Czy zgrzeszyłem

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
jestem nowy w waszym klubie. śmigam granatowym espero 2.0 CD. jak wszyscy klubowicze miłość od pierwszego wejżenia. pozwoliłem zrobić sobie naklejke klubową mimo że jest inna od waszych bo bardziej kwadratowa to itak jestem z niej dumny. proszę o kontakt w sprawie książki technicznej auta. jogi
  
 
No czeźć nowy
  
 
Sie ma !
  
 
to jak jestem z wami ? dajcie znać o jakimś zlocie w najbliższym czaśie. jestem z opolszczyzny ale bliżej gliwic
  
 
Witamy w Klubie - wejście mniej spektakularne niż Nestor, ale zawsze wejście pozdrawiam
  
 
jak chcecie pogadać indywidualnie to zapraszam na gadu gadu
nr 2657801
  
 
no omoże coś posmęce na temat mojej osoby. mam 26 lat mieszkam w kędzierzymie-koźlu woj. opolskie jeżdże granatowym espero pracuje w pństwowej firmie. chciałbym poznać klubowiczów na jakimś zjeźdźie esperaldów bo padam z nudów w łikendy. to dlatego że wcześniej jeźdźiłem poldkiem a teraz bezawaryjnym espero. ale nie nażekam. espero kupiłem od ojca a ojciec od pierwszego właściciela czyli swojej siostry, mam pełną książke przeglądów. espero ma przejechane 150000 km, i jest nie bite.
straciłem jedną orginalną alufelge bo jakiś krtetyn położył cegłe na drodze jak wiecie gdzie taką kupić to dajcie znać 14''.
  
 
Cytat:
straciłem jedną orginalną alufelge bo jakiś krtetyn położył cegłe na drodze jak wiecie gdzie taką kupić to dajcie znać 14''.



No zapewne w ASO
  
 
niestety nie
  
 
a lookales na allegro ? widzialem tam ostatnio jakas wyprzedaz pojedynczych sztuk felg m.in. do Daewoo...
  
 
czesc jogi2
  
 
Witaj !
O książkę spytaj na priva Bogdana1. Chyba zostały mu jakieś egzemplarze, po które nikt się nie zgłosił
Zlocik planujemy po Nowym Roku, ale może jakieś "szybkie spotkanie" zorganizujemy jeszcze przed Świętami ?

Pozdrowionka
  
 
Cytat:
2003-11-25 16:30:56, HenBas pisze:
Zlocik planujemy po Nowym Roku, ale może jakieś "szybkie spotkanie" zorganizujemy jeszcze przed Świętami ?

Pozdrowionka



Noooo to by mogło być niezłe zgłaszam się w ciemno (oczywiście o ile będę "na miejscu") ale takie niezobowiązującespotkanie na świeżym sniegu .........
  
 
jogi2 jogi2 - tu zgłasz się NESTOR2000
WITAM - będzie super fajnie - ja też nowy nabytek klubu i przeogromny wielbiciel BWA (patrz: Bóg Wszystkich Aut = Espero ).

Bawmy się, szanujmy się i cieszmy się, bo co to za życie bez wiary w uśmiech losu.]

Niech będą pozdrowieni bracia i wszyscy zbzikowanie na punkcie BWA
  
 
Cześć jogi2 witam wśród klubowiczów
mnie szczególnie cieszy to ,że jesteś bodajże drugim
(po mnie ) klubowiczem z woj. opolskiego

P.S. Będzie z kim na zloty jeździć

P.S.2 Ciekawe dlaczego tak mało jest klubowiczów z woj. Opolskiego i Dolnośląskiego ?????
  
 
WITAM ....CZĘSTO JESTEM W LUBIESZOWIE ,TO KOŁO BIERAWY PEWNIE WIESZ GDZIE TO JEST,MAMY TAM DZIAŁKE WIĘC MOŻEMY SIE KIEDYŚ UMÓWIĆ NA MAŁE SPOTKANKO MOŻE KTOŚ ZE MNA JESZCZE POJEDZIE
  
 
cześć hermii moi rodzice mieszkają w dziergowicach tj następna wieś w stronę rudy
  
 
witam ARMANI 01 woj. opolskie
  
 
a wogule dajcie znać w jakim województwie sie zjeżdżacie
  
 
NO TO MOŻE JOGI PODAJ NUMER GG TO JAK BĘDE JECHAŁ TO NAPISZE CI ,SPOTKAMY SIĘ I POGADAMY SOBIE