BARBÓRKA 6 GRUDZIEŃ

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Automobilklub Kielecki wspólnie z Zarządem Okręgu PZM w Kielcach organizuje Samochodowy Rajd Popularny "Barbórka 2003"
Zgłoszenia przyjmowane będą do 5 grudnia 2003r. w siedzibie Automobilklubu Kieleckiego przy ul. Słowackiego 16 pod nr. telefonów (0-41) 361-98-55 i 361-98-56 w godz. od 8 do 15 oraz w dniu imprezy w biurze zawodów w godz. od 7:30 do 9:30 w budynku przy ul. Słowackiego 16 w Kielcach oczywiście
Start pierwszego zawodnika o godz. 10:01 z parkingu Kieleckiego Centrum Kultury . Uczestnicy rajdu zobowiązani są do wpłacenia wpisowego w wysokości 60 zł oraz 40 zł (członkowie klubów sfederowanych w PZM) oraz posiadania kasków ochronnych. Trasa rajdów wyniesie około 50 km. Organizatorzy przewidzieli rozegranie 10 prób sportowych na trasie rajduoraz na torze "KIELCE" w Miedzianej Górze gdzie zlokalizowano metę rajdu.
Zapraszam na jedną z najbardziej atrakcyjnych imprez dla kierowców amatorów!!!!!!!
  
 
Darek czy to Ty stałeś Corrado na poboczu przed Tychami jak się jedzie z Mikołowa? Było to w niedzielę ok. 11.30.
  
 
a tak poza tematem zapytam kiedy mozna powalczyć o wycieczke do egiptu, bo nie wiem jak sie mam mobilizowac żeby wymienić u siebie uszczelke pod głowicą, bo juz tragedia na jeden cylinder mocno dmucha z gwizdka
  
 
6 grudnia (sobota) pod Hypernovą, 7 grudnia (niedziela) "pod Żyrafą". Wpisowe po 50zł za dzień.
  
 
czy ktoś sie pisze na walke o egipt? jak wy widzicie te 2 dni?
  
 
tak THAT'S ME przed Mikołowem , wracałem z giełdy w Gliwicach
  
 
A co się stało z autem, widziałem że maska była otwarta. Też wracałem z giełdy
  
 
taki wodzik od zmiany biegów mi zleciał
  
 
uleciała mi śrubka , dobrze że miałem jakiś kąsek druta przy sobie , bo inaczej była by kaplica
  
 
Arek mi mówił że byłeś na giełdzie , szkoda że się nie spotkaliśmy , a za czym dreptałeś ??? Ja kupiłem nowe klocki na tył i okazyjnie na białych tablicach zajebisty wzmacniacz 2/100W hehehe ale daje czadu , już to czuje jak go wsadze do furki
  
 
Byłem po części niezbędne do reanimacji kaszla, głównie blacharskie.