W-wa spot. 30.11.2003 godz, 10.30 galeria BestMall - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Mariusznia - DZIEKI.

quasi-Warszawiak???? ( jakby coniektórzy powiedzieli zdaje sie parawarszawiak????? hihihihi) Żart oczywiście. Wiesz to.

Którędy lepiej by było żebym do Watrszawey dojechał? Tzn jak będzie bliżej/łatwiej przez miasto przemknąć : przez Dęblin czy przez Garwolin???? (wolałbym przez Garwolin bo to lepsza droga, ale w sumie to nie ma znaczenia)

Wiadomo już ile Lajdaczek będzie na spocie??

P.S. mój nr kom - 501 672 032





[ wiadomość edytowana przez: raski dnia 2003-11-22 16:39:24 ]

[ wiadomość edytowana przez: raski dnia 2003-11-22 16:42:20 ]
  
 
OKI, to spotykamy sięo 10.30 w BestMall i jkeśłi będzie taka wola, jedziemy do muzeum.
A jak nie to mykamy na kręgle i frytki.


30.11.2003 Niedziela godzina 10.30 galeia BestMall
  
 
teraz dwa spoty w tym samym terminie. naktory jechac.
  
 
Kurcze Mariusznia i Górla - następnym razem w Best Mallu chce zagrać z Wami w kręgle- jestem ponic dobry - bedzie mecz- Wawa- Kraków - Poznań - Czyli9 trzy najbardzie przyjazne miasta w Polsce
Ale - tak na powaznie - zycze Wam milego spotkania
paweł
  
 
to trzeba było mówić ostatnio... zamiast przez 3 godziny gadać o dupie Maryni, byśmy trochę te kulke potoczyli.
  
 
Dla uściślenia (dla tych, którzy będą po raz pierwszy) -> spotykamy się zwykle w części gastronomicznej (na piętrze obok wejścia do kina) . Góral, jak sama nazwa Górala mówi , góruje nad otoczeniem (jeśli nie wzrostem, to osobowością ), więc nie powinniśmy mieć problemów ze znalezieniem siebie .
Na zrazie.

P(i)Es:
Jacku -> jeśli ofrołdowcy z rajdy 4x4 też planują spot na niedzielę..., to... cóż -> sam musisz podjąć decyzję... Oczywiście rozumiem Twoją chęć popróbowania sił w terenie z chłopakami z 4x4 -> jeśli tam pojedziesz -> życzę miłej zabawy w błotq , uważaj na drzewa . Oczywiście będzie nam bardzo miło, jeśli wpadniesz do nas
Z tego, co się na szybko doczytałem, to Koledzy z rajdy 4x4 planują spotkanko na 23 XI chyba, a my... na 30 XI, więc może jednak nie ma kolizji terminów .

[ wiadomość edytowana przez: Mariusznia dnia 2003-11-22 23:08:03 ]

[ wiadomość edytowana przez: Mariusznia dnia 2003-11-23 08:51:49 ]
  
 
Nic dodać - nic ując - Mariusznia i góral - jak kurna Was lubię
i takie włąsnie teksty
Pozdrówka
Paweł( lekko wzięty - ale szczery
  
 
Qrna - Mariusznia - ja się tego od Ciebie nauczyłem - tego słówka znaczy. Tylko zamiast Qrna pisze dalej Kurna - ale to kwestia czasu i będzia ktak jak ma byc - czyli Qrna
Pozdr
paweł
  
 
Cytat:
2003-11-22 23:10:31, pawel_krakow pisze:
jak kurna Was lubię



I vice Versa(ce) i Giorgio Armani

No, koniec "komputerowania" na dzisiaj.
  
 
Qrna - Mariusznia - pijesz do mojego garnituru???
Na kręgle przyjade w dresach
  
 



Panowie, ja też was lubię, ale sorry. te wzajemne wyznania uczuć proszę do innego działu...
albo na żywo na spotkaniu...
  
 
ordnung ist ordnung-nie wprowadzam zmętu juz dalekj Gopral
Idziemy spać
paweł
  
 
Cytat:
Gopral



czyżbym awansował na kaprala

Mario chciałem cię poinformować że porozsyłałem info o spocie do kolegów z W-wy, przynajmniej do tych co jakieś dane kontaktowe napisali w profilu.
  
 
A przepraszam, dlaczego nic nie dostalem?
Chlip, chlip....
  
 
Krycho - sprawdź skrzynke - jak Gopral ( soory Góral) cos wysłał - to znaczy,że wysłała
Pozdr
paweł
  
 
Cytat:
2003-11-22 23:35:53, Góral pisze:
Mario chciałem cię poinformować że porozsyłałem info o spocie do kolegów z W-wy, przynajmniej do tych co jakieś dane kontaktowe napisali w profilu.



To kilku z nich dostanie podwójnego mail (bo ja... tak skromnie... czas pozwolił mi tylko na mailiki do kilku osób... ).
Superrrrr, wielkie dzięki Góralu .
  
 
Jedna pośba. Rozmawiałem z Góralem - wielkie THX - w kwestii dojazu.
Góral poradził mi żeby jechac do W-wy od strony Góry Kalwarii.
Z planu miasta wygląda na to że będe jechał przez Konstancin-jeziorna, potem przez ul Ł.Drewny (Powsin) potem prosto - ul.Przyczółkowa i musze skręcić w Wilanowską w lewo a potem chyba w Sobieskiego.

powiedzcie mi jeszcze jedno - przy jakiej ulicy jest ta galria bestMall???????? Wolałbym wiedziec.

P.S. Mariusznia - i tak pewnie do Ciebie przedzwonie jak juz bede w Warszawie


Dzieki ze info.

  
 
Cytat:
2003-11-23 00:19:09, krycho pisze:
A przepraszam, dlaczego nic nie dostalem?
Chlip, chlip....


Krychu, bo widzę że jesteś i czytasz, więc uznałem nie ma sensu zawalać ci skrzynki.
Poza tym jednym wysyłałem na maila innym w przypadku jego braku na gg.

Raski, jak mówiłem nie skręcasz w Wilanowską, a jedziesz dalej prosto Wiertniczą i Powsińską aż do skrzyżowania tej ostatniej z Bonifacego. Po lewej stronie zobaczysz galerię wraz budynkiem kina IMAX. I to będzie to.
  
 
Wg mapy bestmalla otacza powsińska, konstancińska i św. bonifacego.
Śniło mi się że nie mogłem Was tam znaleść! Czy w niedziele właśnie nie jest tam najwięcej bydła?
  
 
Witam
Dzieki za maila. U mnie sytuacja wyglda tak ze mam szkole do 16:30. Jesli zostaniecie w Best Mall`u dluzej (czyt. do wieczora) to mozliwe ze dam rade wpasc.. Chociaz nic nie objecuje bo nie mam jeszcze grafiku z roboty... Moge miec cos ..
Wrazie czego to rozumiem ze num. Gorala bedzie dalej sluzyl infi