Barbórka Cieszyńska 2003

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Jezeli ktos z was wyczail w necie jakies informacje na temat tegorocznej Barbórki Cieszyńskiej bardzo bym prosil o jakis link albo informacje (najbardziej interesuje mnie lista zgloszeń )
  
 
Żadnych konkretnych informacji jeszcze nie ma.
Na rajdzie na pewno będziemy, liczę na śnieg i duuużo kaszli
  
 
Layer, znalazly by sie jakies 2 miejsca wolne?? Chciałbym pojechac z moja niunia, a ojciec auta jeszcze na bank mi nie da.


Pozdrawiam
  
 
ziober: jeszcze sami nie wiemy czym pojedziemy...
Może z Łukaszem, może leopoldem, jeszcze trochę za wcześnie.
Ale jakby co to dam Ci znać.
  
 
Cytat:
2003-11-04 23:04:03, RooK pisze:
Jezeli ktos z was wyczail w necie jakies informacje na temat tegorocznej Barbórki Cieszyńskiej bardzo bym prosil o jakis link albo informacje (najbardziej interesuje mnie lista zgloszeń )



na razie tylko tyle udało mi się znaleźć:


XXXI Samochodowy Rajd CIESZYŃSKA BARBÓRKA, Cieszyn 21-22.11.2003-11-03
X Runda Rajdowego Samochodowego PUCHARU PZM

Biuro Rajdu:
Biuro rajdu do dnia 19.11.2003r. środa do godz. 17,00
znajdować się będzie w siedzibie Automobilklubu Cieszyńskiego Cieszyn,
ul. Limanowskiego 9a tel. 33/8520239. W dniach od 20 - 22.11.2003r.
Biuro Rajdu mieścić się będzie w Hotelu "HALNY" Cieszyn,
ul. Motelowa tel. 8520451.

Lokalizacja Startu i Mety
Cieszyn - Rynek
Lokalizacja Parku Zamniętego:
Cieszyn-Rynek
Lokalizacja parku serwisowego:
Drogomyśl - P.P.U.H. "ANKOP" ul.Wiejska 22
Lokalizacja Biura Prasowego:
Biuro prasowe znajdować się będzie w Hotelu "HALNY" Cieszyn ul.Motelowa
Godziny pracy biura prasowego:
W dniu 21.11.2003 - piątek w godzinach od 16.00 - 21.00
W dniu 22.11.2003 - sobota w godzinach od 8.00 - 21.00

Start Cieszyn Rynek godz. 8.00

OS 1/5/9/ Drogomyśl Górna - Drogomyśl Heleński 4,70 km
OS 2/6/10/ Drogomyśl Heleński - Chybie 8,80 km
OS 3/7/11/ Chybie - Zabłocie 5,20 km
OS 4/8/12/ Zabłocie - 9,40 km

Długość km os w pętli: 28,10 km
Razem km os: 84,30 km - 41,6% trasy rajdu
Całkowita długość rajdu 202, 65 km


Strona AK Cieszyńskiego, ale dawno aktualizowana...
  
 
Jak ktos juz cos bedzie wiedzial wiecej niech da znac narazie dziekuje za informacje. Na barborke wybieram sie bankowo razem z moja cyferka wiec jak cos moge sie podzielic wrazeniami zapisanymi na karcie aparatu
  
 
Na autoklub.pl jest lista zgłoszeń i mapki.
  
 
Szukam wolnego miesca. Sprawi ktoś że w sobotę będę mógł usłyszeć wspaniały dźwięk strumienicy wydobywający się z A-grupowego potwora?
  
 
LAYER ja mam wolne miejsce!
Dzwoń.
Wyjazd o 7.20!
pzdr
  
 
I po rajdzie, jak się wyśpie to może coś napiszę.
  
 
W sumie to jechałem na ten rajd praktycznie tylko ze względu na kaszle i nie zawidoły mnie Goniły po prostu wściekle, zresztą Krajnik ukończył rajd na całkiem przyzwoitym miejscu. Szkoda tylko że Omleta nie dane było mi zobaczyć. Generalnie było bardzo ślisko i przez to duzo było śladów po ratowaniach i wypadnięciach z drogi. Pierwszy raz w życiu widziałem odcinek w całkowitej ciemności, tylko stałem na początku OS i nie widziałem rozgrzanych do czerwoności tarcz hamulcowych
Na koniec brawa dla pelikana za udany debiut i jeszcze raz dla Kopiego, Cieślara i Krajnika za to że stworzyli super widowisko
  
 
FOTKI FOTKI !!
  
 




  
 
uuuUUUuuuu piekne slajdy widze że dystanse i to duzo dystansów pozakładane w malcach

WIĘCEJ FOTEK, WIĘCEJ FOTEK !!

  
 
Ja patrzałem na serwisie to po prostu masakra, wyglądały zajebiście Koła równo z nadkolami, nisko, płyta, i strumienica
  
 
na szybie cc jakieś znajome nazwisko
  
 
Kurde Arti to miała być tajemnica

Łukasz Janota
  
 
Koło mnie niestety slabo przeszli a na takiej ładnej Sce stałem , ale za to gość INTEGRALKĄ fool respct - jak to rwie chyba z 350 ps no i podtrzymanie cztery czarne pasy zostawil jak dołożył gas po zakręcie WIELKIE BRAWA dla niego!!!!!!!!!!!!!!!!
  
 
Tam gdzie ja stałem Lancia "szła" bardzo anemicznie (asekuracyjnie). Trudno wszedzie być nie mozna...
Chyba ta sama jechała na Kryterium Asów w Chorzowie i sprawiała wrażenie jakby jej wyraźnie mocy brakowało.