Zapraszamy na urodziny kuzyna Lady - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Szczególówy plan prysłał mi dziś autokult , a wygląda to tak :
Data :23 listopada
Wersja A (dobra pogoda)
godz 9.00 spotkanie na ul Ceglarskiej 15 w tzw Stajni( nieoficjalne rozpoczęcie
godz 10.00 oficjalne rozpoczecie na parkingu przy Tesco w Krakowie
godz 10,30 wyjazd do Alwerni
- zwiedzanie muzeum pożarnictwa
- powrót do Krakowa
godz 14 zwiedzanie muzeum inżynierii miejskiej
godz 16 spotkanie w pubie OLDSMOBIL na ul. Św. Tomasza

W razie czego tel kontakt do organizatorów
0602 265848 lub 0608 021 676
Bedziemy z konradem o 9. na ceglarskiej , ale jak chcesz to łatwiej będzie Ci trafic pod tesco w Krakowie(moasz idealny zjazd z autostrady(obwodnicy Krakowa). Jasiu chyba przyjedzie swoja 2107 (ale to zależy jak nam pójdzie "parapetówka"
Pozdr
paweł
W razie czego masz do mnie telefon???
  
 
mam telefon.to tesco jest tam niedaleko pasa w czyzynach???jakby co to mam mape krakowa i dobrego pilota-przyjade tym razem z bratem.
  
 
Nie, Adam! Tesco jest przy ul. Kapelanka - to dokładnie przeciwna strona Krakowa. No i jest jeszcze HIT (obecnie przejęty przez Tesco i pod tą nazwą występujący) przy ul. Wielickiej ale to nie o niego chodzi - to info jakbyś się pytał kogoś o drogę.
Mnie niestety nie będzie , ale liczę na mnóstwo fotek.
Pozdrawiam
Andrzej

[ wiadomość edytowana przez: andrzej_krakow dnia 2003-11-20 20:24:44 ]
  
 
Adam , jesłi będziesz jechał autostrada A4 to nie jedź prosto na Kraków PN tylko skręć zaraz za bramkami na Zakopane i Kraków PD(znaczy niby południe - nie wiem kto to wymyslił ale tak jest tam napisane na duzych znakach).
Potem jedziesz ta obwodnica i na drugim zjeździe (pierwszy jest zaraz przy lotnisku w balicach) zjeżdżasz na Centrum i jedx w strone Krakowa. Dojeżdżasz po paru kilometrach do takiego nowego skrzyzowania i tam też skręc na CENTRUM.Przejedziesz przez most na Wisle. Potem jedziesz cały czas prosto taką dwupasmówka i na drugich światłach przy stacji BP skręcasz w prawo. Po kilkuset metrach będziesz miał po prawej Tesco. Więc zjedź przed nim na skrzyzowaniu w prawo. W razie czego - dzwon to cie popilotujemy . Ale to nie jest ten supermarket przy pasie
Paweł
  
 
damy rade
Szkoda Andrzejku ze Cie nie bedzie
  
 
Uwaga!
ta stacja BP po prawej nie jest wyraznie widoczna na tym skrzyzowaniu, to jest juz na ul.Kapelanka.
na wprost widac taki okragly bank -nie mozna go minac bo to juz za daleko.
natomiast do adriana trzeba skrecic tuz za stacja shella w prawo i jakby sie wrocic taka osiedlowa ulica jakies 300 m.
albo od razu pod tesco.
do zobaczyska
  
 
Dzisiaj w radiu krakow byla mowa o niedzielnej imprezie.
a moze poniewaz sa to w koncu urodziny , moze przyozdobicie pojazdy w jakis sposob np. wstazeczka czy cus ? Panie to na pewno cos wymysla.
a moze wzorem "blues brothers" zalogi wystapia w strojach z epoki jak np. gang z krawatem sledziem albo fladra . a na to skora albo ortalion ? W koncu to zabawa. A ludziska beda mieli co wspominac.
Stroje z epoki 125p czyli srodkowego PRL-u i schylku ZSRR chyba pasuja ?

Do zobaczenia w niedziele
  
 
Cześc - od nas będą dwie 2103 ( jedna dziś zapoznanai jedna 2106 z Mysłowic.Być może jeszcze 2107 , ale nie jestem pewien. W każdym razie jutro postaram się auto doprowadzić do stanu "pokazowego"
Będziemu o 9.00
Pozdrawiam
Paweł
  
 
Zemna zobaczymy.. raz ze lady dalej NIET, a dwa szkola chyba.. ale chyba jednak pojade w sobote skladac lade, wiec moze w niedziele... pod warunkiem ze sie wbije do pana prezesa na tylna kanape- moze moze...
Zobaczymy- hmmm, jest cien szansy ze zloze lade do neidzieli- ale raczej cien! Poza tym, wiecie docieranie, a tu dwa gazniki raczej beda wiec...
ja jestem niewiadomoa!- w razie czego telefony mam!
  
 
A ja muszę wynudzic cyfrówke od dziadka to może i fotki się znajdą
btw. moze będzie jeszcze jedna 2103 na spotkaniu
  
 
Fleszr najpóźniej 8,40 dzwoń do mnie na komórke jak chcesz się zabrać.
No- właśnie wróxiłem. Najpierw ręczna myjnia potem woskowanko, w którym dzielnie pomagała mi córka
Ale łądzianka chyba tak jeszcze nie lśniła - jedmnak widac damską rękę w tym wszystkim.
DO zaobaczenia
P.S Wlasnie wychodzimy do Jasia na parapetówkę- więc się dowiem czy będzie jutro ze swoja Agnieszką i siódemeczką
Paweł
  
 
W takim razie życze udanego spotkania. Pozdrów Jasia.

Ja tez już dzisiaj jestem po mysiu auta, niestety nie starczyło mi czas na woskowanie i chyba szkoda wosku na takie już marne blachy.

Cos czuje, ze po jutrzejszym dniu bedziemy mieli duzo wrażeń do opowiadania.
  
 
Dzięki - przekażę
Ale wosku nie szkoda nigdy
Nie dalej jak parę miesięcu temu bylem u takiego naszego klienta w Poznaniu , któy ma kilka starych , zabytkowych aut wtym duzego fiata chyba z 1978 roku( można go obejrzeć nawet w internecie na jakiej stronie poznanskiej). Stan idealny, ale powiedział mi,ze tylko dlatego iz przetestował na nim wszystkie dostępne wtedy kosmetyki i woski, a nie było o to łatwo w tamtych latach. Tak więc - woskowac - nie zaszkodzi ( mnie jednak osobiście szkodzi - bo to cięzka robota
Paweł
  
 
Najcięższe to jest zcieranie tego z karoserii Zawsze ostro daje mi to po łapach. Niestety u mnie juz zaczelo sie sciemnaic jak konczyłem pucować szybki i nic bym nie widział przy woskowaniu.

No, ale moze jeszcze dam rade przed zimą. Jak nie to trudno
  
 
W każdym razie - woskować nie zaszkodzi- ale dziś moja"Hanka"( Ania - dała z soedoe wszystko , bo ona włąsnie "zacierała" Wosk. Ale jakąś godzinę później się dowiedziałem dlaczego...
Po prostu padło pytanie
TATA - a czy moge jeczać na andrzejki na dyskotekę???
No i co miałem jej odpowiedzieć???nie było się do czego przyczepić - LADA lśni - niech jedzie na tę dyskotekę
Paweł
  
 
Paweł, jednak dzieci też mają jakieś zalety . Mojej Eli to się jeszcze ani razu nawet nie chciało odkurzyś w Ładziance .(Tylko jej tego nie mów)
Andrzej
  
 
Nie powiem Eli
Dzieci???Mają duuuużo zalet Andrzeju - mam nadzieję ,ze się o tym prędzej czy póxniej przekonasz
Życze CI tego
Paweł
  
 
No ciekaw jestem jak to mam odebrać , czy to aby z dobrego serca mi tak życzysz czy może przez przekorę. No ale tak po prawdzie to latka lecą i trzeba by coś pomyśleć bo chyba nie chciałbym żeby dzieciak mówił do mnie dziadku
Andrzej
  
 
Z dobrego serca
Absolutnie nie z przekory
A jak dzieci sie cieszą z takich samochodów jak łada...
Moja Ania chyba nie tylko dlatego ją tak wypucowała ,ze chciała na pójsc na Andrzejki. Wiem na 100 ,z elubi to auto
paweł
P.S. Zresztą juz nią powoziła na pasie
  
 
No ale żeby nie było całkiem OT w tym wątku to życzę Wam jutro przyjemnej zabawy na spotkaniu z innymi maniakami motoryzacji RWPG.
Andrzej