W-wa spot. 30.11.2003 godz, 10.30 galeria BestMall - Strona 6

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Po pierwsze primo - wielkie dzieki Warszawskim LAjDAkom za mile przyjęcie i genialną zabawę.
Specialne spasiba dla Mariuszni -> za namówienie mnie na debiucik (nienajgorszy chyba) kręglowy i za krótką ale ekscytującą własnoręczną/własnonożną jazde Łaciatą.

Po drugie primo - Co do zdjęć. Będą albo jutro, albo za pare dni, albo za 3 tyg.
Mam problem z Internetem, kablem do aparatu, złączem USB, własnym wyjazdem na 3 tygodnbie na wschód (wschód Polski niestety).

A co do spota - rewelacja.
Jakby powiedział osiołek za Shreka - "ja chce jeszcz raz"


[ wiadomość edytowana przez: raski dnia 2003-11-30 22:34:08 ]
  
 
Idąc za ciosem -> przejrzyjcie sobie to (już to kiedyś wysyłałem, ale przypominam): Płock

Może to być (mają szeroką ofertę) jakiś pomysł na aktywne spędzenie czasu podczas... następnego spociq

I oczywiście nie zapominajmy, że jak się zrobi cieplej, to ew... mini golf!

I przypominam o pomyśle paint balla klubowego .
  
 
Kurde - Mariusznia - tylko nie grajcie w piłkę !!!!!
Ja chyba tego nie przeżyję - zachciało starym ramolom (mówię o moich współpracownikach) wspólzawodnictwa - i teraz nie moge podniesć nogi...

Paweł
  
 
Właściciel muzeum mial rację! Niemcy cenią sobie klasyczne łady!
2101
  
 
Ja Cię kręcę (że tak powiem) ten sam rocznik co moja i przebieg 15 tys km. ALe wyglada jak z fabryki - full oryginał. No nieźle- to chyba najdrożasza jaką widziałem w necioe. na lada welt była kiedyś2103 za 2000 euro. Ale tu...
Paweł
  
 
Witam
ja również dziękuję za miłe spotkanie i miłe przyjecie
żałuję tylko ze nie mogłem zostać z Wami do końca zabawy,
ale tak czasem bywa.
Miło było poznac kilku klubowiczów, z Warszawy i nie tylko
szkoda tylko ze nie wszystkich jeszcze zapamietałem, ale myślę że bywająć częściej, moze będe 14.12, to nadrobię zaległośc i
  
 
Cytat:
2003-12-01 21:28:27, janisz pisze:
Właściciel muzeum mial rację! Niemcy cenią sobie klasyczne łady!
2101



Janisz, ale to jest 2102 a nie 2101.
Ale prawdę mówiąc : cudo, jak z fabryki

Andrzej
  
 
Witam po przerwie.

udało mi sie wreszcie dorwac do sieci

Zdjęcia ze spota dzisiaj albo jutro wyśle do konrriego.
Góralu - miałem wysłac Tobie, ale coś outlook sie spier... znaczy sie zepsuł sie.

sorry za opóźnienie z tymi fotkami, ale naprawde nie miałem jak

pozdrawiam
  
 
Własnie zaczynam wrzucać fotki na ftp "klubowy".
wysłałem konriemu info o tym z prośbą żeby ściągnął fotki z ftpa i dał na stone klubową.

Miłego oglądania, gdzieś tak za godzine.
  
 
Góral - świecą ci sie już światła stop po prawej stronie auta????

No, no dobrze, ze tam policji naszej ukochanej nie bylo, bo bys musial w deszczu z tego co widze to robic.
  
 
Witam
Qrcze, Góral, cały czas podczas spotu myślałem zeby Ci powiedzieć o tym stpoie, i wciąż zapomonałem
a tak swoją droga, to ciekawie masz podłączone 3 światło, pół do lewego i pół do prawego?
  
 
no własnie nie świecą... i nie mogę sobie z tym poradzić... wymieniłem już płytke drukowaną, ale wciąż gdzieśmi masa ucieka
a to dodatkowe okazało się tandetne, jak diabli... całość połączona jest płytkami, które były lutowane. No i ten lut szlag trafił. W zależności od dziur w jezdni i wstrząsów na spojlerze zapala mi sięod 1/3 do 3/4 żarówek...
Miałem to zrobić w weekend któryś, ale ciągle coś mi ważniejszego wypada... dzisiaj z kolei jest za zimno
  
 
Pocieszę Cię Góral, że nie jesteś sam w tym braku stopu; miś się też nie świecą i nie mam za bardzo mam kiedy i jak odstawić Łaciatkę do elektryka (bezpieczniki i żarówki są OK, a reszta to dla mnie czarna eletryczna magia )...
Może ktoś zna jakiegoś elektryka samochodowego z ofertą wyjazdową (dojazd do Klienta)? Autko stoi w garażu oświetlonym więc byłyby warunki do grzebania się w gęstwinie przewodów).
  
 
Ja tez mam dodatkowy STOP i powiem szczerze, ze warta swieczki taka gra Jednak jest lepiej widoczne i tyl auta czuje sie zdecydowanie bezpieczniej - poza tym na przyklad kiedys przepalila sie zarowka w jednej z lamp i pare godzin bylem zmuszony jezdzic z awaria, wiec owe dodatkowe wyposazenie bardzo sie sprawdzilo - polecam !!!