Poznan - marsz na spot !! - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
13.12 (sobota)

Kto bedzie ??
  
 
O nareszczie konkretny termin.
Zrobie co w mojej (omesi) mocy
  
 
Ja! Ja! Ja będę!

Chłopaki - pójdę z wami!?
  
 
Dochodzi godzina 11:40... swawolnie spacerujemy z psem (ja i Marta) zaczynam głośno myśleć... pojechałbym dziś do Poznania... słysze: czemu nie... starówke można zobaczyć... 1,5 godzinki później byliśmy w drodze po drodze sklillowana Vectarynka 1,6 16V... duuuuża pizza w Sphinxie z Dra i Helą, małe przykre wydarzenie a potem już tylko droga i mgła jak cholera...

można powiedzieć, że zainagurowałem kontekst wątku

pozdr.
  
 
Będę na 99,9 %
pozdrawiam
  
 
Cytat:
2003-11-27 22:44:08, DrA pisze:
13.12 (sobota)

Kto bedzie ??



no ja tez bede


pozdr
  
 
ja też chciałbym być ale mam duże "schody " z omesią
może podjadę asterką
  
 
Znajdzicie mi kupca w Poznaniu na zlote monety z Papieżem,
tegoroczne. Chce 1450 (mam 3, stan taki jaki ma byc, czyli kolekcjonerski, nie ma lepszej inwestycji niz taki cacko ostatnio przez 3 miechy przynioslo mi 50 % zysku, jak to sie ma z 4% lokata roczną ?), ale, ale pogadac mozna. To wtedy i ja sie tam pojawię. Po to żeby oczywiscie monety sprzedać ....


[ wiadomość edytowana przez: piotrs dnia 2003-12-02 16:09:36 ]
  
 
Piotrze kurcze przyjedz. Do Poznania masz blizej niz my.

Sprawdzimy Ci komisyjnie pojemnosc silnika. Gratis!
  
 
Witam
Konkretnie chialbym wiedziec kiedy bedzie zlocik
Pozdrawiam
  
 
Niestety nie mam solidnej wymówki (monety)
Bede wiercil ustawial i szukał tego co jeszcze nie znalazlem.
Ach, to nie o moj silnik chodzi.
  
 
niestety nie bedzie nas ja pracuje i w sobote i w niedziele i nic juz mi sie nie uda z tym zrobic
  
 
No dobra... spotykamy się w sobote 13.12.br ok. godziny 16:30 (może wcześniej? ja dojade dopiero po16.. praca do 14 ) tylko gdzie?

PS. kto będzie? Narazie doliczyłem się: Siebie , geparda, DrA, Kaasi , Wosia, Kartosa, Prowa, Clebera?, acery? a reszta? pisać, pakować się.. oczywiście spocik do niedzieli

pozdr.
  
 
Cholera, zazdroszczę wam,
mam prośbę, żebyście pociągnęli porządnych parę łyczkow za moje zdrowie i pozdrawiam wszystkich ktorzy będą obecni,
porobcie porządną dokumentację. Oczywiście jesteście zaproszeni na spocik warszawski, jeśli tylko wam możliwości dopiszą, bo chęci są bez wątpienia to miło będzie te wasze wstrętne pyszczyska zobaczyć.
Pozdrowka, Janusz
  
 
Dopiero 16:30 ? Mlody miej litosc dla tych co nie maja pracy lub szkoly w sobote. O 16:30 to już jest ciemno, a gdzie czas na jakies fotki czy testy G_Techem? Po ciemku?

Trzeba pamietac tez o tych, ktorzy nie beda nocowac do niedzieli!

DrA, jeśli mimo przesiadki na rozrusznik nie straciles motywacji do spotkania, to zapodaj konkretne miejsce i czas poczatkowy.


[ wiadomość edytowana przez: 108_kartos dnia 2003-12-08 09:05:05 ]
  
 
Mysle, ze parking przed stadionem Lecha bedzie ok. Duzy plac i raczej pusto. Godzina 12 tez nie bedzie przesada.

Stadion jest przy ulicy Bułgarskiej. Dojazd najlepiej Grunwaldzka ( ulica przy Targach Poznanskich ). Nie da sie nie trafic.
  
 
12:00 jest oki.

Teraz pozostaje szukać na mapie i mieć nadzieję że żadnego meczu tam nie będzie wtedy.
  
 
Dra rozejrzyj sie czy ktos nie chce nabyc nizej wspomnianych monet , to moze i ja sie pojawię.
  
 
to gdzie was szukać o 16:30?? w domach?? jak dojade to pewnie już się bedziecie zbierać...
  
 
nadjade przed 12,00 asterką