555 czy 385

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
chlopaki jak myslicie ktory zabudowac do mojego scigacza i ktory jest lepszy555 czy 385 a moze jeszcze jakies inne walki pozdro
  
 
Mi się wydaje że lepszy jest 555 Kałuży ale jest jeszcze taki koleś z Wrocławia (arti jak on się nazywa?), dzwonisz do niego mówisz mu co masz w silniku i on Ci robi wałeczek a potem wysyła pocztą. Słyszałem że jest dobry.
  
 
Zależy przede wszystkim do czego samochod jest Ci potrzebny. Jesli masz zamiar głownie brac udzial w zawodach, i to takich gdzie próby sa wmiare szybkie to lepszy powinien byc 555, a do jazdy codziennej i do imprez z pacholkami lepszy bedzie 385 ze wzgledu na lepszy doł.
  
 
Cytat:
2003-11-06 11:09:14, layer pisze:
Mi się wydaje że lepszy jest 555 Kałuży ale jest jeszcze taki koleś z Wrocławia (arti jak on się nazywa?), dzwonisz do niego mówisz mu co masz w silniku i on Ci robi wałeczek a potem wysyła pocztą. Słyszałem że jest dobry.



nazywa się HEINRICH i jest w zrocławia
  
 
Ja tam myslę że na kajtki szaya1 w zupełności wystarczy.
Ta przróbka w porównaniu z mocno odchudzonym nadwoziem daje bardzo pozytywne efekty (sprawdzone!)
  
 
w tychach tez jest taki facet ktory robi walki na zamowienie kiedys pracpwal w fso rally przygotowywal maluszka herby znalazlem o nim na necie
  
 
Ja o nim nie słyszałem, chyba że to ten z Jordana 5
  
 
jest ogloszenie na necie jak odnajde te stronke to dam znac
  
 
Polecam serdecznie Heinricha !!!!!!!!!
Wielu znajomych robilo u niego wałki do róznych aut i wychodzili na tym super.
Zna sie na raeczy - robi nei tylko do maluchów.
i jest tani .....
Niestety adresu nei podam bo strona klubu nak órym był nie działa a on swojej www nie ma .
  
 
znalazlem tom strone i bardzo przepraszam ten facet mieszka w bielsku a tak pozatym macie kontakt z panem Heinrichem
  
 
Sory za odgrzebanie starego posta ale jaka jest cena takiego wałka od Heinricha ?? Ma ktoś jakieś namiary na tego człowieka ??
  
 
Akurat masz szczescie bo jakis miesiac temu zakupiłem wałek wraz ze szklankami od p. Heinricha. Nistety z przyczyn ode mnie niezaleznych testowanie wałka nie zostało jeszcze zakończone. Zamówilem poprawiony odpowiednik 385 inz. Świątka, gdyz chodziło mi głównie o elastyczność silnika oraz mialem na uwadze poczynione juz przeróbki (głowica 2mm). Cena wałka to 300 zł. p. Heinrich robi wałki na indywidualne zamówienie. Wałek mozna kupic również w Ireco motorsport.