Już po wszystkiemu - zestawienie wyników

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam klubowiczow, kolejna impreza z moim udzialem dobiegla konca, a szkoda tym razem bylo naprawde super, proby szybkie ale wymagajace sporych umiejetnosci od kierowcy i jeszcze wiecej od auta, i w tym miejscu chcialem zlozyc hold mojej Ladnej poniewaz dowiozla mnie bezpiecznie i bezawaryjnie do mety :: :: :: (mala awaria zapowietrzenie hamulcow na ostatniej probie) i jeszcze jedno TYL NAPED TO NAJPIEKNIEJSZA RZECZ POD SLONCEM!!!!! Jezdzilem takimi pieknymi bokami ze szok publika szalala i wogole bylo super tym razem zajalem 7 miejsce na 12 zalog w klasie to niezle tym bardziej ze miejsca od 1-6 zajeli chlopaki w cienkasa ewentualnie siecento a Lada z racji swoich wymiarow nie chciala tak szybko skrecac jak te maluszki :: generalnie jednak jestem zadowolony oczywiscie jak tylko bede mial zdjecia to nie omieszkam wyslac ich na stronke oczywiscie mam nadzieje ze Konrii mi pomoze pozdrawiam.

[ wiadomość edytowana przez: kacper97_Warszawa dnia 2003-11-11 12:46:32 ]
  
 
Kurde Kornat - ciesze sie razem z Tobą
Super!Nieźle to musiało wyglądać
Na wczorajszym kreciołu rallykrakow )nie byłomnie tam tym razem) trzecie miejsce - po pucharowym Peugeocie 106 i fiacie ritmo abarth --zajęła łada samara
Ciekawe jak poszło bathasstiemu!

No to czekamy na fotki Kornat - jeszcze raz gratulacje bo wiemy jak cięzko jest "objechać"małe autka na kręciołkach
Paweł
  
 
Gratulacje Kornat !

RWD rządzi

czekam na fotki - poprzefnie dostałem i jutro postaram się dorzucić na stronkę wraz z innymi zaległościami
  
 
Dzieki chlopaki za mile slowo!!!!!!!!! Milo jest wiedziec ze ktos docenia to co robie dzieki Konrii za okazana pomoc przy wrzucaniu zdjec na stronke!!! na stronie http://wrorally.w.interia.pl znajduje sie krotki filmik z dzisiejszej imprezy eliminacja mistrza kierownicy chyba VII i przez moment jest tam moja Ladna zapraszam do ogladniecia klipu pozdrawiam.
  
 
Zapomnialem napisac o najwazniejszym po ostatnim oesie dnia dzisiejszego wracalismy do bazy rajdu (wraz z kolega ktory jechal rajdowym Warczyburgiem ) przy okazji urzadzilismy sobie maly rajdzik po miescie, kiedy wyprzedzalem go przy predkosci okolo 150km/h (bylo juz ciemno) postanowilem zdjac noge z gazu bo wydech zaczal fajnie strzelac przy schodzeniu z obrotow i co sie okazalo??? ze w tym samym momencie wyskoczyla wieeeeeeeeellllllkkkkkkaaaaaa marchewa (czytaj piekny ogien z rury wydechowej dlugosci okolo 0,5 metra ) widok podobno przepiekny niestety nie wiem bo bylem w srodku moze kiedys uda sie to powtorzyc tylko ze z kamera aby uwiecznic ten piekny widok.
  
 
Już sie "sciąga"
A co to za Warczyburg= dwutakt czy golf???
Bo mamy furę naściąganych filmów z węgier , na których nie tylko wartburgi , ale głownie trabanty niesamowicie wymiatają
Jest na co popatrzeć - szczególnie widowiskowe są koziołki dookoła osi - a z tego co widze to trabi bardzo "chętnie" wykonuje takie ewolucje
Paweł
  
 
Warczyburg to oczywiscie dwutakt, ale konkretnie zrobiony silnik klatka zawieszenie itd wiem Pawle ze poczciwy trabi potrafi rozne rzeczy odkad mam neostrade obejrzalem juz chyba wszystkie filmy dostepne na stronach naszych wegierskich kolegow coz powiedziec wariaci i tyle
  
 
Witam na stronie www.automobilklub.pl jest zestawienie wynikow z mojego ostatniego rajdu chetni moga zobaczyc ze nawet tak duza Lada moze na ciasnych probach jechac w czolowce zostawiajac za soba mniejsze autka super teraz tylko czekam jeszcze na zdjecia i filmiki pozdrawiam.
  
 
Fajna impreza i gratuluję wyniku
Oglądnęlismy juz filmik i fotki - Ale warczyburg faktycznie robi wrażenie
paweł
  
 
To fakt impreza byla super a wlasciciel Warczyburga jest z niego bardzo dumny u nawet on sie zdziwil ze podczas naszego street racingu rozwinal zawrotna predkosc 150 km/h jakies fotki sa jeszcze ponoc na www.rajdy.hoga.pl w poddziale KJS zaraz sprawdze.
  
 
Zdjecia znajduja sie na ponizej wymienionej stronie:
Zdjęcia z rajdu


[ wiadomość edytowana przez: Grzesiek_Bialystok dnia 2003-11-11 22:48:12 ]
[ powód edycji: przeróbka adresu www na hyperlink :) ]
  
 
Kolejne fotki pędzącej Lady

Fotka1
Fotka2
Fotka3
Fotka4


jeszcze jakieś powinny się pojawić

[ wiadomość edytowana przez: Grzesiek_Bialystok dnia 2003-11-14 16:12:24 ]
[ powód edycji: Zmiana obrazków na linki do zdjęć,coby modemowcom lepiej był ]
  
 
Extra - Dla mnie fotka nr 4 - pokazuje to co najlepsze
Jak będa następne - daj link
Paweł
  
 
Zgadzam sie fotka nr 4 jest najbardziejsza ze wszystkich nie dlugo powinny sie pojawic kolejne o czym napewno was poinformuje.