TVN -Turbo

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco



telewizja / TVN
TVN Turbo już nadaje
20.11.2003
Od dwóch dni można już oglądać nowy kanał TVN



We wtorek ruszyła emisja testowa nowego kanału grupy ITI - TVN Turbo. Jak informuje nadawca w tej chwili jest to przekaz promocyjny dla uczestników XXIII Konferencji i Wystawy Ogólnopolskiej Izby Gospodarczej Komunikacji Kablowej, która do piątku odbywa się w Hotel Gołębiewskim w Wiśle. Przekaz realizowany jest z transpondera TVN: Hot Bird 1 - 13E o częstotliwości 11,408V; SR=27500; FEC3/4.

Oficjalna data premiery kanału nie jest jeszcze znana, ale nowy kanał TVN na pewno pojawi się jeszcze w tym roku. Będzie go można oglądać w sieciach kablowych i na platformie Polsatu.

TVN Turbo - kanał tematyczny poświęcony motoryzacji, skierowanym głównie do męskiej części widowni. Sztandarowym magazynem TVN Turbo będzie "Automaniak" w wersji godzinnej. Jego autorką i prowadzącą będzie Martyna Wojciechowska.

Program TVN Turbo będzie się składał z prawie 20 magazynów poruszających różne aspekty motoryzacji. Od luksusowych samochodów po porady dla posiadaczy aut używanych, od nauki techniki jazdy po relacje z rajdów, w których bierze udział światowa czołówka kierowców. W programie znajdą się najlepsze europejskie i amerykańskie magazyny motoryzacyjne. TVN Turbo ma wyłączną umowę z BBC na emisję najlepszego europejskiego magazynu Top Gear.








jak wam się podoba program?

jak dla mnie zapowiada się zajebiście, zobaczymy jak będzie wyglądał od strony sportu, nie tylko profesjonalnego.

oglądał juz ktoś?


[ wiadomość edytowana przez: _Arti_ dnia 2003-11-30 00:09:02 ]
  
 
Zaraz idę sprawdzić czy mam go na kablówce.
A zapowiada się naprawdę fajnie, ma być program "oes" - Hołek go będzie prowadził, No i Top Gear...
  
 
ostatnio oglądałem jak hołek opowiadał o początkach kariery, pokazywali go takiego młodego szczyla w dużym fiacie opowiadał o swojej pierwsze celice robionej z seyjnego auta, o pierwszych zeszperowanych rajdówkach którymi nie szło jeździć bo nie chciały skręcac i każdy zakręt czy chciał czy nie zawsze musiał byc bokiem i wogóle fajna laska prowadzi MArtynka

JAk dla mnie kanał full wypas
  
 
A ja nie mogę znaleść tego kanału. Arti na czym Ty go oglądasz?
  
 
DEKODER POLSATU

póki co tylko tam program jest, ale może kiedyś według zapowiedzi będzie w kablówkach i na cyfrze,

lece oglądać
  
 
ja mam cyfrę i znalazłem trochę info na temat kanału... na razie jest to edycja testowa, na jakieś tam spotkanie ("meeting")... niby jest nadawana jako fta na hotbirdzie (kanał niekodowany ogólnie dostępny), jednak mój dekoder (pioneer btc 1430 bodajże) nie wykrywa go... może to być sprawa oprogramowania (w tych starych były większe możliwości edycyjne listy programów) - trza by wgrać stare, lub może mojego konwertera (choć jest ma on szerszy zakres niż zalecany..). sprawdzę w najbliższym czasie na dekoderze wizji.. jak dla mnie, to np kanał TVN Meteo jest zupełnie niepotrzebny,. za to taki cukierek
  
 
bajera. program tvn TYLKO na platformie polsatu. co za beznadzieja i bezjar. raczej tvn ma blizej do cyfry niz do polsatu. wogole bezsensu.
  
 
Dzwoniłem dzisiaj do UPC (kablówka) i nie wiedzą kiedy będzie.

  
 
na platformie cyfry już jest!!
  
 
jest, jest!!!! bardzo fajnie, ciekawe programy (oglądam od prawie dwóch godzin i mi się podoba )
  
 
podoba mi się coraz mniej non-stop te same programy. choć to w sumie początki...
  
 
Cytat:
2003-12-14 08:53:07, pasiuTGR pisze:
na platformie cyfry już jest!!


jestes pewien ze jest? ja nie widze u siebie zadnego takiego kanalu, mam pakiet blekitny, chyba ze w tym pakiecie nie ma tvnturbo
  
 
hmmm ja mam ten najtanszy pakiet i mam go na kanale 34
więc nie wiem dlaczego Ty nie masz
  
 
Cytat:
2003-12-18 15:43:52, fostof pisze:
Cytat:
2003-12-14 08:53:07, pasiuTGR pisze:
na platformie cyfry już jest!!


jestes pewien ze jest? ja nie widze u siebie zadnego takiego kanalu, mam pakiet blekitny, chyba ze w tym pakiecie nie ma tvnturbo

a przeprogramowałeś tuner?? razem z tvn turbo pojawiają się jeszcze plansze kontrolne programu "minimini" i jakiegoś "polskiego kina" czy czegoś takiego. żeby przeprogramowac tuner wciśniej menu, 5, 2, ok ...i czekaj
  
 
mam dzieki wielkie
  
 
A ja na UPC jak nie miałem tak nie mam

Ale sumo pisał do nich list i tak mu odpisali:

"Pragnę poinformować, że UPC Telewizja Kablowa jest zainteresowana wprowadzeniem kanału TVN TURBO do oferty programowej. Chcielibyśmy udostępnić ten kanał naszym Abonentom, tak jak jesteśmy zainteresowani każdym atrakcyjnym kanałem. W chwili obecnej nie jesteśmy w stanie podać dokładnej informacji odnośnie włączenia ww. kanału do oferowanego przez nas pakietu programów, niemniej rozmowy z TVN w tej sprawie są obecnie finalizowane"

Także mam nadzieję że niedługo będzie
  
 
Program "OES" czasami leci na TVN24, niestety nie wiem o której i kiedy. Posprawdzajcie w jakiejś gazecie z programem, występuje tam chyba jako "moto" lub "automaniak".