Automatyczne ssanie

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam wszystkich!
Mam lade 21099 i chciałbym przerobić ssanie automatyczne na ręczne możećie mi doradzić jak mam to zrobić bo nie mam zielonego pojęcia, czy wogóle można sie za to zabrać.Czekam na propozycje. Pozdrawiam
  
 
Witam
a nie jest przypadkiem zasilanie MPI?.. czy to jest wersja gaźnikowa?, bo jeśli gaźnik to jst to mozliwe, musisz znaleśc starszy gaźnik, nie wiem jakie wersje są w samarach, ale w 2107 ten samarowski (system WEBER) ma ręczne ssanie, zresztą może niech się wypowiedxzą właściciele Samarek
  
 
To jest do zrobienia, ale upewnij się, że masz gaźnik a nie wtrysk.
Najprościej byłoby podmienić gaźnik, ale napewno da się przerobić z automatu. Jak masz w dobrym stanie i jest wymienny, to ja jestem chętny na zamianę
Chyba, że masz jakieś problemy z nim, albo nie działa poprawnie...
  
 
Niestety nie moge nic doradzic, ale jestem ciekaw motywow takiej decyzji... bo ja chccialbym dokladnie odwrotnie....
  
 
Samara ma gaznik Solex, nie Weber.
Moja ma na szczescie reczne ssanie.
Powod jest bardzo prosty, automat sie zbyt pozno wylacza i dzieki temu wzrasta zuzycie paliwa.
Tak jest np. w Trabancie z silnikiem VW Polo.
I zdaje sie, iz w cieniasach tez sa z tym problemy, generalnie nie polecam.
Automat nigdy nie bedzie madrzejszy od kierowcy
(Oczywiscie mam na mysli gaznik, ale nie widzialem automatycznego ssania w samarze).



  
 
Witam wszystkich to jest niestety wtrysk paliwa silnik 1.5 skrzynia 5 jak byłby to gaźnik to poradziłbym sobie ale z wtryskiem nie miałem doczynienia
  
 
i chyba nikt nie miał ,bo na mój stan wiedzy nie da się tego przerobić.
A może muszę się jeszcze troszkę pouczyć .................
  
 
Przy wtrysku dupa blada....
Ale faktem jest że ręczne ssanie jest lepsze.