W-wa spot. 30.11.2003 godz, 10.30 galeria BestMall

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
czas chyba najwyższy na spotkanie warszawskie. z racji pogody, która zrobiła się mało przyjazna, może spotkamy się pod dachem, gdzie dostaniemy ciepłą herbatkę, albo kawkę...
czekam na propozycje lokalizacji i terminu...
może Galeria BestMall 29.11 w samo południe?


[ wiadomość edytowana przez: Góral dnia 2003-11-22 23:28:33 ]
  
 
Jestem za! Oczywiscie jesli do tego czasu Lada wroci z serwisu!
  
 
Ja też - chętnie
Ale... niestety nie mogę 29 XI (chyba, ze wieczorem).

Moja propozycja (bardziej aktywnego spotkania) -> 30 XI spotykamy się gdzieśtam i wyruszamy wspólnie do Muzeum Motoryzacji w Otrębusach: Otrębusy
Muzeum czynne jest w niedziele w godz. 10-15.00, więc spocik musiałby się odbyć przed południem.
  
 
Ale tu cichoooo...
Góral, a może by tak taki mailing zrobić do Warszawiaków, może nie czytają akurat Forum... Wiesz -> marketing jakiś . Jest tych ludzi ze Stolycy i okolic całkiem sporo, ale... jakoś tak cicho ostatnio siedzą...
  
 
Też jestem za tym BestMall' .Rzeczywiście jak na tylu klubowiczów z Warszawy to coś mało tych postów tutaj
Fajnie by było hakby się odbyło bo jestem raczej nowy i mam parę pytań ale to już w swoim czasie
  
 
Mario, dobry pomysł... zabieraj się do pracy
  
 
Taaaak -> myślałem, że jest możliwość zrobienia automatycznego mailingu, a w każdym zrazie chociaż częściowego zautomatyzowania tego (taka tam naiwna wiara w ogromne możliwości moderatorów... )... Z góralskiej wypowiedzi wnioskuję, że nie za bardzo... .
W takim zrazie -> czy jest mozliwość, zeby uzyskać zestawienie adresów e-mailowych w jakimś pliku (moze być całość z zaznaczeniem miasta, to sobie Wawę wysortuję)...?
  
 
ależ oczywiście. na górze strony masz zakładkę: lista klubowiczów. klikasz, sortujesz według województwa i już. masz tam wszystko co potrzebne do powiadomienia.

Sobota wieczór lub niedziela mi odpowiadają.
  
 
hej wiecie tak duzo nas z wawy nie ma. ja wpadne moze.
  
 
no to męska decyzja: sobota wieczór, czy niedziela w ciągu dnia?
mi objętne.
ale żeby nie mieszać, niech będzie niedziela.
  
 
Niedziela -> OK.
Zaraz wyślę chociaż parę maili, jeśli faktycznie tak łatwo toto posortować, itd.
  
 
Ojejq -> ale tych osób z Wawy jest aż 44...
To by faktycznie musiała być jakaś korespondencja seryjna...
Eeee -> jak nie czytają, to... eee... ich strata
  
 
Mam delikatne pytanko.

Jesli... (zaznaczam ze póki co to tylko moje delkatne plany i chęci. Niczego nie moge obiecać.)..by sie okazało ze wybrałbym sie na ten wasz spocik jako reprezentanty miasta Lublin to czy?? Którys z Was przepilotowałby mnie przez 100-lice na miejsce spota??????????

Kompletnie, ale to kompletnie nie znam Warszawy. A z planem miasta i przy warszawskim ruchu to sami wiecie pewnie jak sie jezdzi.
  
 
Cytat:
2003-11-21 13:48:57, raski pisze:
Jesli... (zaznaczam ze póki co to tylko moje delkatne plany i chęci. Niczego nie moge obiecać.)..by sie okazało ze wybrałbym sie na ten wasz spocik jako reprezentanty miasta Lublin to czy?? Którys z Was przepilotowałby mnie przez 100-lice na miejsce spota??????????


Myślę, że wszyscy na wyścigi a najchętniej całą delegacją powitalną Powaga -> daj tylko znać .
  
 
Dobrze byłoby, gdybyśmy ustalili jednak już jakąś konkretną godz. i ustalili, czy jedziemy do tego muzeum (bo jeśli tak, to trzeba się spotkać przed południem).
Ja jestem za opcją z muzeum motoryzacji.
  
 
Raski, jasne że pomożemy. JAsne że wiemy, jak się jeździ: normalnie i szybko...

Mario, możemy się podzielić rozsyłaniem privów. Chociaż sugeruję wysyłanie maili i sms,ów tam gdzie to możliwe.
  
 
Góral, Marusznai nie zapomnijcie o mnie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Jak juz ustalicie konkretny dzień, godzine i miejsce to dajcie znac.

mój e-mail w profilu.

Jesli mi tylko nic pilnego nie wyskoczy to pojawie sie u Was na pewno. W sumie to tylko 180 km.
  
 
No i...termin juz zarezerwowałem.
Do W-wy pojade.

A co!! Wolność rządzi!!!

To co ? Wiadomo juz co gdzie i kiedy????
  
 
jeszcze nie
ale staramy się
widzę że innych propozycji nie ma więc pewnie zostaniemy przy galerii BestMall w niedzielę o np. 13.00
  
 
13.00 -> OK. Rozumiem, że w takim zrazie nie macie ochoty na Muzeum Motoryzacji (bo jest do 15.00 otwarte)... szkoda.
Raski -> moja komórka ...... (jakbyś chciał pilota po Wawie; w sumie ja też jestem taki quasi-Warszawiak, ale wiem, gdzie jest ta galeria ).

[ wiadomość edytowana przez: Mariusznia dnia 2003-12-01 16:09:55 ]