OD DZIŚ JESTEM Z WAMI - TO MÓJ PIERWSZY DZIEŃ - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Hehe... Powtórnie witam mocno narombany

Ja nie jestem zły, na jakiego wyglądam

Boże... za tydzień Andrzejki


Nara
  
 
Zoltar nie przesadzaj - nie wyglądasz na złego .....tylko na INNEGO (to żart).

Jest suuuuuper

A za tydzień to wszyscy będziemy chodzili do tyłu

Pozdrowionka dla trzeźwych inaczej



PS: Byle do Andrzeja
  
 
A morze tego roku było cieplutkie
Od 8-miu lat spędzam wakacje z rodzinką w okolicach Pucka i jeszcze się nam nie znudziło
Ech, i po co wymyślili zimę

PS. Na Andrzejki dobry jest napój na literę "K"
  
 
HenBas: "K" jak KAWA rozumiem, że impreza będzie taka, że bez kawy nie da rady

A ZIMIE Wszyscy powiedzmy 3xNIE
  
 
To nie kawa, jeno "krzynka piwa, ewentualnie dwie krzynki"
  
 
DOBRE DOBRE DOBRE - ja też kce napój na "K" i BWA
  
 
No wreszcie , ten post codziennie poprawia moje samopoczucie , wnioskuje bę Nestorowi zmienić status na klubowego śmieszka - złoty człowiek

nareszcie forum się ożywiło...
  
 
WITAJCIE TOWARZYSZE - mamy nowy, cudowny dzień (jest z czego miche szczeżyć , bo ciągle żyjemy)

Pozdrowionka dla Wszystkich, którzy dostrzegli takiego świra jak ja - totalni zakręceńcy są wśród nas - I TO JEST PIĘKNE I ŻYCIE JEST PIĘKNE, a ja w nim

No dobra - dzięki za słowa uznania dla mojego poczucia humoru - super się z Wami czuję chłopaki, chociaż jeszcze nie wszystkich poznałem , ale wszystko się da

Esperkowi Panowie - niech na moim poście nie wieje chłodem - trzymajmy się razem, to i rząd pokonamy .

I jeszcze Słowo na Niedzielę - BWA - Królem Polskich Szos
  
 
Cytat:
i tu szczególne podziękowania za odwiedzenia mojego posta dla HenBas'a (porządny człowiek, super organizator - II Zlot i naprawdę odpowiedzialny klubowicz



Wszyscy jesteśmy bardzo odpowiedzialnymi klubowiczami
  
 
Moje małe sprostowanie

WSZYSCY JESTEŚCIE BARDZO ODPOWIEDZILNYMI KLUBOWICZAMI I COOL LUDŹMI I JA TEŻ

JACO - TY jesteś THE BEST

A swoją drogą macie muchy w nosie:

Zoltar - cierpi na "oziębłość"
HenBas - poczuł wirtualne łaskotki
JACO - mnie cytuje, a to już ryzyko mnie cytować (bo mom krótką pamięć)

KLIMATY MACIE ZIMOWE (a dopiero jeszcze chyba jesień) I ZA DUŻO STRESU PANOWIE.

CIESZCIE SIĘ SWOIMI BWA, bo mi akurat tego tylko brak
  
 
Wisniowe espero z nakleja klubowa kojarzy mi sie z bolidem naszego fotoreportera.
  
 
LUDZIE HELP

Naoglądałem się już tyle Waszych BWA na fotkach ze Zlotu, że już sam nie wiem czy to była naklejka na tylniej szybie czy może nad rejestracją.

Co za ANONIMEK był nad tym morzem w sierpniu
  
 
heh BWA niezle niezle

Ps witam i miło poznac
  
 
Gajer byl na 100% nad morzem w tym roku... i to nawet w sierpniu i to we wladku
Ja tez bylem ale sie z nim i carbolem minalem

Nestor... Ty lepiej powiedz jaki kolor BWA chcesz kupowac
Platyna ? Zloty ? Blekit Paryski ? Biale Zloto ? Zielen Kapusty ?

Wszak inne nazwy do BWA nie pasuja
  
 
NESTOR2000 czy nie przesadzasz z prochami

A polskie morze... widziałem je ostatnio latem 1990 roku i wystarczy mi do końca życia. Za drogo/za daleko/za zimno/za gęsto od ludzi.
  
 
Nie wierzę - AFZ (Autoryzowany Forumowy Zrzęda ) i mnie dopadł - złapał mnie za nogawkę jak Burek mojej sąsiadki

NIE AFZ - nie przesadzam z prochami, bo ich nie używam - po prostu cieszę się życiem - swoją drogą - mnie nie zdołujesz , bo ja to chodzący, szczeżący zęby, boski wielbiciel BWA
I co mi zrobisz? Wojna na słowa? Obejrzyj sobie ICE AGE - przypominasz Sida Leniwca . I całkiem nie potrzebna Ci ta etykieta AFZ - BO I TY MOŻESZ BYĆ COOL - życie płynie falami , a my jak statki na nim.
A propo prochu - AZF - błagam o małą beczułkę tego cuda - zrobimy bombkę i rozwalimy małe co nie co na Sylwka .

Ludziska pozdrawiam, a Ciebie AZF - jak brata ściskam i nowe hasło na dziś: NIE DAJMY SIĘ DZIŚ ZDOŁOWAĆ - BO DZIŚ WE WSZYSTKICH CIUCHLANDACH (patrz: lumpex) ŚWIEŻA DOSTAWA

A teraz serio: AZF - Polskie morze, to cud. Polskie góry - to też cud: jeżdzimy tam gdzie lubimy, tam gdzie nam odpowiedają ceny i ludzie - a 1990 rok, to czasy WIELKICH PRZEWROTÓW W POLSCE - pojedź tam w 2004 i dopiero oceń. Ciekawe tylko gdzie Ty spędzasz wakacje? Bo np: Kanary czy Hawaje - to jest dopiero przegięcie

Czółko AZF - BAWMY SIĘ DOBRZE i serio bez urazy. BĘDZIEMY KUMPLAMI
  
 
Ja Ci nie mam zamiaru nic zrobić. Nie zobaczyłeś symbolu w poście?
Wakacje... ostatnio 2001 - Włochy - wrzesień czyli poza sezonem - 10 dni dla 3 osób kosztowało wraz z dojazdem samochodem nieco ponad 2000 zł - w tym picie za pół ceny, palenie za pół ceny (bo szlugi ze strefy bezcłowej), jedzenie tworzone własnoręcznie w takich cenach jak u nas lub niewiele wyższych i dodatkowo oprócz morza gratis plac zabaw dla dzieci i basen. Nieco ponad rok temu pojawił się dodatkowy mały obywatel w rodzinie i nie było możliwości. A góry - od tej drugiej strony są ładniejsze i tańsze.
Kanary/Hawaje - mam znajomego - lodziarnie ma, i co roku po sezonie, czyli jesienią albo wiosną uderza do dziwnych krajów - Meksyk, RPA, Kuba, a teraz przysłał mi e-maila z Peru/Boliwii.
  
 
Wiedziałem, że jesteś w super człowiek :yes

Serio, każdy lubi co innego. We Władku rzeczywiście ludzi jak w New Jorku , ale są też ciche, fajne miejsca

Graltuluję MAŁEGO OBYWATELA to początek czegoś nowego: może będzie prezydentem, albo stanie na blokadach...

Oki - muszę lecieć do mojej zbzikowanej roboty. Pozdrowionka AZF - jest luzik. FALAMI.
  
 
KeyJey - przez te dziury w mózgu zapomniałem Ci wcześniej napisać

Moje BWA będzie...... FIOLETOWE

to będzie moje najukochańsze, wymarzone, fioletowe BWA

  
 
Pozdrawiam i witam w klubie naprawdę niezły z ciebie gościu
a z tym BWA to dobry pomysł