Z archiwum L(ady)

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Właśnie wygrzebałem takie archiwalne zdjęcie mojego pojazdu. Na zdjeciu łada ma roczek i jest to zdjecie zrobione gdzies za Toruniem na parkingu leśnym przy trasie A1 (byłej E16 ). Ten pocieszny w niebieskich spodniach to ja, a w czerwonych to moj brat!

A może wy macie takie archiwalne zdjecia waszych ład - bo wiem, ze duzo jest osob u ktorych łada jest od poczatku w rodzinie.

  
 
FAjne- Twoja ładzianka wtedy - to prawie nówka
Ja też lubie czasem sięgnąć do szafy i oglądnąc zdjęcia sprzed lat- ostatnio przwinęły mi sie czarno białe fotki ze spływu na czarnej hańczy w 1984 roku- ale super tamte czasy juz nie wrócą..drewniane kajaki, pustka biało czarne fotki jeszcze pdkreślają ten klimat- lubię je...
Ale zeskanowaliśmy tez z Konradem wszystkie fotki naszych poprzednich samochodów, fotografowanych czasem zupełnie "niespecjalnie" w różnych miejscach Polski głownie podczas wakacyjnych podróży. Kurcze jak popatrże na samarkę obładowaną namiotem , rowerami i sprzetem to mi się serce ściska. mam nadzieję,ze z trójeczką też pojeżdżę troche po świecie
  
 
Albo ja gdy czasem obejrzę sobie zdjęcia sprzed kilku czy kilkunastu lat, to też się miło wspomina. I z dzisiejszego punktu widzenia trudno uwierzyć jak czas szybko zleciał i że kilka lat temu było się jeszcze w 100% małym dzieckiem, różne gupoty się odwalało, a teraz już jest się starszy, mam nadzieję, że poważniejszy, mądrzejszy. U mnie da się to zauważyć teraz, kiedy w tym roku skończę szkołę - teraz dopiero zdaję sobie sprawę jak to szybko przeleciało od kiedy zaczynałem szkołę we wrześniu '95. Teraz dopiero przychodzą myśli: przecież to aż tyle lat, a tak szybko czas przeleciał i przez tą szkołę się tak szybko przeszło. I kiedy wiem, że jestem już w ostatniej klasie i w czerwcu będę opuszczał tą szkołę, to żal mi dupę ściska, że to już końcówka. Bo wielu nauczycieli i kumpli będę zawsze miło wspominał, a niestety - średnia szkoła to nowe środowisko i na pewno nie będzie tam tak dobrze jak w podstawówce/gimnazjum.