Kolektor wydechowy

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Niektórzy z nas mają w swoich samochodach zamontowany kolektor wydechowy od opla ( bodajże T.Mydłowski). Ciekaw jestem czy sprawuje się on dużo lepiej od jego koreańskiej wersji....

[ wiadomość edytowana przez: Krzysiek-Diackon dnia 2002-10-06 13:49:07 ]
  
 
Podobno jest duża różnica, bo dlaczego Tomek wciągał MaćkaGt...
  
 
Wiesz są dni kiedy moja maszyna chodzi jak marzenie i nie mam problem na drodze, poprostu rakieta, a czasami to mam problem z dogonieniem poloneza

A gdyby tak koreański kolektor wydechowy poddać piaskowaniu i polerowaniu kanałów ??? Zna ktoś warsztat gdzie robią takie cuda ???



[ wiadomość edytowana przez: Krzysiek-Diackon dnia 2002-10-06 13:48:58 ]
  
 
A może zamiast modyfikować koreański lepiej kupić oplowski???
  
 
Albo moze lepiej zamowic opracowanie takiego kolektora pod silnik ? Ten kolektor Oplowski (tez taki posiadam) to kolektor 4-2-1 i jest przeznaczony do silnikow 1.8-2.0 wiec nie podejrzewam ze 1.5 bedzie dobrze funkcjonowal
Jest taka firm pod Nowym Saczem nazywa sie Vigo i podobno porjektouja i wykonuja swietne kolektory. Mialem okazje jeden widziec i gosc byl bardzo zadowolony. Z 5 kM mozna na pewno wyciagnac. A samo polerowanie kolektora to wiele nie da. Wiecej daloby dopasowanie glowicy do kolektora no ale to juz drozsza przerobka bo trzeba sie dostac do glowicy

Kuba
  
 
Powiedzcie mi jaki jest koszt tego oplowskiego kolektora i czy tak naprawdę warto wymienić???

[ wiadomość edytowana przez: Maniuta dnia 2002-10-07 17:50:49 ]