W-wa spot. 30.11.2003 godz, 10.30 galeria BestMall - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Jakby ktos sie pytał to ja cyfrówkie wezme.

A moge zabrać kumpla-Nie Ladowca????
(Nie Ladowiec, ale jakis taki chetny sie zrobił jak mu powiedziałem ze jade na spota Lajdaczek)
  
 
zabierz.
tak.
  
 
Ze swojej strony dodałbym (i mam nadzieję, ze Góral mnie poprze... ), że zapraszamy także sympatyków LKP (takich tam Kacperków, czy innych Boregów)
I nie będziemy za dużo pieprzyć o tym, co było, ale... się - mam nadzieję - dobrze bawić
  
 
Mario, ja zaproszenia wysyłałem wszystkim. Ale z tego co wiem, to koledzy wybierają się w ten weekend doi Sulejowa na jazdę w terenie.
  
 
Generalnie w niedziele przebywam w Pabianicach ale może się skuszę (na kręgle) i wpadnę z rodzinką






pzdr
CHIO
  
 
Cytat:
2003-11-25 17:34:53, chio pisze:
Generalnie w niedziele przebywam w Pabianicach ale może się skuszę (na kręgle) i wpadnę z rodzinką



Yes, yes, yes. Ekstra.
Ale jeszcze do tego Muzeum Motoryzacji
  
 
Cytat:
2003-11-25 17:11:45, Góral pisze:
z tego co wiem, to koledzy wybierają się w ten weekend doi Sulejowa na jazdę w terenie.



To mają...pecha
A ja odkryłem nad Wisłą fajne miejsce do jazdy 4x4 (po śladach widać, że ludziska jeżdżą tam zabawowo-ofrołdowo, także quadami ). I to do tego w Wawie Byłem wypróbować taki sterowany latawiec i... dokonałem odkrycia . Przywiozłem sobie stamtąd... kamienie (przy okazji dociążyłem qfer ).
  
 
Niestety nie wiem czy nie ogarnie mnie "pomroczność jasna" po sobocie (mam teścia ANDRZEJA)





pzdr
CHIO
  
 
Mario, zobaczymy na miejscu co z tego wyjdzie. Może gościom z Lublina nie będzie się chciało dalej jechać... a może poszli do lasu.
Koledzy żniviarze nie mają pecha, tylko PH 5 i pół.
Uważaj, bo paralatawcem zostaniesz
Po co ci te kamienie? Do akwarium chyba się nie nadadzą...

Chio: pomroczność to cię ogarnie jak nie przyjedziesz...
  
 

Napiszcie plis kto z przyjeżdżających w niedziele gdzie stoi. Musze jakoś tam Was znaleść!!!!!!!
  
 
Ja stoję 3 od lewej w ciemnych okularach. dalej taki łysawy z wąsami w białej koszulce, schowany za swoją panią to Remikm ktory może będzie. Pierwszy z prawej stoi Koliber. Może będzie Po środku w błękitnej koszulce w czarnych pingielkach to Mario. Od Maria w lewo, czwarty koleś z pingielkami na czole to Chio.
Starczy, niech się sami szukają...
  
 
Goście (a przynajmniej ja - do żadnego lasu nie poszli i sie nawet nie wybierają)

Natomiast wybierają sie do Wawy a do muzeum bardzo bardzo chetnie tez.

  
 
dzięki
  
 
A po lewicy Górala stoi Lewy (On się tak chyba specjalnie ustawił ) -> to ten symaptyczny Gość w jasnych "pingielkach", który może się też zjawi na spociq. On jeszcze o tym może nie wie, ale już zaczynam zaklinać:

Leewyy...
Leeeewyyyy...
Tu się patrz
Ogarnia Cię Wielka Ochota na ten spot!

  
 
Witam
Nie chce wam zaśmiecać forum dlatego tutaj pisze.
Zapraszam wszystkich 14.XII na spotkanie miedzyklubowe (FSO AK,PTK-Mazeowsze, Klub Zastawa, Skoda).
Niedziela start o 10 w fabryce-muzeum Norblina w Warszawie, następnie o 12 spotkanie z "zastawiarzami" na parkingu przed Fortem Wola (Geant na Połczyńskiej). Następnie przejazd na Ekogrena (jakiś os-ik). Następnie przewidziane są inne atrakcje.

Jeszcze raz zapraszam.
Więcej info
tu
  
 
No prosze!!! Ktoś papuguje trójmiejski pomysł, a moze to nie my byliśmi pionierami. Byle wiecej tkaich wieloklubowych zlotów!!!


PS. Tak na marginesie - nie zapominajmy o tym przystojnym mężczyźnie, który kuca nad kacprem97
  
 
Leszku, jesteś pewien? A kiedy mieliście taki zloci międzyklubowy?
  
 
W tą niedziele 23.11.2003 - zobacz w naszym wątku o spotkaniach w 3mieście.
  
 
Hehe Mariusznia
Podyskutuje z Martą i może się zjawimy, ale to raczej w samych Otrębusach, jak zwiedzanie dojdzie do skutku.
  
 
Lewy, ale my dopiero na spocie zdecydujemy, czy jedziemy... przyjeżdżaj więc do W-wy