takich lamp ale o dziwo w jasnej alfie mi sie podobaja. Na prawde ql to wyglada

pozdr
  
 
efekt jest super. W porównaniu z oryginalnymi wypadają znacznie lepiej.
  
 
Panie te alfa romeo to usterkowe jest ale swiatelka fajne
  
 
Lasombra co do klubu alfy to bardzo dobrze zrobiles, po co gadac z wiesniakami-a swiatełka sa świetne Lexus Look
  
 
Światła jak światła, ciekawe czy świecą????
  
 
swiatelka ladnie wspolgraja z niebem w szybie, chociaz moim zdaniem troche zbyt kolorowe (jakby to nieladnie powiedziec - kandydatuje do choinki)... ale w bialym kolorze i tak wyglada dobrze! jest ok

natomiast chcialbym widziec jak te swiatelka swieca, tzn jaka maja iluminacje swietlna itd... bo w sumie chyba glownie o to chodzi, jesli sie mowi o swiatlach.
  
 
A istnieja jakies inne swiatla do espero procz standardowych?
  
 
swiatla sa super. bardzo mi sie podobaja. gratuluje.
  
 
Ładne - nie wiem czemu ale przypominają mi nową IBIZĘ
  
 
Ładnie wyglądają, pasuje do koloru.

Ale z tekstem o Alfie, jako aucie na dupy to się zgodze... Bo tak ogólnie jest, bez tych świateł
  
 
dobre pytanko rzucił kolega . czy są jakieś inne lampy do esperka ?? może ktoś słyszał ??
  
 
Lasombra jak pewnie pamiętasz to zawsze bardzo podabały mi się Twoje przeróbki.
Tym bardziej mi przykro ,że ta przeróbka mi się NIE podoba.
Te światła faktycznie nie pasują do stylu jaki prezentuje sobą Alfa Romeo.
Za to spojlerek jest naprawdę gustowny.
  
 
no wiesz Jaco az mi sie przykro zrobilo ze cie zawiodlem na serio
  
 
Cytat:
no wiesz Jaco az mi sie przykro zrobilo ze cie zawiodlem na serio


Spoko Michał - przecież nie musimy mieć identycznego gustu - najważniejsze ,że Tobie się podoba.
Czekam z niecierpliwością na kolejne modernizacje i pamiętaj ,że w swoich poczynaniach masz u mnie pełne poparcie - za odwagę, bezkompromisowość i styl.
  
 
To i ja cuś wtrącę.
Tym bardziej, że światełka widziałem na "żywca".
Sądzę, że lepiej się prezentują na autku niż oryginały, ale jeśli mam być całkowicie szczery, to osobiście wstawił bym lampki NIEcałkowicie transparentne. Coś takiego, aby sam klosik był w odmianie białawej.

Uważam, że w tym autku sprawdził by się taki patencik rwelacyjnie.

Ja wiem Panowie, że ja mam tzw. "zajoba" i zanim wykonam jakąkolwiek modernizację w autku, to pół roku zastanawiam się nad trybem jej przeprowadzenia, wyboru akcesoriów, i tyleż samo czasu zajmuje mi dopasowywanie wszystkich dupereli, żeby fajnie wyglądały, więc to zupełnie odmienna historia.

Jednak jak pisałem, lampki są fajne, i z pewnością wyróżniają Alfiatkę z całej palety odmian seryjnych.

P.S Pamiętasz Michał czarną 156- stkę z salonu, gdzie przed kupnem ogladaliśmy Twoją furkę? Otórz widziałem ten samochodzik ostatnimi czasy na Modlińskiej i faktycznie okazał się byc "dość" zrywny i szybki. Swoją drogą, ten układ wydechowy Supersprinta przy wyższych obrotach "gra" niesamowicie
  
 
Lasombra jesteś dresem któremu Alfa pomyliła się z golfem.
Tobie alfa jest potrzebna do rwania dup i wywijania pod remizą w soboty. Jeden wielki dres tuningowiec.








Nie jestem wielbicielem takich lamp, ale w jasnym samochodzie prezentują sie całkiem nieźle. Mogłyby być może trochę mniej "przezroczyste". Ale mimo wszystko ok.
  
 
Cytat:
2003-11-04 21:36:36, Martinezzz pisze:
Lasombra jesteś dresem któremu Alfa pomyliła się z golfem.
Tobie alfa jest potrzebna do rwania dup i wywijania pod remizą w soboty. Jeden wielki dres tuningowiec.


... i tak wszyscy wiemy, że Michał wieczorami wkłada dresy, zarzuca do radyjka Szazę i najnowsze kawałki "Bekstit Bojs ", otwiera okno, wystawia łokieć i objeżdza Warszawskie kluby w poszukiwaniu nowych "Blond Wenus"do zasilenia wolnych miejsc na tylnej kanapie
  
 
a jak
nie kurna