Mikołaj

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cześć wszystkim.

Musze się pochwalić, że 12 listopada br. zostałem ojcem.
Pociecha po całonocnej walce z naturą musiała zostać wydobyta z brzuszka mamy poprzez cesarskie cięcie.

Ważył 3,75 kg i mierzył 56 cm.

Jest wspaniały.

Pozdrawiam

PS.
Kurde, mam zdjęcia ale nie umiem ich zamieścić na forum. (podaje adres docelowy w komputerze, a w podglądzie wychodzi krzyżyk)???

Proszę o wskazówki
  
 
Gratuluje

Fotki muszą być na serwie

zoltarak@go2.pl Do 1 mega umieszcze
  
 
gratulacje Miras
  
 
Gratuluje !
Moja siostra niedługo urodzi małego polangola a właściwie to dziewczynkę, więc będe prawdziwym wójkiem

jak chesz wyslij mi zjdecia to je umieszcze
lasombra@onet.pl

Jeszcze raz gratuluje
  
 
Dzięki Panowie.

SpeedR ruszył z pomocą pierwszy i ma zamieścić fotki na forum.

Pozdrawiam.
  
 
Cóż tu można napisać. Po prostu super . Gratuluję

Zapisz syna do klubu (czym skorupka za młodu nasiąknie ...)
  
 
Zamieszczam, jak obiecałem zdjęcia Pociechy Mirasa Ale fajny jest, isn't it ???




  
 
ale fajny
witamy na tym świcie obys widział nasz kraj lepszym niż twój ojciec i my wszyscy !
  
 
O skubany!!...fajny gościu!! GRATULACJE!!...życzę Ci coby Wasz malutki MM /MirasMan/ miał teraz tylko jedną pasję...SPAĆ, SPAĆ, SPAĆ !! /no może dwie...bo jeszcze JEŚĆ, JEŚĆ i JEŚĆ! /
  
 
Trzy - SRAĆ, SRAĆ, SRAĆ
Kongratulejszyn od dubeltowego ojca!
  
 
Ślichny, zmęczony łobuziak- gratuluję Miras i
- zrobiłeś kawał dobrej roboty
Powiem Ci ,że jak zobaczyłem te fotki to aż mi się zachciało drugiego łobuziaka , ale jak wrócę do domu i zobaczę wszystkie moje graty z szafek na podłodze to mi przejdzie
  
 
Ja z Sylwią oczywiście także przyłączamy się do gratulacji...

  
 
Cudny.
Tylko pozazdrościć.
Serdeczne gratulacje !!!
  
 
gratulacje
swietny chlopak
jak sobie przypomne jak 12 lat temu przywiozlem takie dwie srajdy do domu to az sie lza kreci a teraz az milo popatrzec

niech sie chowa zdrowo i duzy rosnie
jeszczze raz gratulacje
  
 
Fajny ten twoj zboj. Do klubu go zapisac. Zoltar zrob go chonorowym czlonkiem

Gratuluje
  
 
i ja sie przyłączam do gratulacji, niech sie chowa zdrowo Twój brzdąc
  
 
Ja też gratuluje naprawdę fajny.
P.S. Z tego co widzę to te fotki zostały zrobione zaraz po porodzie ---A ja myślałem że dziecko dopiero co urodzone będzie miało dużą głowę i całe buraczkowe będzie? ))
  
 
Cytat:
2003-11-16 01:29:05, Armani01 pisze:
A ja myślałem że dziecko dopiero co urodzone będzie miało dużą głowę i całe buraczkowe będzie


Zalecam rezygnację z filmu "Z archiwum X"
  
 
W zasadzie Armani ma trochę racji (oprócz głowy , która jest normalnej wielkości, ale może być przez parę godzin lekko zdeformowana - od przeciskania się pod czas porodu ), a co do kolorku bobaska, to jest on zaraz po wyjęciu z brzucha mierzony , ważony i wycierany.
  
 
Cytat:
2003-11-16 01:29:05, Armani01 pisze:
--A ja myślałem że dziecko dopiero co urodzone będzie miało dużą głowę i całe buraczkowe będzie?



Może będzie Ci dane kiedyś to obejrzeć od początku do końca (pod koniec chciałem wyjść, ale konował zaczął się ze mnie nalewać, więc zostałem. Na szczęście poród był w wodzie, więc nie wyglądało to tak strasznie).