Zapraszamy na urodziny kuzyna Lady - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Wydębiłem aparat => będą fotki
  
 
THX Andrzej - szkoda ,ze Cie nie bedzie. Ale mamy cyfraka i fotki będą zrobione
Nie wiem zresztą czy radia Kraków ram nie b edzie , a moze w kronice też cos dadzą , bo to coś tak mi wygląda
Paweł
  
 
Konrad, a co z fotkami Jasia z Tyńca i Bielan?
Andrzej
  
 
no mam je
wrzucę juz razem z całą nową stronką
już kończę - pod koniec tygodnia powinno być wszystko
dajcie mi troche czasu - jak już będę miał galerię w php to dorzucanie nowych fotek będzie dziecinnie proste i błyskawiczne
  
 
Fotki są u nas i są piekne - ale Konrad (nawet w tej chwili ) prazuje nad stroną
Więc na pewnio beda Andrzej sorry- ale to kupa roboty
paweł
  
 
Oj, ja chyba spie jutro! Zobaczymy jak sie obudze!
Jest 2 w nocy prawie- wlasnie wrocilem od lady!
Wszystko juz siedzi zamontowane- zostala sie tylko chlodnica do wsadzenia, gazniczki, i aparat zaplonowy!
I hulac!
We wtorek pragne wyjechac! Mam nadzieje ze nic glupiego mi nie wyskoczy!

Co do jutrzejszego- no juz dzisiejszego wyjazdu. Jak zadzwonie, to jade, jak nie zadzwonie to nie jade!
Jednak robota dala mi w kosc!
  
 
Rozumiem Cię Fleszer w 100%- masz "misje o Boga" i silniczek VFTS jest sprawą nadrzędną
W każdym razie zdamy relację , tylko ta cholerna mgła - u mnie nie widac nawet sąsiedniego domu
Zaraz jedziemy - wpadnie Andrzej, ale JAsiu "nie da rady"
hehe- jednak Tequila jest silna
Pozdrówki
Paweł
  
 
juz wrocilismy.cali i zdrowi.niestety wracalismy sami bo kolega Fiatem 127 jak dał w palnik to dalem sobie spokoj z gonieniem go.Ile on ma tych kucykow pod maską???


P.S.Dla tych co nie byli-ZALUJCIE.
P.S.2.Zakochalem sie w Sokole 1000.......
  
 
Ciesze sie Adam ,ze dotarłeś bezpiecznie , bo warunki dziś były średnie do jazdy
Kurcze nie wiem , ale ten 127 chodził pieknie
Zreszta dziś nie bylo wyścigów i po takim dzionku lepiej spokojnie jechać
No a my z Konradem własnie wrócilismy z Pubu, gdzie rozmowom z Jackiem z Gazety (autokult) i Adrianem - o ładach , starych fiatach i planach na dalsze spotkania nie było końca
Ale jestem strasznie zadowolony ,ze udało nam się dziś tam być
Program był bardzo bogaty - Spotkanie w "stajni" zabytkowych fiatów Adriana to coś niesamowitego - same rarytasy z lat sześćdziesiątych , następnie przejazd pod Tesco skąd po przejeżdzie kolumną głownych ulic Krakowa wyruszyliśmy na zwiedzanie muzeum pożarnictwa w Alwerni. Tam - ogromna niespodzianka- była przejażdżka przedwojennym POLSKIM FIATEM odpalonym i wyprowadzonym specjalnie dla naszej grupy z garazu.
Oprócz tego oglądnęliśmy bardzo bogaty zbiór starych pojazdów strażackich jakich nie powstydziło by sie żadne muzeum na świecie. Naprawdę warto odwiedzać to miejsce jesłi to kogoś interesuje. bo są tam i najstarsze polskie Stary 20 -25 , przedwojenny mecerdes , magirusy, gazy, Terenowy "dodge" z lat wojny i cała masam innych wspaniałych samochodów.
Potem , około 13- wyruszyliśmy z powrotem do Krakowa do Muzeum Inżynierii Miejskiej na ul Św Wawrzyńca.
Ale tu niespodzianka po raz kolejny . Myslałem ,że tam sa tramwaje i autobusy a tam - kompletna kolekcja SYRENEK, WARSZAW, Duzych fiatów , i takie rzadkości jak - Mikrus, Smyk,Beskid i dwa maluchy czy fiat 508. Oprócz tego niesamowita ilość starych polskich motocykli od Sokołów począwszy aż po WSKi.ALe jakbyście zobaczyli w jakim to wszystko jest stanie - jak spod igły
No a potem był wywiad o ładzie dla Radia Kraków (będzie nadany za dwa tygodnie w piątek).
Spotkanie z klubem fiata 127 i Oldtimer Fiat. Gwiazdą programu był fiat 125p rocznik 1968 - zarejestrowany jako zabytek, oraz fiat 2300
Nasze ładzianki wszystkim się podobały
A teraz lista naszych klubowiczów, obecnych dziś na "urodzinach"

Andrzej kraków(tylko przed południem) LADA 2101
Adam 2106 - Mysłowice - LADA 2106
Metoda (tylko pod tesco)- LADA SAMARA 2108
Konrad ( tylko muzeum) LADA 2103
kolega Konrada(sorry - nie pamiętam imienia LADA 2106
Dwaj panowie z Krakowa byli na naszych spotkaniach pierwszy raz , ale nie ostatni- macie piekne autka.
Konrii i ja - LADA 2103

było super- częsciej musimy robić takie objazdowe imprezy bo jest co zwiedzać
Pozdrawiam i dziękujemy za zaproszenie na taką wspaniałą imprezę-Autokult i Adrian - do następnego spotkania
Paweł



[ wiadomość edytowana przez: pawel_krakow dnia 2003-11-23 20:57:01 ]
  
 
a my cieszymy sie ze Wy sie cieszycie. Okazuje sie ze i z niczego cos moze wyjsc. I to o jakiej porze roku!
My tez dziekujemy za przyjazd.W przyszlym roku moze powstanie caly cykl takich imprez turystyczno-integracyjnych. W Malopolsce jest co ogladac i to nie tylko tradycyjne zabytki ale i techniczne rarystasy rozsiane po calym wojewodztwie.

Pozdrawiamy

J i A
  
 
Na imprezce było naprawdę suuuuuuuuper
byłem zachwycony przede wszystkim atmosferą dość kameralnego spotkania jak i wizytami w muzeach
Oby więcej takich spotkań !
Wkrótce dorzucę linkę do swoich fotek

Pozdrawiam i dziekuję

Konrad
  
 
To na prawdę fascynujące
Przepadłem z kretesem-ALe tego się nie spodziewałem ,że paru zapaleńców strazy pożarnej w Alwerni potrafi zgromadzić takie slarby.No i to Muzeum Inżynierii Miejskiej - kurcze to równiez niezła kolekcja
Mylsę,ze jak będzies zpotrzebował pomocy Jacek - zawsze możesz na nas liczyc w przygotowaniu takich imprez.
No i ztego co widać - kuzyn fiat125p ma bardzo wiele wspólnego z klasyczną Ładą i możemy sobie w temacioe częsci również pomóc
Jeszcze raz dzięki
Acha LESZEK_GDYNIA _ nie wiem czy znasz to muzeum ale jak będziesz w Krakowie - MUSISZ to zobaczyć. Myslę,ze Twoje drugie hobby czyli komunikacjha miejska - będzie wpełni usatysfakcjonowane po takiej wizycie
Paweł
  
 
króciutki filmik: http://195.150.240.2/~ladaklub/download/filmy/pf125p.wmv
  
 
Cytat:
2003-11-23 22:23:41, pawel_krakow pisze:

Acha LESZEK_GDYNIA _ nie wiem czy znasz to muzeum ale jak będziesz w Krakowie - MUSISZ to zobaczyć. Myslę,ze Twoje drugie hobby czyli komunikacjha miejska - będzie wpełni usatysfakcjonowane po takiej wizycie
Paweł




Koniecznie musze tam pojechać w takim razie!!!

Może cos mnie napadnie i was odwiedze, ale pociagiem
  
 
AJak konrii zrobi nową strone i wsadzi wszystkie fotki to zobaczysz,ze warto
Ale maja tez strne w necie i jutro podam Ci link , bo gdzies go posiałem
Paweł
  
 
ja tez chcialem podziekowac Waszemu klubowi za zasilenie szeregow. urodziny byly bardzo mile i oby takich spotkan bylo wiecej - chociaz nie bylem w alwernii, ani w knajpie to i tak mi sie podobalo.
pozdrowienia
ps. gdybyscie kiedys chcieli aby na jakis wasz zlot zawital kuzyn - duzy fiat i mlodszy kuzyn - 126 a takze inne fiaty z rodziny to dajcie info na nasze forum (The Fiat And The Furious)
ps2. mozeby tak np w wakacje zorgazniwac jakis wielki wspolny zlot???
  
 
No to bardzo się cieszę że sie dobrze bawiliście. Cholera, szkoda że nie mogłem poświęcić całego dnia na zabawę z Wami a tylko godzinkę rano. No ale mam nadzieje że to nie ostatnia taka imprezka z Jackiem i Adrianem i na następną się załapię.
Ale swoją drogą ten szary DF klasyk był śliczny - kiedyz moja Łada będzie wyglądała równie ładnie?
Pozdrawiam
Andrzej

[ wiadomość edytowana przez: andrzej_krakow dnia 2003-11-24 18:25:29 ]
  
 
Goorek - dziękujemy może my cos takiego wymyslić czemu nie???- F&F to w Krakowie od dawna znany mi i ceniony klub.Znamy wielu waszych członków chocby z kręciołków rallykrakow , ale i ze spotkań na lotnisku.
Pozdrówki dla konia
Andrzej - juz umówilismy sie z jasiem , któy nie dał rady,że powtarzamy impreże z odwioedzinami muzeum gdzieś za dwa tygodnie , alebo jak ustalimy jakiś termin . WARTO
ALe nic straconego- muzea i eksponaty nie zmieniają się naszczeście jak w kalejdoskopie
Pozdrawiam
  
 
Nawet kurna nie czytam tego co sie dzialo!
Szlag mnie trafia, ze jednak nie chcialo mi sie wstac!!!!
Oj zaluje zaluje, bardzo bardzo zaluje!
Najbardziej to tego muzeum motoryzacji- czy jak go nazwac!