36 urodziny "kanciaka" - już po... - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
No i dzis miał byc w radiu Kraków nadany wywiad z właścicielem naszego solenizanta czyli - df125 nagrany podczas niedzielnej imprezy. ALe zajrzałem na ramówkę Radia Kraków i sie okazuję,ze za póxno...Program był nadany między 14.30 a 16. i ma tytuł 60km/godz. Słuchał ktoś???
W przyszłym tygodniu o tej samej porze ma być o ładziance
Paweł
P.S. ALe znając mnie i tak zapomnę
Ja ktoś nie zapomni - dajcie znać!
  
 
Motomagazyn w Radiu Krakow jest w piatki pomiedzy 14.30 a 16.
kacik o oldtimerach gdzies po 15.45.

Natomiast aby zwiedzic muzeum w alwernii trzeba sie umowic z Panem Stefanem Adamskim .tel. 283-23-23. Kierunek 12.
Mowcie ze dowiedzieliscie sie o Muzeum od nas czyli organizatorow urodzin PF 125p.
Biletow nie ma ale mile widziane datki do puszki. Naprawde warto bo to tez pasjonaci jak my.

jest tez strona www.alwernia.pl i tam podstrona o Muzeum

  
 
Ehhhh, szkoda troche tej zielonej 2103! No ale o gustach sie nie dyskutuje. 2106 wyglada juz troszke lepiej. Moze ja mam jakies zboczenia po tym jak zobaczylem 2103 Pawła??? Ehhh, piekne masz Pawle to autko! Pozazdrościć!
  
 
Dzięki Leszek Ale do świetności jeszcze jej daleeeeko . jak zobaczyłem fiata 125 z 1968 w taki stanie jak na zdjęciach - to dopiero mnie zamurowało
ALe jak tylko dogadam się mniej więcej z mechanika w tym roku - potem blacha i alkier i to tak jak OSS - szpachlowanie , szlifowanie, szpachlowanie szlifowanie itd.
Chciałbym trafic na lakiernika , któy to umie dobrze zrobić , tak aby nie bylo "pofalowań " blachy i lakieru. Mysle,ze to trzeba "widzieć" a nie kazdy warsztat zwraca na takie rzeczy uwagę w przypadku naszych aut. Niestet
Ale może sie uda
Paweł
  
 
Paweł - naturalnie kolor zostaje ten sam?
  
 
Myslę,że tak choc Konrad nalega by przemalowac ją na taki rudy( byly takie jakby ciemno pomarańczowe 2103 i były malowane tak fabrycznie. Ale ten czerwony jest OK- jak dla mnie
  
 
Zdecydowanie czerwony Nie to, ze sam mam czerwony, ale to kolor motoryzacji i sportow motorowych!!!

Konrii, masz gdzies fotke z tym kolorem "rudym"?
  
 
Nie ma co ...ruda też mi sie podoba
Fotki znajdziesz na Więgierskiej strnie LBK - gdzie znowu wiele nowosci
Pawęł
  
 
Cytat:
2003-11-28 21:03:51, Leszek_Gdynia pisze:
Ehhhh, szkoda troche tej zielonej 2103! No ale o gustach sie nie dyskutuje. 2106 wyglada juz troszke lepiej.



Nie rozumiem? Co w niej jest takiego złego? Aluski? Może, ale poza tym to brakuje tylko listewek na progach i nadkolach. A reszta to chyba oryginał - tak przynajmniej wygląda na fotkach. To raczej ta 2106 z jakimiś plastikami zamiast oryginalnych chromików wygląda w/g mnie marnie - no chyba że jest to auto z ostatnich lat produkcji kiedy to już nie dawano chromów. Ale patrząc na zderzaki i tył to mało prawdopodobne.
Pozdrawiam
Andrzej

[ wiadomość edytowana przez: andrzej_krakow dnia 2003-11-29 19:44:59 ]
  
 
TA zielona 2103 wyglada naprawdę normalnie (widziałem a żywo)
Wiem tez ,ze niedługo pójdzie do remnotu - bo kolega Konrad chce jej wymienić dośc ostro skorodowane podszybie.
A;le poza tym - fajna jest.
  
 
Andzej - wszystkiego najlepszego!!!!!!!! Sto lat!!!

A wracajac do tematu - ja mam jazde na oryginał i jak widze, skrzywdzona 2103 to serce mi sie kraja. Ale nie widzialem na zywo i tlyko komentuje swoje wrazenia z ogladania zdjec. Jezeli jest tak ja pisze pawel to jest dobrze!!!!

Jeszcze raz - najlepszego!
  
 
O jasny gwint !
Zapomniałem - Ale wszystkim Andrzejom życzę wszystkiego najlepszego
A tak swoja droga widzielismy Was dziś na bora komorowskiego koło geanta jak jechaliście w strone centrum . Nicc nie mogłem zrobic bo akurat lałem benzynkę do ładzianki i potem troche pojeżdziliśmy z Onradem. Byliśmy na zjaezdni , gdzie odbywał się zlot FSO i Fiat&furious. Ciekawistka był FSO coupe( własciel to były posiadacz tego egzemplarza , który jest teraz w trójmieiście i był na Wszym ostatnim spotkaniu.
Ten, którego widzieliśmy dziś to juz na 100% oststni egzemplarz(były trzy) w Krakowie , ale jego stan jest IDEALNY!!!! Super.
Pozdrówki
Paweł
  
 
Wrócę do muzeum Pożarnictwa w Alwerni.
Jacek [autokult] wspomniał o ich podstronce : http://www.alwernia.pl/miasto/muzeum.html
prośba do Was, szanowni Klubowicze, jest taka, by wkleić ją do linków Waszej stronki. Przynajmniej tak chłopakom pomożemy , że ich rozreklamujemy. [oczywiście wszelkie inne inicjatywy w tym kierunku mile widziane]. Z góry dziękuję i jeszcze raz polecam owo muzeum.
p.s.1. również przyłączam się do imieninowych życzeń dla wszyskich Andrzejów
p.s.2. świetne fotki, Konradzie.
  
 
Cześć Adrian !
Oczywiście- link wsadzamy - bo Wielkie Miejsce to muzeum w Alwerni.
Pozdr
Paweł
  
 
Cytat:
2003-11-30 15:24:20, pawel_krakow pisze:
O jasny gwint !
Zapomniałem - Ale wszystkim Andrzejom życzę wszystkiego najlepszego
A tak swoja droga widzielismy Was dziś na bora komorowskiego koło geanta jak jechaliście w strone centrum . Nicc nie mogłem zrobic bo akurat lałem benzynkę do ładzianki
Paweł



Dzięki za życzenia, a tam na Bora mogłeś zadzwonić to zatrzymałbym się na chwilę.
Andrzej