Wyjazd Piotrkow - 29-30 XI - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Tak, a propos, Kacper nie bedziesz w piatek u ojca? Rzucilbym okiem, czy cos sie nie urywa, bo jakies nowe dziwne dzwieki slysze
  
 
nie mogę obiecac ... jak będe to dam znać .... telefon mam ...
  
 
Mala korekta... paliwo wysokoprocentowe we wlasnym zakresie, z umiarem... Mysle ze to lepsze rozwiazanie bo kazdy wie ile moze i nic sie nie zmarnuje i nie zabraknie

Damian
  
 
Chciałem serdecznie podziękować Darkowi ( GAZ ) i Maldkowi ( UAZ ) za organizacje bardzo miłego i urozmaiconego spotkania w terenie...
Zobaczyłem świetne widoki zaliczyłem kilka stromych ( jak na Nive ) zjazdów i podjazdów ... było trochę błotka ( wiadomo susza ) a przede wszystkim poznałem świetnych ludzi
Jeszcze raz dzięki za spotkanko ...mam nadzieje że spotkamy się jeszcze nie raz

  
 
Pierwsze zdjęcia które dzięki Damianowi możemy oglądać w sieci znajdziecie na stronie :

Piotrków i okolice - 29-30.11.2003


Uczestnicy spotkanie...prawie wszyscy...



[ wiadomość edytowana przez: kacper97 dnia 2003-12-02 16:29:38 ]
  
 
U mnie nie chodzi . Moge sobie tylko miniaturki poogladac...
Poprosze o jakiegos ftp-a


[ wiadomość edytowana przez: boreg dnia 2003-12-02 17:39:27 ]
  
 
A stoja odpowiednio i zaslaniaja moja Nive!!! jak nastepuje:
1 . w rzedzie pierwszym najblizej auta: Zbychu, Boreg, Beata, Martyna , Kubus, ja i kolega Maldka (przepraszam niepamietam imienia)
2. w rzedzie drugim: cora Zbycha, Agnieszka, Kasia, Maldek i nasz filmowiec Mariusz
3. w kucki: Kasia, Michal, Darek, Damian i Kinga cora Maldka
4. a lezy nasz "wieloryb" nazywany na tym wyjezdzie rowniez Czerwonym Kapturkiem, czyli Pawel Kacper


Bylo zajebiscie ... !!! jeszcze raz podziekowania dla Darka i Maldka oraz Ich rodzin i przyjaciol



[ wiadomość edytowana przez: kacper97 dnia 2003-12-04 20:35:49 ]
[ powód edycji: Zmiana w opisie... :D na życzenie :D ]
  
 
Cytat:
2003-12-02 16:49:18, boreg pisze:

(...)Poprosze o jakiegos ftp-a




dostaniesz na płycie jak juz wszystkie zbiore
  
 
Ale potrzebuje na juz LADnego zdjecia mojej ubloconej Nivki. Moglby mi ktos pchnac go mailem?
  
 
Cytat:
2003-12-03 16:11:21, przemek67 pisze:
A stoja odpowiednio (...)




Przemku jeszcze na zdjęciu jest również Maldek nie tylko kolega i córka Maldka
  
 
Cytat:
Przemku jeszcze na zdjęciu jest również Maldek nie tylko kolega i córka Maldka


Wlasnie ... Pomylilem sie w opisie. I ominalem Maldka stojacego w drugim rzedzie. Pawel? pomajstrowalbys w tym moim poscie i zmienil tresc jego, dodajac Maldka, OK? => Zamiast Darka ( w drugim rzedzie) powinien byc Maldek.
  
 
ju zmieniłem opis
  
 
Kacper, czy masz juz komplet zdjec z Sulejowa? chetnie bym je wreszcie wszystkie zobaczyl...
  
 
W zasadzie wszystkie prócz Przemkowych no i nadal nie mam filmu od Jaremy... czeka na kartę, bo poprzednia dała ciała
  
 
Witam,
zupelnie nie w temacie Piotrkowa, ale mowa tutaj o filmach
Kolega Mikolaj pozyczyl mi dzisiaj 2 godzinny film z Papa Chmiel Tres w ktorym uczestniczyl. Na razie ogladnalem pierwsza godzine.
Koledzy juz wiem dlaczego Mikolaj postanowil przesiasc sie do Nivy, pomimo tego ze "prawdziwi offroadowcy" mowia o Nivie osbowka. A myslalem ze przesadzal z opowiesciami
film powinien byc wykorzystany przez VAZ'a jako reklamowka, sprzedaz wzroslaby o kilkaset procent.
Prawdziwa offroadowa impreza, przejazd z punktu A do B grupy samochodow, wspolna praca zalog, warunki terenowe... trzeba zobaczyc zeby uwierzyc. Zero konkurencji, atmosfera podobna do naszych wspolnych wyjazdow.
I w koncu to co chcialem napisac. Wsapniale zestawienia przejazdow, naprawde wypasionych samochodow z fabryczna Nivka na rolnikach, najkrocej przejazd Nivki i winchowanie/wyrywanie nastepnych samochodow . No w kilku momentach wtapiaja wszyscy po kolei .
Generalnie film wart zobaczenia... jutro zamawiam egzemplarz

Damian