Espero w magazynie GT

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
  
 
Tragedia ale to normalne, zyjemy w Polsce (przez duze P - Macku )
Magazyn z szumna nazwa GT a w srodku znajdujemy samochod ze... zmienionym wydechem!!! Nooo, teraz ma pewnie z 11s do setki i ze 142Nm!!
Opis zestawu audio - po co glosniki wytrzymujace 150 i 250Watt skoro wzmacniacz dostarcza im 45 (oby polowe)? Przeciez to jak glosno beda graly jest okreslone przy pomocy skutecznosci!!
To teraz ja bede glosil wszem i wobec, ze mam bardzo ztuningowane auto, przeciez mam gasss i magnetyzer a to juz GT!!!!
Pozatym ladnie wyglada.
  
 
Ja właśnie po tym zdjęciu utwierdziłem sie w przekonaniu że chromowane nadkola nie wyglądają ładnie.... a ta wlotka masce...
  
 
Ej co jest??? sa gusta i gusciki, i ja to szanuje - tak chlop chcial to i ma. Mnie osobiscie bardziej sie podoba to wisniowe z topicu "zajebiste esperaki", ale w tym zielonym jest tez cos co mi sie podoba - poszerzenia nadkoli - nie mowie o nakladkach chromowanych, tylko na moje widzimisie on ma chrom polozony na blasze. tylko az sie prosi wieksza gleba i wieksze (z mniejszym Et, lub dystansami ) felgi.... teraz w/g mnie nie ma efektu


[ wiadomość edytowana przez: Krawat dnia 2002-10-03 23:09:40 ]
  
 
Tragedia wedlug mnie ale o gustach sie nie dyskutuje.

Wiktor
  
 


))