SRS GLiwice 13.XII.2oo3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
no to kto jedzie?Cienki juz zreanimowany ,więc my jedziemy.Tylko niech ten śnieg już spadnie,bo 2 tygodnie bujam sie juz na zimówkach a troche szkoda ich zdzierac na asfalcie...
  
 
Filip na 90% nie wystartuje z powodu braku kasy. Kaszel jest stale dozbrajany, a jeszcze nie przewidywany wydatek się przytrafił
Także pasiu GO!

P.S.
Fajnie że wreszcie coś napisałeś...
  
 
layer-naszła mnie wena twórcza hehe
  
 
Do napisania dwóch zdań na jakiś temat nie potrzebna jest wena twórcza tylko trochę dobrej chęci.
  
 
Studencki już za parę dni, ktoś startuje lub jedzie pooglądać?
Filip chciał jechać ale jak zwykle są problemy z autem, przypominam że zapisy są do środy.
  
 
nie wiem czy będe pracował w sobote, ale jak nie będe to jade jako WIZJER dopingowac kolegów
  
 
Już sie zapisaliśmy,śniegu nie przewidują....
Trzeba jechać bo mam niedosyt po "żyrafie" /pozdrawiam
  
 
małe foto conieco
  
 
fajne fotki Kto jest autorem?
  
 
Autorem jest dooh z Gliwic.
Link podany był na forum fiat & furious.
  
 
No i fajno, kolejny wazon do kolekcji Myśle, że wynik jaki z Pasiem wykręciliśmy jest superos, patrząc na obsade SRSu Fajny pomysł z żarłem ( dla niewiedzących tlumacze- zamiast dawania tradycyjnych kiełbasek, dawali dla załóg talony, ktore można było zrealizować w restauracji ) . Szkoda, że impreza zakończyła sie niemiłym akcentem pozdraffiam

P.S> bigosik na stołówce był nawet git
  
 
jakim niemiłym akcentem?
  
 
more photo
  
 
O ktoś mnie tutaj obmawia

W istocie autorem tamtych zdjec jestem ja a raczej mój cienki aparat cyfrowy. Za mało światła i już nie daje rady. Dla głodnych fotek z SRS jeszcze mountez wykonał pare (startował czarnym CC nr 22). Sa tutaj : http://wheels.at/mountez są tam min fotkitego pseudo hummera zrobionego z malucha...koszmar !

PS: Arti parkowałem obok ciebie na lotnisku pod dystrybutorami. Poznałem po tuningowanym, dachu Czekałem chwile ale potem polazłem fotografić. Nie miałem nawet kartki zeby coś anskrobac.

Pozdry dla TGR.


[ wiadomość edytowana przez: dooh dnia 2003-12-15 13:25:14 ]
  
 
zgadza się, widziałem Cie z Markiem , jak podjechałeś maluchem, i wysiadłeś i poszłeś na lotnisko, my akurat wtedy gadalismy przy drugim czerwonym maluchu Filipa który startował.
Pytałem się Marka, czy zna tego malucha, z czarną klapą i naklejkami na drzwiach F&F, ale nie potrafiliśmy zajarzyć )
  
 
Ja się skapnąłem jak zobaczyłem Twoje zdjęcia w profilu, tą czarną klapę od razu skojarzyłem
  
 
a tutaj macie dane tego najmocniejszego malucha nie licząc maxi, który startował w studenckim.

MALUSZEK

nie ma się co dziwić, silnik z OBRSM...........

a tak w nawiasie, zakładajcie termostat, zobaczcie zdjęcia silnika robione kamerą termowizyjną
  
 
Cytat:
2003-12-15 15:57:32, _Arti_ pisze:
a tutaj macie dane tego najmocniejszego malucha nie licząc maxi, który startował w studenckim.
MALUSZEK
nie ma się co dziwić, silnik z OBRSM...........



Tem naluch wyrózniał się jeszcze jedną chechą przerażliwie ryczał, jakby całe stado tych 52 koni mechanicznych przebiegało po blaszanym dachu auta w ktorym się siedzi....masakra ale przyjemnie
  
 
witam pierwszy raz na TGR!

zapraszam na video z rajdu mera w tychach oraz rajdu studenckiego w gliwicach.
- dlugosc okolo 6 min. (w tym 4:30 mera, 1:30 srs),
- objetosc 50MB
- codec divx, adpcm

pobierz
  
 
dzięki stary za link już mi "się sciąga" /pozdrawiam