Poznan - marsz na spot !! - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Czy można się dołączyć ?
  
 
wszyscy posiadacze omesi sa mile widziani




pozdr
  
 
Kto jedzie z W-wy i okolic? Na razie widze 2 szt.: Kristo i Kartos. Kto jeszcze? Proponuje wspolny wyjazd ok. 9:00....
  
 
No to bawcie sie dobrze, i nie szaleć tam po mieście.
  
 
Witam klubowiczow
Jestem bardzo zawiedziny a zarazem zdenerwowany ze nie dojechalem do klubowiczow.
Po dorodze do Poznania na spocik zostalem zatrzymany przez panow z drogowki.
Raz na wlocie do Rawicze zaraz po kwadransie drugi patrol mnie zlapal na wylocie.
Moral prosty jeden mandat 400 zl drugi 300 zl i do Poznania juz nie dojechalem gdyz zabraklo kaski
Lacze sie wiec z wami duchowo hehe i czekam na kolejny zlocik na nastepnym napewno sie pojawie
Pozdrawiam serdecznie wszystkich klubowiczow
  
 
z tego co sie orientuje to mandaty sa kredytowe,a jesli "zaplaciles od reki"to chyba jednak troche za duzo
Tak czy inaczej szkoda,ze nie dotarles,jak zwykle "bylo na co popatrzec"
  
 
i również czego posłuchać

mandaty gotówkowe???? ( chyba że nie masz zameldowania w Polsce)

wyrazy współczucia
  
 
A mnie 13go Bestia zaczęła chodzić na dwóch cylindrach... jutro miną dwa tygodnie od założenia wspaniałych kabli WN firmy JanMor... dyskoteka pod maską lepsza niż w Manieczkach... qrwa qrwa qrwa
  
 
Czesc.

Milo bylo was poznac... Szkoda, ze pogoda nie dopisala
- testy bylyby bardziej miarodajne.

p.s. Przepraszam Kartos, ale wracalem do Warszawki
na max. ekonomicznie - wyszlo 9,3 litra.

Pozdrawiam.
  
 
Dzieki wszystkim za spotkanie, szkoda ze takie krotkie.

Cytat:
Szkoda, ze pogoda nie dopisala - testy bylyby bardziej miarodajne.



Mam pewien niedosyt testów Nastawilem sie na wszechstronne badanie przyspieszenia, czasu na 1/4, mocy itd. Było za male czasu i za duzo deszczu. Moze nastepnym razem (jesli do tego czasu nie sprzedam auta. )


Cytat:
Przepraszam Kartos, ale wracalem do Warszawki
na max. ekonomicznie - wyszlo 9,3 litra



Nie mam sprawy, ja przeciwnie, zlapalem "zajaca" kory zapylał 150-160 (zapylał też moja szybe strugami wody ) i szybciutko bylem w domu.
  
 
Cieszę się że Was poznałam, mam nadzieję, że następne spotkanie odbędzie się w bardziej sprzyjających warunkach atmosferycznych.
Pozdrawiam
  
 
Tak dla jasnosci to ja mandaty place z gory ) jesli mam gotowke
Szkoda ze nie dotarlem coz nastepnym razem bede ostrozniejszy
pozdrawiam serdecznie
  
 
A na koniec wasze mordki:

  
 
Nie widac mordek
  
 
Nie widac mordek
  
 
O żesz ty... Były! Sam widzialem. Zaraz cos wykombinuje...
  
 
Juz jest. Sluchajcie, to mi sie jeszcze nie zdarzylo. Plik jpg fizycznie zniknal z serwera. Czy ktos hakuje moje konto ftp?
  
 
noo fotka suuupeeerrrr