Ola K. do wzięcia :) - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
2003-11-19 17:24:48, SpeedR pisze:
A czy Piotr- ek wogóle coś "nawidzi", tzn. lubi ???

Ostatnio na forum (i poza nim) odczuwam nagły wzrost stężenia "nienawiści" - niech ktoś otworzy okno.
Parę osób wypisuje mi na priv, że mnie nienawidzi (jak bym im conajmniej rodzinę harmonią zatłukł), nienawidzimy biopaliw, nienawidzimy polityków, etc... co jest Panowie i Panie klubowicze (-wiczki) ???

Troszkę powiewu pozytywnych nastrojów by się wszystkim przydało.




dobrze bedzie..... ja osobiście pozytywny nastrój odzyskam w piątek kiedy uszczelnie miske, zrobie sprzegło, wymienie uszczelniacz...generalnie zamontuje ten 1000zł co go zamieniłem w cześci

i znowu bedzie espero w super stanie
  
 
Cytat:
Parę osób wypisuje mi na priv, że mnie nienawidzi (jak bym im conajmniej rodzinę harmonią zatłukł),



Text z harmonią - pierwsza klasa

a co do gości piszących Ci jakieś głupoty - dawaj adresy, kontakty..... przed Pyclem Cię przecież obroniłem - xenonów nie zbił - chociaż siłą go musiłem trzymać - szatan nie kogut z tego Pycla

Cytat:
zerknij w zawartość skrzynki



no nieee - czuje się zazdrosny....
Speeder nie wiem co tam dostałeś od Karolinki, ale od dziś nie powstrzymuje Pycla - będę miał jednego konkurenta mniej
  
 
ja tu o Oli Kwaśniewskiej a Wy o misach olejowych hahaha, czyzby ona Wam przpominala tarcze sprzegla czy co??
  
 
hehe, jaka by ona nie byla to gdybym z nia byl to bym jezdzial Mercede3sem S-klasy od tescia
  
 
Cytat:
2003-11-20 07:02:15, -JACO- pisze:
Cytat:
Parę osób wypisuje mi na priv, że mnie nienawidzi (jak bym im conajmniej rodzinę harmonią zatłukł),



Text z harmonią - pierwsza klasa

a co do gości piszących Ci jakieś głupoty - dawaj adresy, kontakty..... przed Pyclem Cię przecież obroniłem - xenonów nie zbił - chociaż siłą go musiłem trzymać - szatan nie kogut z tego Pycla

Cytat:
zerknij w zawartość skrzynki



no nieee - czuje się zazdrosny....
Speeder nie wiem co tam dostałeś od Karolinki, ale od dziś nie powstrzymuje Pycla - będę miał jednego konkurenta mniej


Co do privów od "ludzi " to naprawdę nie ma o czym mówić - zdarzają się tacy - co poradzić

Natomiast co do priva od Karolinki... fajna afera się zrobiła Zaczyna mi się podobać

A tak na poważnie, któregoś dnia gadaliśmy sobie na privie na temat tłumików. Pycel nie przejawiał żadnej niechęci do mojej osoby - każdemu w końcu zdarza się "wybuchnąć".
Sam już dawno o całej sprawie zapomniałem, z Pyclem lecimy na browarek i wszystko jest super

Nie zmienia to jednak faktu, iż faktycznie stanąłeś Jaco w mojej obronie - chwała i cześć Ci za to.

Ja jak pisałem zaliczam się do osób niekonfliktowych.

Pozdrawiam - SpeedR