Widzieliśta to ??? A może to już "stare" ?

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Po prostu zobaczcie program diagnostyczny do samochodów daewoo
  
 
Może by ktoś umówił się z gościem i sprawdził jak to działa?? a skorzystali by wszyscy...
  
 
A może zrobić szybką zrzutę w parę osób ??...kupimy i wtedy się rozpowszechni!! i podzieli koszty inwestycyjne....Ryzyko minimalne ! więc??... Daję swoje 5 zł! Ruszcie się Panowie!!
  
 
Panowie, nie tak szybko, można ów programik ściągnąć za darmo z netu, ale teraz nie pamiętam skąd, a łączę sie przez modem więć nie mam teraz "ochoty" szukać. Można poszperać, coś mi sie zdaje że to było na stronach ukraińskich bądź rosyjskich daewoo.
  
 
No witam Panowie, to ja ten wasz "spamer", ktoremu żeście pomogli jak miał problem z kodami błędu (pomogl mi jeden gosc spoza klubu, Pan Dariusz Rak za co bardzo dziekuje) a pozostalej reszcie pokaze ze mozna inaczej i jakby wszyscy tacy byli naszed zycie wygladaloby zupelnie inaczej... oto link na moj "serwerek" do tego programiku (ver. angielska niestety ale jast instrukcja i schemat interfejsu):

PROGRAM + SCHEMAT + INSTRUKCJA

I nie trzeba 50 zł
  
 
Sorry, link jeszcze raz:

[URL=http://cdmaxi.w.interia.pl/files/forum/daewoo.zip]----LINK----
  
 
Ech ten html

L i N K
  
 
eee nie wchodzcie na
http://cdmaxi.w.interia.pl/
ja chcialem zobaczyc czy sa do innych samochodow i hmm jestem w lekkim szoku...
  
 
Mistrzu Lasombra, dzieki za reklame, ale linki do tego co wysylam na forum dzialaja
  
 
Moze ktos napisalby cos na tyemat samego interfaceu bo sam program to nie wszystko ???
  
 
No właśnie!!...Gdzie zdobyć interfejs ??! ...właściwie to podstawa!!
  
 
Trzeba go sobie samemu zrobic
  
 
A ja mam programik BOSCHA do karty KTS 300 ew. kts 500 - bagatela 22 płytki tylko karty niet aha - no i pirat niestety ....
  
 
Key Jey, ale to....
Cytat:
Trzeba go sobie samemu zrobic

...żadne odkrycie!!....potrzebne nam konkrety! :
Skąd wziąć konkret schemacik, ewent wtyk czy tp.niezbędne akcesoria ??????? Noooo koledzy!!...mocno ponad 100 ludzi w "profilu Daewoo" i nikt do tego nie ma dostępu ????
Pozdrowionka z Katowic!!
  
 
Program a tu interfaceLinki dzięki uprzejmości Dominika Olechnowicza
  
 
Znalazłem jeszcze coś tutaj
  
 
Pochodziłem po stronach (i linkach pojawiających się na nich)
i mam totalny mętlik w głowie. Nie mam w tym praktyki i dlatego
prosiłbym o wyjaśnienie jak małemu dziecku o jaki konkretnie
program chodzi, o jaki konkretnie interface chodzi.
Do wyboru jest interface prosty z jednym tranzystorem jak i bardziej
skomplikowany. Do wyboru jest kilka progrmów pod DOS jak i
program pod Windows.
Jakie ECU mamy my w samochodzie ?
Może Dominik Olechnowicz (chyba coś zbudował) napisze
jawnym tekstem co, wedle jakiego schematu i jaki do tego program.
  
 
Jezuuu....chlopalki ...ja tego progeamu i interfejsu uzywam juz od pol roku!! pisalem juz o tym ze 3 razy na forum...a gosc po prostu dotarl do kody zrodlowego(mnie sie nie udalo) i spolszczyl troche i teraz trzepie kasiure...ten program dziala z najprostrzym interfacem , oloW robil z bardziej skomplikowanym i nie poszlo a u mnie za pierwszym razem...qbakogut mowi ze to zalezy to od wersji oprogramowania na kompie...kogo to interesuje niech znajdzie temat "diagnostyka w czasie rzeczywistym" albo rzuci pytanko na priva bo schemat jest tak prosty i tani ze szkoda gadac, podlacza sie go do kompa przez coma a do samochodu przez 2 zlacza i zasilanie z akumulatora(+) u mnie dzial extra
  
 
Dominik! Ty nie jęcz tylko podziel się z klubowiczami !!!...proste, łatwe, przyjemne, tanie-Ty to wiesz i tylko to mówisz.....Po co na priva albo coś tędy ??? ??
Jest dział Porady i inne gdzie można wsadzić konkrety i wszyscy zainteresowani forumowicze będą mieli pożytek z Twoje wiedzy i doświadczeń !! Raz a dobrze a nie wymiana pusytch haseł i 180 postów
Więc raz jeszcze WIELKA PROŚBA!!...spyknij się z Ćwikusem albo Lasombrą , wpakuj swoją wiedzę na ten temat w porady i nie dręcz dalej kolegów, że wiesz i dawno masz....podziel się bo tuptamy wszyscy niecierpliwie!!!
Pozdrowionka!!
  
 
ciesz sie ze ozywilem ten yemat moim linkiem... niestety program jak sie dzisiaj zorientowalem w wersji demo, ten drugi link kolegi jest lepszy to b. dobry pomysl zeby zamiescic nowy dzile "diagnostyka real time" bo na dzien dzisiejszy musze przyznac z calym szacunkiem dla kolegow regadujacych strone ale nie ma na nij nic co mialoby konkretne zastosowanie...