Zapraszamy na urodziny kuzyna Lady

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Wszystkich przyjaciol i kolegow- posiadzaczy Lad- mojej Szanownej i Czcigodnej Kuzynki zapraszam na moje 36-te urodziny do Krakowa i okolic.
Termin : 23 listopada br.
Szczegolnie mile widziane Lady spokrewnione z Fiatem 124 i 125 !

Polski Fiat 125p

Informacje na : autokult@poczta.fm
  
 
Serdzecznie dziękujemy i wszystkiego najlepszego
Sa u nas kuzynki dla Twojego fiata i to młodsze
ALe na urodziny postaraja się dotrzeć
A można o jakieś szczegóły prosić tu, u nas na forum????
27 letnia kuzynka
LADA 2103
::



[ wiadomość edytowana przez: pawel_krakow dnia 2003-11-10 21:15:16 ]
  
 
Urodziny Fiata 125 p sa w ogole bo to 36 rocznica wejscia do produkcji. wypada ona dokladnie 28 listopada ale swietujemy wczesniej czyli w niedziele 23.11.
Ma byc Fiat z nr ser.1495 ( igielka !)
szczegolowy program podam wkrotce. trwaja konsultacje.
Przy okazji-wczesniej chcialbym moze pogadac o Waszym klubie .
Jestem dziennikarzem i pisuje do dzialu Pasjonaci w Gieldzie samochodowej.
Moze spotkajmy sie kiedys w pubie Oldsmobil przy sw.Tomasza 31 ?

Pzdr

Jacek
  
 
Hey!
Czy głupim bedzie pytaniem, jak spytam, czy urodzinki odbędą sie w Krakowie...? Chętnie bym na nie przybył... ale aż do Krakowa...
Szkoda...
  
 
OK - trochę się napaliłem na urodzinowego torta , ale myślę ,że i tak bedzie fajnie spotkać sie tak zacnymi"kuzynami" naszych ładzianek.
Planujecie jakis przejazd po okolicach Krakowa?? Myslę ,że byłoby to ciekawe
Co do spotkania w pubie- chcesz sie spotkać przed imprezą"urodzinową" ? czyli 23 listopada rano???
Myslę,ze da się to zrobić - W takim razie do miłego zobaczenia i czekamy na szczegóły
Pozdrawiam
Paweł
  
 
tort ? kto wie ...
spotkanie w olsmobil pub przy tomasza 31 w krakowie po poludniu.
na razie trzeba dotrzec program.byc moze alwernia , byc moze lanckorona albo obie naraz .
bede informowal

j null
  
 
Dzięki za info- z tym tortem to oczywiście żart
Lanckorona jest OK- jak najbardziej , ale jak bedzie juz snieg to wiesz jak tam jest????
Bez zimówek nie wjedziemy!
Pozdr
Pawel
  
 
wiem ze to bolszaja gora ale pani wojt ma uklad z proboszczem (plebanem) i moze zalatwi ze nie bedzie sniegu.
Gorzej z panem ( policjantem)

J
  
 
Pan Policjant juz sie tam chyba przyzwyczaił do takich imprez-
ALe z tym sniegiem - to faktycznie da sie tak załatwić
Ze też drogowcy na to nie wpadli dawno temu
Zamia st wydawać kase na złom w postaci sprzętu do odśnieżania - lepiej było dac na mszę, żeby nie padało...

  
 
a faktycznie, pan mogl sie przyzwyczaic.
zapraszam na www.bantam.krakow.pl , www.lanckorona.pl oraz www.mogilany.pl
sa tam foto, relacje oraz artykuly z Wielkiej Beskidzkiej, ktora przetoczyla sie przez te tereny 4.10.
bylo 3o oldtimerow.
czy teraz tez tyle nas moze byc :
  
 
Oooo - to Austin- bantam ma swoja str0nkę???
Przed żubrami pomagalismy z Konradem ściągac go z Transita , któym przyjechał na rajdPiękny samochód.
Zaraz zobaczę , ale relacjhe znam juz z weteranaszos.pl.
Kurcze - za późno przeczytałem o tej imprezie. A musiało być super
  
 
Bylo, bylo super
Bantam tez byl, nawet sie zakrztusil pod gorke bo za wolno jechalismy i sie biedak nie rozpedzil.
On sie nazywa : american bantam.
austin to byl oryginal z anglii , a ten to juz wyrob na licencji z USA.
Podaj adres pryawtny to przesle moj o nim artykul.
Do jakiego Fiata mozna przyrownac Lade 1500 S ?
125 ?
Czy znasz jakas ladna taka Lade na zbyciu ?

  
 
Cześć Jacek,
Łada 1500S czyli model 2106 (chyba, ew 2103) technicznie nie różni się zbytnio od Łady 2101 (czyli tej opartej na Fiacie 124), natomiast wygląd (listewki, deska) ma zaczerpnięty w dużej mierze z włoskiego Fiata 125A. Co do spotkania to bardzo chętnie, tyle że na Tomasza ciężko wjechać autkiem, a parkingi w centrum są baaaaardzo drogie. Może spotkalibyśmy się gdzie indziej , gdzieś gdzie można zaparkować.
Pozdrawiam
Andrzej
PS. Do Lanckorony w zimie Ładą też się da dojechać Bez zimówek!!!! Ja całe życie jeżdzę na uniwersalnych a jestem z nowosądeckiego - a tam są całkiem niezłe górki


[ wiadomość edytowana przez: andrzej_krakow dnia 2003-11-11 21:15:03 ]
  
 
Jasne ,ze sie da Andrzej tylko moga byc atrakcje- nieprzewidziane Jesłi chodzi o kanjpe to moze lepiej faktycznie poszukć czgoś nie w centrum???Może tam gdzie byliśmy w tę niedzielę ???Chodzi mi o "Karczmę Rzym" za Pychowicami. Znasz to miejsce???Jest fajny klimacik(drewniana karczma) parking i niezły jadłospis
Ale to tak na boku.

Jacek - Wracjąc do Twojego pytania o Ładę - czyzbyś poszukiwał jej dla...siebie???
Od razu musisz wziac pod uwagę fakt, ze może być cięzko zdbyc dobry zadbany egzemplarz...niezbyt wiele tych aut na naszych drogach juz zostało w tej chwili.
A te, które sie jeszcze ostały są zwykle w opłakanym stanie. Ale... nie ma co - na pewno da sie trafić, a o częsci jeszcze nie jest trudno więc koszt ewentualnych napraw sa niskie. Więc jak cos trafimy - damy Ci znać. Możesz tez czasem zagladnac na nasza giełdę

  
 
Yo!Ja jestem za!Cala niedziele mam wolne wiec bardzo chetnie sie pojawie.Pozdro.
23 letnia kuzynka.
  
 
Lada 2107 też byla z oznaczeniem 1500S - taka ma właśnie Macias z Gdyni - rocznik 86 (łada oczywiście )
  
 
No to 23 listopada jedziemy na trzydzieste szóste urodziny urodziny pf 125
Może być fajnie
Paweł
  
 
a ja znowu będę w pracy cały dzień!!!

chyba mnie zaraz coś trafi
  
 
Szkoda Magik - Ale mam nadzieję,że parę aut sięod nas zjawi
Pozdr
Paweł
 
 
Hello.Wiadomo cos blizej na temat miejsca i godziny spotkania?