Jak to zamontowac??? - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Leszek,sa dwa rozwiazania-albo od tylu przykleisz do obudowy magnetofonu żyletki coby ewentualnego amatora cudzej wlasnosci zniechecic (mala niespodzianka przy wyciaganiu-mamusiu a gdzie moje paluszki?)albo przeniesc panel w jakies ciekawe miejsce,np.sufit albo gdzie indziej.Albo zamontuj magnetofon np.pod siedzeniem a tylko panel w suficie.Nie sa to rozwiazania o 100% skutecznosci ale lepsze to niz nic...
Najlepiej jak w ogole nie ma sprzetu bo jest wyjety ale wyciaganie z czasem sie nudzi i jest nieporeczne.
  
 
Leszku co byś nie robił to i tak jak hcą to wyjmą.Ja najpierw założyłem alarm potem centralny ,dodałem czujki na wybicie szyby a na koniec założyłem radio.Mieszkam w takiej dzielnicy że wszystko morze zmienić swego właściciela(chłopaki zBiałego wiedzą) i radi i tak na noc wyciągam.
  
 
Ja mam do radia na koncu przykrecona linke stalowa, najpierw wkladam radio, nastepnie sciagam linke i przykrecam ja bardzo mocno w znane mi miejsce), mozna wykorzystac jakies koleczka i przykrecic dosc daleko od radia

Pozdro.