SPOT TORUŃSKI - 23.11 /ZDJĘCIA/ - Strona 4

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Zdjęć faktycznie mało,ale łaciaty z Gdańska widoczny
  
 
no ja zrobiłem tylko tyle, teraz czekamy na innych...

ogien faktycznie nie wyszedl

  
 
Relacja poszła do GDA.Teraz czekamy na resztę fotek.Ma ktoś namiary na Domela?
  
 
Na początek tyle zdjęć wystarczy, ale gdzie jest ten tor?? Na szóstym zdjęciu, między pickiem Viviego, a kombi Kaovtza widzę jakiś zakręt - to jest to Taki wąski ten tor czy tylko ten fragment akurat? Bo wspomnianym fragmencie to ja coś nie widzę manewrów wyprzedzania
Szkoda że nie mogłem się pojawić ale nie zostało mi żadne autko. Jak okazało się że nie mam czym jechać to było już za późno. Przeczytałem że Jeff nie jedzie, z Kao nie mogłem się skontaktować...
i musiałem jechać na pół dnia przez to do Koronowa .
Ale co tam, na nastepnym sie pojawie już chyba napewno. Kanciak powinien być już niedługo przygotowany tak by być w ciągłej eksploatacji.
Czekam na fotki!
  
 
To ja wybrałem taki zaciszny zakątek - normalnie jest szerzej. A zimą jest super ciekawie.
  
 
Bylo bardzo milojak zreszta na kazdym spocietroche gorzej z droga powrotna bo jakies 40 km od domku fiacik zdechl i nie chcial odpalic.Bylem holowany polonezem truckiem jutro bede szukal przyczyny!! moje fotki tez juz sa foty
  
 
Cytat:
2003-11-23 20:22:43, kaovietz pisze:
Relacja poszła do GDA.Teraz czekamy na resztę fotek.Ma ktoś namiary na Domela?



No właśnie, podawał mi swój numer, ale niestety nie zapisał mi sie w komórce, widocznie nie powieniem obsługiwać tak skomplikowanego urządzenia...
  
 
Numer Domela puściłem GDA privem.
  
 
Cytat:
2003-11-23 22:50:02, Quattro pisze:
To ja wybrałem taki zaciszny zakątek - normalnie jest szerzej. A zimą jest super ciekawie.


Już nie mogę się doczekać pierwszego śniegowego toruńskiego . To jak, od teraz toruńskie robimy na tym torze? Wygląda na dość duży więc będzie gdzie sie rozpędzić i z tego co widzę jest też spory zapas "powierzchni hamującej" więc nareszcie moje biedne podwozie nie będzie sie nabawiało uszkodzeń przy opuszczaniu drogi .
Do zobaczyska w Bydzi!
  
 
No nie wiem kaovietzowi się nie podobał... Ale ja go lubię - tu uczyłem się jeździć... Najpierw normalnie, a potem zimowo .
  
 
Relacja wraz ze zdjeciami Leona i Lafaara jest juz w dziale ZLOTY
ze wzglądu na ograniczenie miejsca na naszym serwerze jedynie tyle zdjeć na dzień dzisiejszy mogłem zamieścić
  
 
moja porcja zdjęć jest tutaj

a najlesze zdjęcie to chyba z rurą ognia...
  
 
Cytat:
2003-11-23 23:55:14, Quattro pisze:
No nie wiem kaovietzowi się nie podobał... Ale ja go lubię - tu uczyłem się jeździć... Najpierw normalnie, a potem zimowo .

Podobał,podobał Miejsce całkiem sympatyczne.GDA - zdjęć było od groma,jednak wiekszość bardzo podobnych zatem to co jest, jest OK.