Audi RS6 -

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Panowie - dziś zobaczyłem owe autko na żywca (...i zobaczyłem co potrafi).
Stiję sobie rano, jadąc na uczelnię na ul. Grochowskiej, na wysokości urzędu gminy.
Nastawiam sobie radyjko i wnet słyszę po swojej lewej stronie dźwięk przypominający odrzutowiec
Patrzę, szare audi w kombiaku. Nic szczególnego, prócz felg 18" - stek i dwóch wydechów z tyłu.
Po czym zapaliło się zielone światło i... tyle się audi naoglądałem

Potem dogoniłem go kiedy stał w korku przy Wedlu. Patrzę, na atrapie przedniej dwie literki RS

Żeby nie fakt, że autko było jeszcze zimne, to pokazał bym mu klasę
Myśli klient, że poszpanuje, raptem 5,2 s. do setki - wstydził bym się do tego przy ludziach wsiadać.
  
 
Mnie na razie wystarczyloby 2.0 i jakies 133 -136 KM pod maska. Zreszta ciekaw jestem jaka jest roznica, jesli sie jezdzi autem majacym 40 KM wiecej niz Espero?




[ wiadomość edytowana przez: Zoltar dnia 2003-11-13 18:44:40 ]
  
 
Cytat:
2003-11-13 18:07:12, rjsunset pisze:
Mnie na razie wystarczyloby 2.0 i jakies 133 -136 KM pod maska. Zreszta ciekaw jestem jaka jest roznica, jesli sie jezdzi autem majacym 40 KM wiecej niz Espero?


Przy tej samej masie to bajka...

Kurde, zamiast cytat, to ja edycja klikłem
  
 
Zazdroscze Ci SpeedR naprawde, jestem fanem marki Audi, ja widzialem z tych lepsiejszych niebieskie S3 na warszawskich blachach i S8, takie jak w "Roninie".
Dzis tez bylem na moment w salonie Peugota i poj jego drzwiami stał przepieka 206 (osobiscie moim zdaniem to autko dla pań) ale ten byl w wersji bodajże RC-2.0 16V 177KM, felgi 17'', dyskretne nakładki tu i tam, piekne wnetrze z alcantra na kubelkowych fotelach-cos wspaniałego
  
 
Kolega ma Audi 100 kombi z silnikiem 2,6l na benzynce, to to ma kopa, na budziku 280 km/h
  
 
Niestety audi dla mnie jakies miekkie sie wydaje. Bardzo fajne jest ale ja bym sobie jakos nie kupil
  
 
Cytat:
Niestety audi dla mnie jakies miekkie sie wydaje. Bardzo fajne jest ale ja bym sobie jakos nie kupil



Nie wiem jak ty, ale jakie te audi nie byloby "miekkie" to bym wolal RS6 od Espero... jedyna bariera jest cena
  
 
Cytat:
2003-11-13 18:58:05, Petersen pisze:
Zazdroscze Ci SpeedR naprawde, jestem fanem marki Audi...


Ok Petersen, w takim razie postaram się umożiwić Ci przejażdzkę RS4
Cytat:
2003-11-13, RICO__ pisze:
Nie wiem jak ty, ale jakie te audi nie byloby "miekkie" to bym wolal RS6 od Espero...


Rico, Ty to masz jakiś wypaczony gust
  
 
SpeedR stary to juz 2 piwa bede Ci wisiał wtedy-zajebiscie
  
 
Ja tez chce sie przejechac ja tez

  
 
Cytat:
Ok Petersen, w takim razie postaram się umożiwić Ci przejażdzkę RS4



Speeder nie chcę się narzucać i chciałbym dyskretnie i nieśmiało oznajmić:


ŻE JA TEŻ JESTEM FANEM MARKI AUDI I JA TEŻ CHCĘ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


  
 
A JA JESTEM FANEM MARKI DAEWOO I DOBRZE MI Z TYM

W mysl zasady "mierz szanse na mozliwosci swe" ( finansowe )

ps1. Moge umozliwic przejazdzke Daewoo Espero 1,5 16v, jacys chetni?
  
 
Cytat:
2003-11-14 16:58:37, RICO__ pisze:
ps1. Moge umozliwic przejazdzke Daewoo Espero 1,5 16v, jacys chetni?


Heh, przejechać chętnie . Ciekaw jestem, jak chodzi ta padaczka

SpeedR, a kogo RS4 chcesz tak ludzi wozić ?



Zdrówko
  
 
moze ma swoje ale jest skromny wiec sie nie chwali
  
 
Cytat:
Heh, przejechać chętnie . Ciekaw jestem, jak chodzi ta padaczka




Wole 1.5 na benzynie niz zagazowane twoje 2.0
  
 
Hehe znow sie zaczyna walka miedzy wlascicielami 1,5 a 2,0. Zoltar i co czujesz sie lepszy ze masz o cale 15km wiecej majac 0,5l pojemnosco wiecej?

Ostatnio co do tej roznicy doszedlem do jednego. 2,0 ohc jest do bani, czemu? Juz odpowiadam: Espero 1,5 ma 90 km czyli tyle co wspolczesne samochody o pojemnosci 1,5, a espero 2,0 ma tylko 105km a wspolczesne samochody o tej samej pojemnosci maja 140-150km. I widac juz zacofanie jednsotki 2,0l i czego sie chwalicie i wywyzszacie ze macie az 2,0l jezeli lanosy 1,6 maja wieksza moc .
Podsumowanie, chwalac sie ze jestes lepszy majac 2,0 a nie 1,5 chwalisz sie ze swej ulomnosci
  
 
Popieram RICO w 100%
  
 
Petersen może Nie zaglądam ludizom do portfela

Co do reszty, to się załamałem...

Ale jak ktoś się nie zna na żartach i jest "ślepy"... Cóż uroki internetu...

Chyba dokumacie się o co chodzi ?
  
 
Bo normalnie Ty Zoltar to tego 2.0 to jestes fanem i tak lubisz sie wywyzszac... Rozgryzli Cie wreszcie...

No i paszcze masz tez wstretna

Popieram KogosTamCoToPowiedzialGdziesTam : zacznijmy uzywac prezerwatyw

PS. Poltora pod maska i flacha w kieszeni to tez 2.0 ??
  
 
Wiesz Zoltar najlepiej komus przysrac w zartach wtedy sie wychodzi obronna reka. Czasami trzeba sie zastanawiac nad tym co sie mowi i niepokazywac ze sie jest lepszym nawet gdy tak jest zeby innym sie przykro nierobilo