Nowy salon Łady w W-wie

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Dziś na Służewcu wypatrzyłem salon Łady firmowany przez Damis.
W ofercie seria 11x, niva i rumuńskie auto marki Aro.
Bardzo miła obsługa zaprasza do zakupów
W planach oferta części i akcesoriów.
Salon mieści się na ulicy Rzymowskiego. Mam do zeskanowania folder reklamowy, dam Kacprowi przy najbliższej okazji.
  
 
A co z klasykami?
  
 
Moze wreszcie cos ruszy???
W Krakowie jak na razie nic nowego- na Zakopiańskiej oprócz szyldu"LADA - sprzedaż nowych samochodów" nie zmieniło sie nic poza tym ,ze nie stoi tam nawet juz a 111 16v.
No i jak - znaczy juz byłeś???Moze beda bardziej zainteresowani klubem niz poprzedni dealer???
Poziwiom - uwidiomjak to mówi rosyjskie przysłowie

  
 
czyli jednak Damis ruszyl tylek....
majac w pamieci moja niedawna z nimi korespondence... jetsem mile zaskoczony
  
 
To Ascord jest dalej generalnym przedstawicielem na Polskę czy nie? Ktos ostatnio dzwonił do nich i podobno komornik do nich wszedł czy coś takiego?
Czyli Damis to tylko dealer czy oficjalny przedstawiciel?
Ciekawe czy ktoś wie jak to naprawdę wygląda
Góral możesz podać jakieś przykładowe ceny np: 112 ?
Dużo mają samochodów w salonie?
100 pytań do.......
pozdr
  
 
w "Trybunie" damis reklamowal sie jako dealer lady, aro i yugo. niedlugo pewnie dojdzie i dacia.
nie ma co, doborowe towarzycho dla 110-tek...
jakby trabanty robili, to tez by damis sprzedawal...
jak myslicie, kto zostanie lodzkim dealerem clika??? ide o zaklad, ze oni
ale jak mowie - firma wyglada na uczciwa, awet odpowiadaja na maile, co wcale nie jest regula.... nawet w przypadku duzych poważanych firm...
  
 
Też zauważyłem ten salon -> wygląda całkiem imponująco.
  
 
Rzymowska??? - a jaka to dzielnica???
Chętnie jutro zobaczę
paweł
  
 
Rzymowskiego. Służewiec, niedaleko Wyścigów Konnych.
Na folderze ceny podobno mają 16 zaworówek i tak cena sedana kształtuje się w granicach 36 kawałków, a 111 niestety 38... myśle że do maja 2004 nie będą mieli za dużego obrotu.
  
 
Cytat:
2003-11-05 08:39:45, adasco pisze:
w "Trybunie" damis reklamowal sie jako dealer lady, aro i yugo. niedlugo pewnie dojdzie i dacia.
nie ma co, doborowe towarzycho dla 110-tek...
(...)
jak myslicie, kto zostanie lodzkim dealerem clika???


Co chcesz od Dacii, model Nova jest całkiem niebrzydki (w/g mnie o wiele ładniejszy od Ład z serii110) a o ile się nie mylę to do przejęcia Dacii przymierzał się Renault.
Co do Clika - jak dla mnie jest śmieszny ale do miasta idealny - taki Smart na polską kieszeń.
Pozdrawiam
Andrzej
  
 
Ta dacia to konstrukcja renaulta.Silnik tez francuski(Chyba z R19).
pzdr Grzesiek
  
 


I samara ładniejsza i 11x, bez dwóch zdań...

  
 
Kwestia gustu, Góral, o ile Samara jest w sumie zgrabna to niestety 11x to w/g mnie najbrzydszy model Łady.
Andrzej
  
 
wiadomo, design - rzecz gustu.
ja uwazam, co nastepuje.
Dacie nova widzialem. sam samochod nie najgorszy, ae wykonanie to dramat. 110 sa przy dacii wykonane prefekcyjnie.

Clik - fajna spawa, czegolnie jako drugi woz w rodzinie, abo jako pierwszydla mlodziezy - naturalny nastepca malucha. Ale jak znam nasze normu, urzed, rzady - udupia ten projekt bo za tani i za wielu ludzi mogloby go kupic, co nie na ree zachodnim firmom, ktore siedza u naszych urzedasow w kieszeni. smutne, ale prawdziwe.

co do cen 110 - mysle, ze dAMIS wlasnie czea na maj 04 a dilerke zaczynaja juz teraz, zeby ich nikt nie wyprzedzil....
  
 
ja tylko raz widziałem taką dacię w Krakowie - ale tez mi się nie podoba za bardzo - no bo i co ma sie wtym samochodzie podobać???z dwojga złego jednak wybrałbym LADĘ 110. W końcu to łada
  
 
Co do prototypu Clica, to ja chciałem dodać, że i tak łada wyprzedziła nas z podobnymi projektami. Bo łada coś takiego pierdylneła już w 93 roku pokazując dwa prototypy: Elfi i Gnom, które bazowały na Oce (podwozie, silnik z niej itp.). Także mamy dowód, że ruski chociaż też odstają od zachodu, to my i tak im nie dochodzimy do pięt.
  
 
a jak tak sobie czytam i czytam................................................
I 1000 RAZY WOLE KANCIASTE KSZTAŁTY
a samochód moim zdaniem to musi być samochód a nie popielniczka(puderniczka) jakim jest smart czy bedzie CLIK!!!
pozdrawiam
  
 
Jeżeli chodzi o kształty, to ja z kolei nie mogę powiedzieć, że któreś kształty bardziej lubię, a któreś nie. Po prostu kształty danego samochodu mi się podobają, a innego nie. No np. ze średniej klasy (klasy D) cenię vw Pasata za jego klasyczność, za jego typowy wygląd dla swojej klasy, za brak niepotrzebnych udziwnień. Natomiast w tej samej klasie nie podoba mi się np. renault Laguna II (w wersji hatckback), bo ma taką ściętą dupę i dla mnie są tam niepotrzebne udziwnienia. Ale generalnie nie mam swojej reguły, że dane kształty mi się podobają. Po prostu osądzam to wg pojedynczych modeli, każdy indywidualnie. Chociaż muszę przyznać, że gdy były modne kanciaki, to wiele samochodów mi się podobało i do dzisiej mam takie swoje ulubione modele, które już w tej chwili są tylko na rynku używanym.
  
 
no bo widzisz mily: kazdy z nas stanowi odrebną jednostke, jednemu podoba sie "to",drugiemu "tamto" a jeszcze innemu "to i tamto"- mnie od zawsze bardziej "kreciły" stare kanciate autka-nowe jakoś mnie nie rusza ły/ją.
p.s. mieć takiego starego mustanga........hmhmhmmmmm coś pięknego
pozdrawiam
  
 
Cytat:
2003-11-05 22:02:09, pawel_krakow pisze:
z dwojga złego jednak wybrałbym LADĘ 110. W końcu to łada


To fakt - ale jak dla mnie to jedyny argument za 110 - tką.

Zax, mi też się podobają klasyczne auta - dla mnie najpiękniejsze są amerykańskie fury z lat 50-tych i 60-tych a z współczesnych Volvo.

Andrzej