Narescie

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
narescie kupilem lade 2107 1.5 ,1989 z instalacjia gazowa,przebieg 22000 km od nowego, po calkowitej wymianie blach i lakierowaniu w zeszlym roku ,stan idealny. klient chcial 3000 zl bylo warto ale nie mialem tyle kasy ale w zeszlym tygodniu gosc go puknal w tylek naszczescie ma hak i wygiela sie tylko belka w bagazniku ta do kturej jest pszykrecony zderzak blach nie uszkodzilo i zlamal sie fotel kierowcy , w koncu kupilem za 1700 zl . mam pytanie jak najlepiej zabezpieczyc ja pszed kradzieza co prawda mam alarm ale slyszalem ze mozna wyciagac jakis bezpiecznik od gazu .prosze o odpowiedz.
  
 
Czesc, milo mi powitac nowego Trojmiejskiego Ladziarza, Jestem przedstawicielem/prezesem naszego regionu, daj mi jakos znac to sie spotkamy,pogadamy,obejzymy Twoje cacko,czemu jeszcze nie jestes czlonkiem LKP tylko sympatykiem?
A co do zabezpieczania zrob sobie odciecie zasilania.Wtedy zlodziej bedzie mogl tylko radio wyciagnac a samochod ocaleje.
Moj numer 600216280, orazmail i PW w moim profilu.
Pozdrawiam.Franc.
  
 
witam i gratuluję udanego zakupu
  
 
Witam kolegę Akmk. Gratuluję zakupu i życzę spokojnego użytkowania. Teraz tylko proszę troszkę aktywniej brać udział w życiu klubu, a zostaniesz Klubowiczem pełną gembą... powodzenia.
  
 
Cytat:
Teraz tylko proszę troszkę aktywniej brać udział w życiu klubu, a zostaniesz Klubowiczem pełną gembą... powodzenia.




z taką ladą to nie problem-hihihihi coraz wiecej jest u nas "7"

pozdrawiam i gratuluje
  
 
Witamy, witam!

Zdradz z jakiej jestes dzielnicy. Moze sie spotkamy gdzies na ulicy - moje auto mozesz zobaczyć w profilu.
  
 
witam moja pierwsza 2105 miała odciecie zapłonu (przełącznik ) w popielniczce gość jak sprzedawał mi pokazał ob nigdy bym niewpadł na to . Dbaj o nowy nabytek a bedziesz zadowolony