Audi RS6 - - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Zoltar masz chyba zly humor dzis łuuuuuusssssaaaaaaaaa
zartowalem i nie uwazam ze zagladasz komu do kielni i portfela

[ wiadomość edytowana przez: Petersen dnia 2003-11-14 21:01:39 ]
  
 
a tak w ogole to juz nie ma miejsc w tym RS-ie
SpeedR bedzie kierownikiem, ja pilotem a Bartek z Jaco pasażerami z tyłu.Rico bedzie nas gonil swoim bolidem-skoczymy do Zoltara bo co to dla RS-a taka trasa
  
 
Dramar jesteś WIELKI !!!

Petersen - humor. hmm tu nie chodzi o humor... Mam... miałem szampański humor... Utwierdziłem się w tym co czuje do mnie pewna dziewczyna

Bartek1112 Czym mam się wywyższać ? Kupą blachy ?
Tym, że autem nie jeżdże, pomimo, że bym chciał ? Tym, że zrobiłem z siebie debila w oczach ludzi z Gdańska ? ... Ja naprawdę nie gryze... Nigdy nie miałem zamiaru, nigdzie... I pomimo jakiś tam niepowodzeń, nie przenosze ich na forum... Swym postem nie chciałem nikomu "dosrać"...
I szczerze powiedziawszy chętnie przejechałbym się 1.5 Zresztą o tonie tamtej wypowiedzi świadczy emotka obok => Jak chce napisać poważnie, to nie ma emotki... Teraz jest KUMATA TERAZ ?

Co do technicznych niuansów nie musicie mi ich wyjaśniać. Doskonale wiem, co jest lepsze, nowocześniejsze...

Dramar dzięki za komplement Sam się dziwię, jak z taką mordą mam wzięcie...

  
 
A ja się z nikim nie biję Wszystko mi jedno, czy ktoś ma espero 1,5 bez gazu, 2,0 z gazem, 5,0 z wtryskiem metanolu, malucha z silnikiem od Caterpillar'a, czy rower lub hulajnogę z napędem jonowo - kobaltowym ---- LICZĄ SIĘ LUDZIE, TO JACY SĄ A NIE CZYM JEŻDŻĄ !!!

Co do RS' ka to należy do mojego znajomego (przy okazji, kolegi mojego wujka), taki niebie(w)ski, całkiem seryjny, mułowaty , 380- konny rodzinny katamaran
... no może nie całkiem seryjny, bo końcowe tłumiki są zastąpione odpowiednikami Supersprinta. Poza tym Tjuningów brak.
  
 
i w ten oto sposób Speeder wykrecił się z przejażdzki RSem
  
 
Sorrka ze odgrzebuje temat ale porzadkowalem kompa i znalazlem jakiegod filmika sciagnietego znetu z audi s8, nie jest to dobra jakosc ale zawsze cos.

film

[ wiadomość edytowana przez: RICO__ dnia 2003-11-17 17:13:17 ]
  
 
Speederku nie chće się narzucać , ale będzie coś z tej przejażdżki czy NIE????
  
 
i tutaj "konflikt" silnikowy?!

trzeba zacząć nowy topic i tam wylać wszystkie ZA i PRZECIW

ja jestem Za a nawet PRZECIW

a jak Koledzy Klubowicze?

  
 
Cytat:
2003-11-17 17:23:14, SPERmOjadEk pisze:
i tutaj "konflikt" silnikowy?!

trzeba zacząć nowy topic i tam wylać wszystkie ZA i PRZECIW

ja jestem Za a nawet PRZECIW

a jak Koledzy Klubowicze?





Nie kuś
  
 
Cytat:
2003-11-17 17:17:18, -JACO- pisze:
Speederku nie chće się narzucać , ale będzie coś z tej przejażdżki czy NIE????


Jak tylko wyciągnę od Adriana Audicę kiedy będzie w robocie, to obdzwonię zainteresowanych