Wyjazd Piotrkow - 29-30 XI

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
- Wyjazd planowany jest na dwa dni 29-30.11
- Spotykamy sie o godzinie 10 na stacji benzynowej przy wyjezdzie z Piotrkowa na Kielce (dokladny adres podam pozniej jak mi go przekaze Darek)
- Wstepnie Darek zarezerwowal dla nas 10 miejsc w pokojach 2-osobowych w Dresso w Sulejowie (pokoje z lazienka, nie bedzie trzeba niestety polewaczki)
- Jazda w sobote i w niedziele z krotka przerwa na...........

I sprobujcie cos wymyslac jakies wykrety, to sam sie pojawie i wtedy to bedziecie miec problem

Damianie, pozwolilem sobie zalozyc nowy watek z Twoja informacja, coby inni nie musieli dlugo szukac.
Pozdrawiam

Damianie masz jakies wstepne info na temat planowanej trasy?
  
 
Zasadniczo, to ma byc niespodzianka, dla kazdego cos milego z mozliwosciami objazdow, tak zeby kazdy mogl poprobowac
Okolo 30-50km
Damian
  
 
Gentlemen?

Mysle, ze trzeba zrobic tak.

1. wyjezdzamy z wawy 7.00-7.30. Borciuchy musza dojechac z Zielonki, to umowmy sie na godzine 7.30 punktualnie! na stacji benzynowej tej, na ktorej spotkalismy sie na wyjezdzie na Jure w lecie. "Zolta stacja" Rafinerii, a bedzie to druga stacja lub trzecia?po minieciu Centrum Janki z prawej strony.

2. z uwagi na MT-eki predkosc przelotowa, a nie srednia wyniesie okolo 80-100 km/h i powinnismy dotrzec do Piotrkowa w w poltorej do dwoch godzin maksymalnie.

3. Damian koordynowalby wszelkie dalsze szczegoly imprezy u Darka do soboty i informowalby o wszelkich ewentualnie poczynionych zmianach

4. my, czyli P+M, z Kacprem spotkalibysmy sie tradycyjnie w miejscu za Rondem pod Trasa o godzinie 6.30.

5. Jacekwawa, jezeli potwierdzi Swoj wyjazd w czwartek, dolaczylby do spotkania na godzine 6.30 w miejsce opisane w pkt.4

6. trzeba sie zastanowic po dalszych ewentualnych uzgodnieniach Damiana z Darkiem, co wezmiemy ze soba na wyjazd i kto, aby moc sie podzielic obowiazkami. Mysle tutaj o grillu/grillach, "pieczystym" pod grilla i ognisko na sobotnia noc. "Flaszki" prosze wziasc ze soba obowiazkowo! .

poddaje pod dyskusje powyzsze,
przemek67

PS. Nie wypada nam sie spoznic na Blue Boxa w Piotrkowie na godzine 10.00 i dlatego uczulam ... !



Cytat:
dla kazdego cos milego z mozliwosciami objazdow, tak zeby kazdy mogl poprobowac

MO ..., slodkie MO. . Damian zawsze straszy przed wyjazdem... hihihi.
  
 
1. zgadzam się
2. ja bym wziął większy zapas ale niech będzie
3. Damian do roboty oczywiście jestem ZA
4. niech będzie
5. czekamy do czwartku...
6. Damian czekamy na info co i jak ...
co do "flaszek" to pamiętajcie aby zachować umiar ... w niedziele czeka nas jazda w terenie i do domu
  
 
Mysle, ze propozycja wyjazdu jest OK. Wezcie tylko pod uwage, ze bede pewnie jechal troche wolniej od was. Zdazymy?
Damianie, ktorego dnia i o ktorej przewidujesz powrot (jak wiesz z oczywistych wzgledow mnie to interesuje)?
Pozdrawiam
  
 
Witam,
po kolejnych konsultacjach z Darkiem...
1. Spotykamy sie miedzy 10-11 na wspominanej stacji benzynowej.
2. Propozycja wyzywienia jest taka:
- sobotnia kolacja i niedzielne sniadanie w Dresso, po pierwsze nie jest najgorsze, po drugie szkoda czasu na wlasnoreczne pichcenie, po trzecie nikomu nie bedzie sie chcialo jak dostaniemy w kosc , po czwarte nie jest kosmicznie drogo.
Darek z Maldkiem szykuja ponadto grilla, min. kielbaski, pstragi z grila, piwko, maslanka. Tak wiec wszystko bedzie na miejscu, oczywiscie wszystko rozliczamy wspolnie . Tak wiec z paliwem nie przesadzajmy, organizatorzy podchodza do sprawy bardzo profesjonalnie, dajmy sie wykazac. Jezeli cos sie zmieni bedzie info.
3. Jezeli czegos nie pokrecilem to Nivki beda stanowily 30% skladu w liczbie 4 (wiadomo kto), ponadto 1xGAZ (Darek), 2 x UAZ (Maldek i ktos o kogo zapomnialem zapytac), 1xPatrol (Wasz nowy znajomy o ktorym wspomnialem), 1xMisiek (Maciek chyba jednak sie zdecydowal )
4. Prosze zebyscie oprocz oponek MT-kow, wzieli rowniez pod uwage duze prawdopodobienstwo duzej mgly po drodze, a w szczegolnosci w okolicach Piotrkowa, wiec predkosc przelotowa moze odrobine miejscami byc mniejsza niz 80km/h, no chyba ze macie na tyle mocne grile . Uczulam na godzine spotkania, czym predzej wszyscy bedziemy tym predzej zacznie sie zabawa .

Jutro najprawdopodobniej dalsze informacje...

Damian
  
 
W takim razie proponuje spotkac sie godzine wczesniej tj. o 6.30. Jak bedziemy mieli za duzo czasu, to pod Piotrkowem zrobimy sobie mala przerwe na kawe...
  
 
Cytat:
2003-11-24 15:53:59, boreg pisze:
Damianie, ktorego dnia i o ktorej przewidujesz powrot (jak wiesz z oczywistych wzgledow mnie to interesuje)?
Pozdrawiam



Wracac bede w niedziele, mozemy od razu pojechac odstawic Nivke do warsztatu, wezme klucze do firmy ze soba, i bez obaw bedzie zamknieta na strzezonej hali, nikt jej nie ukradnie, nawet deszcz nie zmoczy :d. Warsztat mam przy wjezdzie do Katowic od strony Warszawy wiec kluczyc tez nie bedziemy :d.
Jedynym czym nie moge sluzyc to noclegiem (chyba ze przekimasz/przekimacie na ziemi) mieszkam w kawalerce z jednym malym lozeczkiem .

Damian
  
 
Ze wzgledu na szybki powrot pojade do ciebie sam, a reszte odesle umyslnym do Wawki, wiec pewnie na spanie bedzie malo czasu .
  
 
Czesc Wszystkim,

Zczytalem to, co zostalo napisane ponizej.
I pierwsze pytanie do Damiana: jezeli Darek i Maldek przygotowuja zarcie na "bibe" i ognisko na sobotnia noc i uwzgledniajac powyzsze, bedzie to impreza skladkowa, TAK? Czyli jezeli tak, to proponuje nie brac ze soba oddzielnego/indywidualnego jedzenia na wyjazd, a zrobic "skladke" na miejscu oraz oprzec sie na kuchni osrodka w Sulejowie, czyli na ewentualnym obiedzie w sobote i zapewne na sniadaniu niedzielnym z goraca kawa.
Czy oni tez beda kupowac na impreze "maslanke", jezeli tak, to proponuje wziasc na zapas, po "flaszce", i jednoczesnie dorzucic sie oczywiscie do skladki.
Darek i Maldek, a obydwu mielismy ich okazje juz poznac z Damianem sa naprawde OK ! i jezeli Damian przekazal od Nich, to co napisal w tym temacie, to tak bedzie.

Wyjazd Wawy.
Czy w takim razie mozemy ustalic spotkanie na 7.00 na stacji Rafinerii za Jankami?

Pozdrawiam,
przemek67

  
 
Cytat:
Wezcie tylko pod uwage, ze bede pewnie jechal troche wolniej od was. Zdazymy?


Zdazymy, zdazymy ... jakby co na hol pojdziesz do mnie. I tez zdazymy. Omiesdziesiatke masz jak w banku, nad dziewiecdziesiatka, to sie zastanowie w czasie jazdy z Toba ...

przemek67
  
 
Na sznurku, to pewnie bede jechal po obu pasach naraz .
  
 
oki ja się zgadzam ...7 za Jankami a my się spotykamy 6.15 pod trasą TAK ?? Przemku ??
  
 
Cytat:
a my się spotykamy 6.15 pod trasą TAK ?? Przemku ??

6.15 - 6.30. I niech tak zostanie juz, bo inaczej, to wyjdzie, ze jedziemy na ryby, a nie do Piotrkowa ...

przemek67
  
 
Halo tu mowi "koordynator"
Rozmawialem dzisiaj z Darkiem i jezeli czegos nie pokrecilem to:
1. Zarelko w zasadzie w calosci bedzie zalatwione na miejscu, w Dresso obiadokolacja, sniadanie i dla chetnych obiad w niedziele, wszystko platne oddzielnie, tak wiec nie trzeba decydowac sie na wszystko, godzine my ustalamy na miejscu.
Ponadto jak juz wczesniej napisalem, a teraz potwierdzam, produkty na grilla/ognisko Darek z Maldkiem zapewniaja na miejscu, podobnie z napojami energetyzujacymi.
Na miejscu podzial kosztow
W zwiazku z tym do jutra wieczora, musielibysmy ustalic w miare dokladnie ile osob jedzie od nas.
2. Noclegi rowniez sa potwierdzone, w pawilonie jak sugerowal Pawel. Ilosc miejsc zarezerwowanych to minimum 20, ale 50 osob tez moze przyjechac , z wieksza iloscia moga byc problemy ze wzgledu na okres Andrzejkowy.
3. O tym ile zapasow wezmiecie ze soba kazdy zadecyduje sam :d, mala uwaga, w niedziele tez jezdzimy

W sumie niczego nowego nie przekazalem :d... tym niemniej potwierdzilem, gdyby byly klopoty z trafieniem Przemek ma numer telefonu do Darka, a wiekszosc z Was numer do mnie , i nawzajem .

Damian

  
 
No i wszystko wyjasnione.
Gentlemen? szykowac wyciagary, trapy, liny i kinetyki. I pilotow/pilotki tez przyszykowac., bo latwo nie bedzie, nie bedzie. ...
Jedziemy!!! ... Ale super. Tak sie ciesze. I troche tez i przypakowalem ostatnio, ale nie bede sie chwalil zbytnio, bo przeciwnik sie przestraszy ...

przemek67
  
 
więc zgłaszam sie :

kacper + 1
Zbychu + 2
Przemek + 1
Boreg + 1 ale nie powiem tego na 100 % sam pewnie potwierdzi
Jacek napisał że nie jedzie prace ma 24h dyżur szkoda ... może innym razem

to tyle co wiem na dzień dzisiejszy




[ wiadomość edytowana przez: kacper97 dnia 2003-11-26 20:50:26 ]
  
 
Zgadza sie, ja +1. O ile dojade...
  
 
Cytat:
Zgadza sie, ja +1. O ile dojade...

Dojedziecie. Spokojnie. I nasza w tym "glowka".

p67

PS. Tak jeszcze pomyslalem, bo traktowalem "Borciuchowe" problemy z przymruzeniem oka, ale moze faktycznie w trasie moga miec problemy. Moze by tak po Nich pojechac i przewiezc Ich na holu do Piotrkowa? To godzina wyjazdu z Wawy uleglaby wtedy zmianie. Ale i tak na 10-rano musielibysmy sie stawic do Darka. Ja moge po Borgow pojechac w sobote nad ranem, to nie ma zadnego problemu.
  
 
Przemku o ile dobrze czytałem to Boreg ma problem z zawieszeniem a nie z silnikiem
więc czy go pociągniesz czy sam dojedzie ...nie robi różnicy ... no chyba że masz lawete ale to trzeba by było mieć prawko na przyczepy a ja takowego nie mam ...
Więc.... jedziemy wolniej spokojniej i Boreg dojedzie ...
Pochwal coś nabył lepiej bo mnie trawi ciekawość