Auta RWPG - łączcie się Warszawa 14.12.2003 - Strona 5

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Mam nadzieje że nie będziecie źli - umieściłem wasze zdjęcia u nas w galerii na forum - http://www.fso.inds.pl/adam/forum/album_cat.php?cat_id=3
Pozdrawiam Cały Lada Klub Polska
  
 


Góralowa Łada!



Robalowa Łada!



Łada Janisza!



[ wiadomość edytowana przez: krycho dnia 2003-12-15 20:08:22 ]
  
 
Góral z ciebie sie powoli robi slalomowy postrach
musisz się na Węgry wybrać bo obiecaliśmy węgrom w Sulejowie ze skoro oni w tym roku zabrali nasz puchar do siebie (Zoli) to my za rok wygrywamy u nich
Ściagnij film z Węgier ten co ostatnio wrzuciłem - przyjdzie się mierzyć z tą różnokolorową aka "Demolition Man"

Fajny mieliście spocik - i to muzeum też macie fajne . Moglibyście sie wybrać jeszcze kiedyś do tego muzeum gdzie Polonez Stratos stoi . Całkiem ciekawa maszyna
  
 
Staram sięjak moggę... biorąc pod uwagę że trabi robiony, a poldziawa Ola to teżinna bajka (do wglądu w jego profilu), to wypadłem całkiem nieźle (ach, ta moja skromność...)

Konrad, przecież my tam byliśmy właśnie teraz
Mało tego, pamiętam że już byliśmy w tym muzeum grupą tylko ładziarską w zeszłym roku. Tylko nie wiem czemu fotek nie ma... ja robiłem... Mario też...
  
 
no to gdzie ten Stratos
  
 
po głębszym namyśle dochodze do wniosku że to chyba nie to muzeum...
czy ja byłem trzeźwy? dobranoc
  
 
Stratos stoi w Norblinie - ale jest zamknięty i nie pokazwywany szerszym goronom. Czeka na miejsce i naprawe - bo wszytkie wystawiane samochody są na chodzie.
  
 
Ja chcem Stratosa

Zawiedziony Mariusznia

  
 
Witam
Polonez Stratos stoi w magazynie. Ze względu na swój stan nie nie może być wystawiony w taką pogode bo mogłobymu to jeszcze bardziej zaszkodzić. Na pocieszenie mogę dodać ze na jakimś letnim spocie "STRATOS" bedzie napewno pokazany.


-----------------
--- Biały ---
ten zły admin
  
 
no to ja chyba wtedy muszę sie w wa-wie pojawić

tzn szczerze powiem ze samo auto niespecjalnie mnie zachwyca (niektórzy na siłe próbują z tego swapa zrobić największe osiagnięcie polskiej motoryzacji ), ale silniczek Lancii Stratos
  
 
no to dobrze jednak pamietałem że to to muzeum... tylko pory roku pomerdałem...
  
 
Filmik jest zrobiony więc niech ktoś wpada z RW albo dam komuś na jakimś spocie może.
  
 
a masz już neo...? bo jak tak to dawaj na ftp klubowy
  
 
No właśnie niemam jeszcze.
  
 
No jest już neo i filmik na klubowym
  
 
filmidło jest super zwłaszcza ta ekpia na analogu...
  
 
http://www.ptk-mazowsze.prv.pl/ i klikać na zloty
  
 
Jesli można to podajcie linka do filmiku z 14 XII
  
 
filmik z 14 XII
  
 
dzięki, ale coś nie działa