Pogoda...

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Panowie co jest z tą pogodą??
nie pamiętam kiedy ostatnio było tak, że każdego wiczoru jest mgła a dziś to po prsotu sam jestem zaskoczony na trasie Warszawa Lublin jechałem w ciągu smoachodów ponieważ 10 metrów od samochodu była biała ściana...
potem na trasie pomiędzy Wsołą a Rembertowem to samo.. cała Warszawa etż...
rany ..
tak będzie całą zimę ???
  
 
heh u nmie to samo-za miastem nie wylanczam halogenow a w miescie wpakowalbym sie we mgle w dupe dla maluszka-palant mial pomalowane klosze lamp wrrrr
  
 
A ja aktualnie siedzę sobie w krakowie i od tygodnia oglądam mgłę. Żona siedząc w Olkuszu - 40 km stąd ogląda codziennie pełne słońce.
  
 
Cytat:
a w miescie wpakowalbym sie we mgle w dupe dla maluszka-palant mial pomalowane klosze lamp wrrrr



Nie ma to jak WT
  
 
Dzis w gdansku widzialem idea;nego woza na WT. Bialy matis z naklejka na wlewie paliwa ala biedronka ( niby to motocyklowe a wyglada do dupy ), przyciemniane tylnie swiatla... ale to nie jest az tak razace, najgorsze jest to ze mial przod orurowany ala amerykanskie wielkie pickupy ( na okolo swiatel i przed zderzakiem) , to wygladalo okropnie
  
 
Wiele takich matizów jeździ. Może DU FSO wypuszczało taki model - specjalnie dla rolników i pracowników leśnych
W niedzielę miałem przyjemność jechać z Krakowa za kaszlem. 2 spoilery, wybielone lampki, kominek na spaliny, nalepka sport na klapie silnika, przyciemnione szyby... jechałem za nim z 5 minut, bo ruch z przeciwka był duży. Potem go wyprzedziłem, bo ile można jechać z prędkością 70-80 km/h po prostej drodze. I patrzę w lusterko wsteczne, a tam badlook na tych gównianych lampeczkach - zapewne teraz świecą jak kaganki, nalepa na przedniej szybie ograniczająca widoczność do widoczności człgowej, a la Rudy 102 i 2 ogromne halogeny - zapewne nie podłączone po prądu by brakło.