Moje wrażenia z Ogólnopolskiego Zlotu na Bemowie

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco


Na Zlocie byłem już o godzinie 10.00 rano - niby wcześnie a już całe lotnisko było zastawione samochodami !
Najbardziej widowiskowe było palenie gumy i tu popisały się samochody BMW (nie ma to jak tył-napęd)
Niestety pogoda zupełnie nie dopisała - lał mocny ukośny deszcz który utrudniaj filmowanie i robienie zdjęć...
Przed Zlotem MaciekGT i Lasombra zapowiadali się że przyjadą, jednak jak się później okazało, byłem jedynym Esperakiem na Zlocie (najwidoczniej chłopakom pogoda nie odpowiadała)
  
 
Wielka szkoda. Liczyłem na jakieś ciekawe fotki
  
 
tak to już bywa.
A słyszałeś kiedyś o FireRoad gdzieś w okolicy elektrociepłowni siekierki, wyścigi w stylu Karowej i Ordona
  
 
Kochani !!!
Napisałem oczywiście, że robienie zdjęć utrudniał deszcz, ale nie znaczy to wcale, że ich wogóle nie zrobiłem!
Oto kilka z nich!


To Audi miało tak niesamowite granie, że krople wody na dachu podskakiwały za każdym uderzeniem !!! ...wnętrze oczywiście całe wyłożone skórą...
  
 

...a tu typowo Amerykański tuning wzorowany na filmie "Szybcy i Wściekli"
  
 

W tuningu nie ważny jest samochód - ważne są dobre chęci i odrobina wyobraźni
  
 

Mój Ojciec i Ojciec Lasombry takimi jeżdżą (tylko nie w tym kolorze oczywiście)
  
 

Firma HOT wie jak się poleruje silniki !
To jest wnętrze Golfa I
  
 
Wydaje mi sie czy na 1 zdjeciu widac kable do ladowania akumulatorow??
  
 
no rzeczywiscie tamten to prawie identico jak mojego ojca, tylko ze moj ojciec nie chce kupic alu felg ale nie musi, silnik wystarcza 196 KM tuning fabryczny silnika 2,5 V6 szkoda e nie moge nim jezdzic... ale moze nadejdie taki dzien, ze spelnia sie.... na na na na
  
 
Cytat:
2002-10-06 16:47:00, ŁUKASZ_GAJER pisze:
Przed Zlotem MaciekGT i Lasombra zapowiadali się że przyjadą, jednak jak się później okazało, byłem jedynym Esperakiem na Zlocie (najwidoczniej chłopakom pogoda nie odpowiadała)[/b]



niestety oprócz kiepskiej pogody miałem ślub koleżanki ze studiów z którą pracuję obecnie w jednym pokoju, miał bym przechlapane...
A szkoda że tak wyszło bo wychodzi mi że mógłbym troszkę w klasie 1,8 namieszać...