Wedkarstwo

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Jak wiadomo w tym hobby najwazniejsza jest przyneta

Zamysl zrodzil sie dosc dawno ale zawsze brakowalo czasu. Tak wiec podazajac sladem poradnikow wedkarskich zaopatrzylem sie wczoraj w odpowiednia przynete. Wieczorem nastapilo przygotowanie sprzetu.

No a dzisiaj rano na rybki...

Wynik : pelna siatka leszczy

  
 
Heh a chciałem Ci to zaproponować

Sticker tuning to świetna sprawa


Pozdro.
  
 
O co chodzi?
  
 
Cytat:
2003-11-25 20:19:28, RICO__ pisze:
O co chodzi?



O znaczek 2.0...
  
 
Były chyba też Omesie 1,8, ale sporadyczne sztuki.
Taki "kwiatek" byłby jeszcze lepszy, he he he
  
 
A te lampki na bagażniki to tak w standardzie ciut wyżej są, czy też klapa była bita jak u mnie w złomie
  
 
w esperach tez bagaznikowe sa wyzsze niz zwykle boczne i nie mam pojecia dlaczego - tez tak mam a dupa byla niebita (chyba ze moja)
  
 
Może to kwestia gównianego montażu/elementów, jak w FSO 1500, albo Polonezach 1,5C?
  
 
Dramar, zlowiles juz cos??!! Czemu nie zapisales sie do klubu, albo niech zolti ci cos ciekawego wpisze.


[ wiadomość edytowana przez: RICO__ dnia 2003-11-26 20:42:56 ]
  
 
Cytat:
A te lampki na bagażniki to tak w standardzie ciut wyżej są, czy też klapa była bita jak u mnie w złomie



hehehe... klapa nie byla zatrzasnieta tylko opuszczona

Jak juz kiedys pisalem moja Omesia kupiona byla u polskiego dealera ( a nie sciagana bog wie skad.. ). Nie walona... swierzynka
  
 
Cytat:
Czemu nie zapisales sie do klubu



Jakiego klubu ??
  
 
Panowie - nierówne lampy - czego chcecie przeciez i Omega i espero to nie sa japonskie auta
  
 
Tak to wyglada przy zatrzasnietej klapie...




[ wiadomość edytowana przez: DrA dnia 2003-11-26 23:20:21 ]
  
 
Dramar mogłes tez spróbować z DTI - to chyba też nie jest zbyt bystre spod swiateł przynajmniej w porównaniu
Skoro Ty teraz masz "2.0" i ja mam 2.0 to moje szanse rosną - nie ma jak to uwierzyc w siebie
  
 
Niestety Omega B diesel wychodzila tylko w wersji 2.5TD... szesciocylindrowy silnik konstrukcji BMW...
  
 
Cytat:
2003-11-26 22:25:08, DrA pisze:
Cytat:
Czemu nie zapisales sie do klubu



Jakiego klubu ??



wędkarskiego
  
 
Cytat:
2003-11-26 23:19:41, DrA pisze:
Tak to wyglada przy zatrzasnietej klapie...



I też milimietr wyżej są lampy na klapie
  
 
Moi sasiedzi jeżdzą Omesiami - obie srebrne - juz takie po liftingu - jedna to MV6, druga ma własnie oznaczenie DTI, moje spostrzezenie, że mimo wieku tego modelu nadal jest on atrakcyjny stylistycznie, tzw. dyskretna elegancja, aż dziwne to brzmi biorąc pod uwage, że jest to opel, marka która nie kojarzy się z prestiżem w rozumieniu mesia, audi czy jaguara
  
 
mesio się przejadł, audi się źle kojarzy, a jaguar nie jest znów taką atrakcją. W mojej firmie wyższa władza (często pochodząca spoza Polski) jeździ właśnie omegami. Oczywiście tymi najlepszymi z najlepszym wyposażeniem.
  
 
Cytat:
Oczywiście tymi najlepszymi z najlepszym wyposażeniem.


Czyli MV6