Auta RWPG - łączcie się Warszawa 14.12.2003 - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Od razu mowie, ze gdy bede,wezme cyfrówkę, to trochę pofocimy nasze Piękne!
  
 
To szykuje się, że będzie nas trochę. Ekstra
  
 
Fajne te fotki z muzeum , w którym byliście ostatnio
Ale dziś oglądałem cobrę(replika) z muzeum , które znajduje się w Warszawie na ul Modlińskiej 150- znacie???
Nie sa to coi prawda auta rodem z RWPG(to był niezły twór gospodarczy) ale chyba też cielawe wózki tam mają - głownie amerykańskie
Paweł
  
 
mam taką małą propozycję,aby spotkać sie gdzieś na mieście i pod NORBLINA podjechać kolumną ŁAD robiąc wrażenie na innych klubach. Może miejce spotkania wybrać takie żeby klubowicze nie znający Warszawy mogli łatwo trafić zamiast szukaćŻelaznej i NORBLINA.
  
 
Jestem za !
Jakie miejsce proponujesz ?










pzdr
CHIO
  
 
moze E PLATERkolo sali kongresowej bo do pałacu każdy trafi i do norblina jakieś 700 metrów
  
 
Mi to miejsce bardzo odpowiada! Jestem za!
  
 
mi pasuje. jeśli tylko praca pozwoli... bo właśnie dowiedziałem się że dwa ostatnie weekendy przed świętami mam być dyspozycyjny...
  
 
Cytat:
2003-12-08 18:26:29, piotrkaweczynski pisze:
moze E PLATERkolo sali kongresowej bo do pałacu każdy trafi i do norblina jakieś 700 metrów


Ehmmmm... ale namieszaliście -> to niby na tej ulicy jakiejśtam pomiędzy PKiN a Dworcem, czy jak? Gdzie... na tym parkingu?
No dooobra...
  
 
Do dupy miejsce. W tygodniu przynajmniej to nieda się przejść tamtędy a co dopiero zaparkować. Zastanówcie się jeszcze. Może jakiś parking w supermarkecie?
  
 
Wcale nie jest miejsce do dupy. Tam przy wjezdzie do kongresowej zawsze sie jakies miejsce znajdzie. A w niedziele rano nie bedzie jakos tragicznie. Przynajmniej nie powinno! Moim zdaniem bardzo dobre miejsce!
Mario: Tak to ta ulica. Spotkamy sie gdzies w okolicach kongresowej!
Co Wy na to!
  
 
W niedzielę rano pod Salą Kongresowa powinno być spokojnie
Pasy ruchu w obie strony tez są przedzielone parkingiem (w razie czego)
popieram pomysł
Myślę że mozemy zrobić zbiórkę pomiędzy 9.15 a 9.45 (żeby mieć czas na odnalezienie się)
Kto się spóżni niech wali prosto do Norblina





pzdr
CHIO
  
 
Jak dla mnie -> może ew. być.
  
 
przecież to niedziela!!! W taki dzień będzie pusto. Miejsce jest bardzo dobre, bo większość wie gdzie to jest. Możemy wyjechać 9 55 i też na 10 00 dojedziemy.
  
 
Nie zapomnijcie umyć samochodów!!!!
Powaga. Na ostatnim spocie co poniektórzy powinni się wstydzić!
  
 
hihihi, a potem drzwi nie otworzę...
  
 
Ja się zapowiadam !!!

  
 
ŁADNIE zapowiada się ta niedziela. Będziemy potęgą na tym spotkaniu,chyba 5 lub 6 samochodówale za to jakich? Może jeszcze raz dadzą znać ci którzy będą 91%. KOLEJNO ODLICZ!!!!!!!!!! Do zobaczenia w niedzielę przed salą kongresową 9 30-9 45 lub o 10 00 w Norblinie. GOSIA I PIOTR.
  
 
Raz!
bede przed 9:30
  
 
Ja też (na 91%).