Hahahahahahaha

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Polecam naprawde warto....

A to POLSKA wlasnie (wedlug Encyklopedi Encarta firmy Microsoft)


  
 
Taaaaa
  
 
Buraki co wydali to gowno
  
 
o Mamo!! ....i dziwić się tu potem, że tatuś Rydzyk wydziera ostatnie 1000 dolców od bidnej babci z amerykanerskiej polonii mówiąc, że wróciły się czasy prześladowania i mordowania chrześcijan i tylko ON...o.Rydzyk krew własną w Polsce przelewa w obronie uciśnionych wyznawców!!!!...i sypią się kurwa dolce setkami tysięcy do jego kurwa sutanny!!! /FAKT AUTENTYCZNY I POTWIERDZONY!!!....moja kuzynka była w USA świadkiem naocznym takiej "imprezy z "tatusiem" Rydzykiem"!!/
  
 
Cytat:
2003-11-29 00:04:30, bogdan1 pisze:
sypią się kurwa dolce setkami tysięcy do jego kurwa sutanny!!! /


BOGDAN1 WYLUZUJ TO NIE MELINA TYLKO FORUM KLUBU MIŁOŚNIKÓW SAMOCHODU ESPERO!!!! CZŁOWIEKU
TO JUŻ WSTYD TU LUDZIE PORAD SZUKAJĄ A TY TU TAKIE SŁOWA PISZESZ (Rydzyk itp????)



[ wiadomość edytowana przez: torito dnia 2003-11-29 20:53:50 ]
  
 
moze i miejsce faktycznie nie jest, ale ja sie z bogdanem1 zgadzam absolutnie. to co rydzyk wyprawia wola o pomste do nieba.

pozdrawiam
  
 
Przepraszam Cię Torito!!..trochę mnie poniosło ale...nie doniesiesz na mnie do swojego "idola" tatusia Rydzyka ??? ...proszęęęęęęęę
P.S. czasem wrzucamy na foruma jakieś O.T....i nikt się jeszcze nie spluł ...a ja tak w ogóle prawie w temacie siem wypowiedziałem więc skąd u Cia taka nerwacja ???....ani chybi Wielki Rydzyk to Twój IDOL ....I od razu i na wszelki wypadek tego co może z Twojej strony nastąpić...wzorem zresztą Ciebie"...WYLUZUJ TORITO ...ja prawie zawsze jaja sobie robię ...a Ty o dwie k....y mnie opieprzasz?????....starzejemy się bratku /ale Ty szybciej!! /
  
 
bogdan1 jestes strasznie wulkarnym i nieocenzurowanym krzykaczem, ktory jest wyjatkiem w POLSCE (jakby kto z Mikrosoftu czytał)...
Twoja wypowiedz zbulwersowala mnie i cala moja rodzine, nigdy przedtem nie slyszelismy tak obscenicznych i podlych wyrazow w jednym zdaniu! No i te przeklenstwa! ja nie posiadam takich w swoim slowniku... mimo tego ze pojde do spowiedzi (90% katolikow w Polsce) nie bede mogl wymazac z mojego umyslu traumy jaka przezylem...

zawiodlem sie na Tobie, koniec z nami i nie dzwon do mnie...

  
 
A co wy wiecie o ojcu właścicielu???? Moja matka bawiła się z nim w piaskownicy, a żona sąsiada z którym popijam piwko jest jego siostrzenicą - i nienawidzą ojca właściciela.
  
 
Cytat:
2003-12-01 14:13:51, Lee pisze:
bogdan1 jestes strasznie wulkarnym i nieocenzurowanym krzykaczem, ktory jest wyjatkiem w POLSCE (jakby kto z Mikrosoftu czytał)...
Twoja wypowiedz zbulwersowala mnie i cala moja rodzine, nigdy przedtem nie slyszelismy tak obscenicznych i podlych wyrazow w jednym zdaniu! No i te przeklenstwa! ja nie posiadam takich w swoim slowniku... mimo tego ze pojde do spowiedzi (90% katolikow w Polsce) nie bede mogl wymazac z mojego umyslu traumy jaka przezylem...

zawiodlem sie na Tobie, koniec z nami i nie dzwon do mnie...






buahahahahahahahahahhah
  
 
a oto co napisalem:

-----Original Message-----
From: Cieleszyński Lech
Sent: Monday, December 01, 2003 2:27 PM
To: 'encwish@microsoft.com'
Subject: Microsoft ENCARTA version 13.0.0.0531

Witam...
Jako że jestem Polakiem bede pisać w swoim ojczystym języku.

Po przeczytaniu i ogladnieciu jakie informacje zawarliście w encyklopedii Encarta 2004
dochodze do wniosku, że nic nie wiecie o Polsce i to co zamieściliście nie odzwierciedla
obrazu Polski. Niestety świadczy to również o waszej ograniczonej wiedzy jeśli chodzi
o kraje inne niż wasza własna ojczyzna...
Encyklopedia ma być wiarygodna, a niestety Wasz produkt jest na poziomie Jerrego Springera...

Z poważaniem
Lech Cieleszyński
  
 
Złe porównanie. U Jerrego jak coś komuś nie pasuje, to zawsze można przypier...ć, a tutaj
  
 
piotr-ek zrobiles portret psychologiczny Bin-Ladena!
pewnie o Afganistanie tez sie niedoczytal prawdy i ogladajac codziennie Jerrego wzial z niego przyklad!!
  
 
buhahah ale sie usmialem (chociaz to nie jest smieszne)

no comment napisze do nich w starobagiennym

pozdr z D-Squadu
  
 
Czytajac ten plik stwierdzilem...
Widac gdzie nas USA ma... gleboko w powazaniu tylko dlaczego nasz rzad tego nie dostrzega i ciagna do USA jak tylko moga...
  
 
Cytat:
2003-12-01 18:44:36, KeyJey pisze:
Czytajac ten plik stwierdzilem...
Widac gdzie nas USA ma... gleboko w powazaniu tylko dlaczego nasz rzad tego nie dostrzega i ciagna do USA jak tylko moga...



Wiesz KeyJey

Jak dziecko ma sprawdzian w szkole, to też kombinuje chorobe... Myśle, że tu jest tak samo...
  
 
Olo!...nawet największym grzesznikom należy się odpuszczenie niecnoty !!...to tak po chrześcijańsku...liczę więc na odblokowanie jakiś możliwości ........no....proszęęęę.... chciałbym chociaż do Ciebie móc zadzwonić
P.S. a co do Twojej dla nich opinii...Ty dyplomatą być powinieneś albo innym angielskim politykiem...z takim taktem w tak "żadnym" temacie ??? ja bym nie potrafiłem
  
 
Wyslalem ten plik do Janusza Weissa do Radia Zet...

Odpowiedz otrzymalem:

DOBRE !!!


I teraz sam nie wiem czy sie cieszyc ze ktos sie z tego bedzie nabijal publicznie czy to tylko zdawkowa odpowiedz

  
 
ja bym jeszcze to wyslal do Walesy... bo ta fotke mu ze zlego profilu walneli!!

a na powaznie zaloze sie ze sami o sobie napisali same superlatywy... qurewski amerykanski chlam!!
nienawidze tej nacji i ich propagandy!! to mi przypomina "mocne samouwielbienie"