Auta RWPG - łączcie się Warszawa 14.12.2003

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam

Zapraszam wszystkich 14.XII na spotkanie miedzyklubowe (FSO AK,PTK-Mazeowsze, Klub Zastawa, Skoda).
Niedziela start o 10 w fabryce-muzeum Norblina w Warszawie, następnie o 12 spotkanie z "zastawiarzami" na parkingu przed Fortem Wola (Geant na Połczyńskiej). Następnie przejazd na Ekogrena (jakiś os-ik). Następnie przewidziane są inne atrakcje.
I jak to bywa na spotach, rozmowy o swoich autkach, nawet do późnego wieczora ( Przy gorącej herbatce czy kawce)

Jeszcze raz zapraszam.
Więcej info
tu


[ wiadomość edytowana przez: Góral dnia 2003-12-04 18:25:56 ]
[ powód edycji: data w temacie... ]
  
 
Panowie, myślę że sprawa godna uwagi.
Mario, bedziesz musiał ładną wypucować.
  
 
Ja i MArio jesteśmy chętni.
Jak ktoś jeszcze się pisze, to zapraszam
  
 
Ja z bratem też.
  
 
Ja tez! Bo juz Lada ma sie lepiej!
Pozdrawiam
  
 
Mam nadzieję że się spotkamy w jak największym gronie.
Wspólnych tematów napewno nie zabraknie.

ps: Może ktoś z was ma namiary na pięknego białego Fiata 124 na żółtych blachach który stoi na parkingu nie daleko midasa na Póławskiej. Może wpadłby 14, ze swoim autkiem
  
 
Zachęcamy też osoby spoza Wawy.
To Muzeum gdzie się wszyscy spotykają jest - wg mnie - bardzo ciekawe (jest dużo protytypowych autek z FSO, itd.) Podobno niedługo mają toto zamknąć (jakies sprawy własnościowe związ. z tą nieruchomością), więc tym bardziej warto.
  
 
Zapowiadam swoją wizytę na 90% !!!
  
 
a ja myślałem że tym razem to na 190%...
  
 
Na 90% !!! ...

... bo nie wiem gdzie jest fabryka Norblina (tylko proszę się ze mnie nie śmiać).


PS. Jeśli ktoś byłby tak miły i mógł opisać trasę adresami, to byłoby łatwiej (wiem gdzie jest FortWola !!!, a Norblin ???, a Ekogreen ???).

  
 
ooooo właśnie gdzie ta fabryka? Reszta bez znaczenia bo większą grupą będziemy jechać.
  
 
No ciekawa propozycja jak bedzie padal śnieg to na pewno bede.
  
 
Ja nie znam dokładnego adresu, ale jest to niedaleko od Ronda ONZ na ul. Żelaznej. Z ul. Prostej skręca się w Żelazną w kier. Al. Solidarnowści. To jest prawie zaraz za zakrętem po lewej stronie.
Można to znaleźć w muzeach (pod. "M. Przemysłu, Oddz. Zbiorów Specj."): tutaj

P(i)Es.
Góral - popraw mnie, jeśli coś pokręciłem
  
 
Witam. Fabryka-muzeum jest u zbiegu ulic żelaznej i Prostej. Najlepiej tam dojechac od Prosta od ronda ONZ
  
 
Maio, trochęzawile ale może być
Rozesłałem info do wszystkich z grupy mazowieckiej (nawet do siebie), zobaczymy kto się zjawi.
  
 
Witam,
no jak dla mnie to już wystarczy, by tam trafic
jakby co, to będe jechał od Bemowa, ciekawe czy od tej strony z Prostej wjadę w Żelazna?..
mam nadzieję że bede w Wawie w nastepny weekend
  
 
Z tego co pamietam to jadac Prosta od strony ronda Daszynskiego nie ma skretu w Zelazna (w lewo).
Z bemowa jedz al. Solidarnosci, w prawo w Zelazna, prosto, wjazd jest na prawo przed 4-tymi swiatlami (Prosta).

Zapraszam w imieniu FSO Auto Klubu.
  
 
zgadza się, od r. Daszyńskiego jadąc nie ma skrętu z Prostej w Żelazną. Jakiś "obus" postawił tam zakaz skrętu w lewo
  
 
Planuję zjawić się na spociku .Więcej nie chcę obiecywać by nie zawalić.Mam nadzieję,że nie będzie śniegu i deszczu
Siemanko !!!
  
 
Ja bede na 90%! Potwierdzenie dam pod koniec tygodnia!
Góral: Dzieki za maila!