Przedświąteczne spotkanie podgrupy warszawskiej

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Szanowni posiadacze omesiek wszelkiich kolorów, typow i odmian z Wawy i okolic !!

Proponuję, aby przed świętami zrobić sobie mały zjazd w jakimś miłym i dogodnym miejxcu, coby w należyty sposób przygotować się do Nowego Roku, w ktorym jak sądzę i czego wszystkim i sobie życzę, kazdy z nas przesiedł się na EVO 500, LOTUSA, albo conajmniej na młodszą o 5 lat omesie . Niezależnie od tego myślę, że miło będzie obejrzeć wasze gęby i wasze Omesie jeszcze w tym roku, dzięki czemu zarysuje się szansa na dotrwanie do kolejnego ogolnoświatowego LOB PARTY AD 2004.
Proszę o wyrażenie opinii, oraz składania propozycji co do czasu i miejsca.
Pozdrawiam Janusz
  
 
Jestem z Lublina i chętnie się z Wami spotkam!
  
 
Jestem za i to bardzo
  
 
Cytat:
2003-12-02 00:41:15, JanuszGnitecki pisze:
Proszę o wyrażenie opinii, oraz składania propozycji co do czasu i miejsca.
Pozdrawiam Janusz



Drogi Januszu!

Odpowiadając na powyższą prośbę, proponuję poniższe:

Poznań - 13/12/2003



Pozostając z szacunkiem,
Prowo
  
 
Ma się rozumieć żę za....
jakieś bomki przywiesze we środku, parę lampek no i choineczka na tylnej półce. Generalnie tyle czasu spędzam w aucie, że mam prawo......
Ustalcie szczegóła.
  
 
Cytat:
2003-12-02 08:46:42, Prowo pisze:
Cytat:
2003-12-02 00:41:15, JanuszGnitecki pisze:
Proszę o wyrażenie opinii, oraz składania propozycji co do czasu i miejsca.
Pozdrawiam Janusz



Drogi Januszu!

Odpowiadając na powyższą prośbę, proponuję poniższe:

Poznań - 13/12/2003



Pozostając z szacunkiem,
Prowo




wlasnie! prowo dobrze gada bylo by milo jak bys odwiedzil nas 13.12 w poznaniu

Janusz przemysl to

pozdrawiam
  
 
Prowo,
geniusz twojej dyplomacji powsechnie znany i nirdościgniony dla nas prostych zjadaczy chleba .
Prawda jest taka, że ja bym chciał i tu itu, ale twarda rzeczywistość po zadku tłucze. Dlatego probuję jakoś utulić żal, ze nie da się nic z kielni w Poznaniu dźwignąć i badam grunt oraz energię koła Warszawsko - okolicznego. Jeśli ktokolwiek pojawi się skądkolwiek byle omesią będzie radośnie powitany.
Szanowni warszawscy autochtoni, upraszam o propozycje miejsca i czasu.
Pozdrawiam, Janusz
  
 
Cytat:
2003-12-02 17:41:37, JanuszGnitecki pisze:
Szanowni warszawscy autochtoni, upraszam o propozycje miejsca i czasu.



Ja tez chce spotkanka, ja tez. Ale propozycja szczegolowa musi chyba wyjsc od inicjatora. Nikt nie osmieli sie wychylic przed orkiestre (a przynajmniej przed akordeon)
  
 
Witam

Cytat:
Nikt nie osmieli sie wychylic przed orkiestre (a przynajmniej przed akordeon)



święte słowa....!!!!

Janusz czekamy na ustalenia Prezesa naszej "podgrupy warszawskiej" co do miejsca i czasu
postaramy się dopasować

na ale może taka mała , nieśmiała propozycja 13.12
co by w nie tylko w Poznaniu tego dnia Omesie cieszyły się swoim widokiem (i ich właściciele też... )

p.s. bedę w Poznaniu 6.12 tak jak pisałem niestety nie pamiętam jaki to dokładny adres
hala sportowa AZS czy coś takiego, blisko hotelu Polonez (poszperam i jutro podam ulice)
zapraszaam w odwiedziny wszystkich chętnych
wyjeżdżam w nocy w piątek tak więc na miejscu powinienem być 6-7-rano
z doświadczenia wiem że pyffko bedzie już czynne

pozdrawiam
Sagittario
  
 
Cytat:
2003-12-02 22:44:51, Sagittario pisze:
Witam

Cytat:
Nikt nie osmieli sie wychylic przed orkiestre (a przynajmniej przed akordeon)


miejscu powinienem być 6-7-rano
z doświadczenia wiem że pyffko bedzie już czynne

pozdrawiam
Sagittario



Moja Bestia o tej porze na lewy bok sie przewraca i drabie sie po skrzyni,wiec zanim ja obudze i przekonam do jazdy to troche czasu upłynie
  
 
spoko, spoko
poczekam
  
 
Cytat:
2003-12-02 22:44:51, Sagittario pisze:
na ale może taka mała , nieśmiała propozycja 13.12
co by w nie tylko w Poznaniu tego dnia Omesie cieszyły się swoim widokiem (i ich właściciele też... )



Nieeee! Ja wybieram sie do Poznania, a przeciez warszawskiego spotkania tez nie chcialbym przegapic. Nie kazcie mi wybierac
  
 
witam i na spocik w wawie badz gdziekolwiek w bliskiej jej okolicy napewno zajże
ale co do poznania to jeszcze nie wiem 14 .12 ponoc mam pracowac ale jsli to sie zmieni to przeciez poznan tez w okolicy wawy jest
  
 
Witam,

Ja bede oczywiscie w Wawie.
Moze 20-go w sobote (???) tydzien po Poznaniu(???)

Pozdr. C-Cichy
  
 
nie wiem jak Wy, ale u mnie zawsze te łikendy jakieś wyjazdowe..... taka władza
Ja osobiście bym optował za jakimś normalnym dniem tygodnia....
  
 
13-14 jestem w stolicy i mam wolny wieczór 13/14 więc czekam miejsca i czasu. Do Poznania trochę za daleko.
  
 
Witam

Cytat:
Nieeee! Ja wybieram sie do Poznania, a przeciez warszawskiego spotkania tez nie chcialbym przegapic. Nie kazcie mi wybierac

-----------------



czytałem wcześniejsze posty i tak jak mówię to była nieśmiała propozycja
mysle że środek tygodnia odpada,więc pozostaje nam tylko weekend 20.21 grudnia

Janusz co Ty na to ???????

[ wiadomość edytowana przez: sagittario dnia 2003-12-03 22:32:33 ]

[ wiadomość edytowana przez: sagittario dnia 2003-12-03 22:32:54 ]

[ wiadomość edytowana przez: sagittario dnia 2003-12-03 22:34:06 ]
  
 
Cytat:
Nieeee! Ja wybieram sie do Poznania,



Kartos spokojnie spot "podgrupy warszawskiej" bez Ciebie to nie realne
myslę że Janusz podziela moje zdanie ???!!!
ja też wybieam się do Poznania i mam nadzeje że spotkanie w Warszawie nie odbędzie się 6 12 2003

pozdr
Sagittario
  
 
Po pierwsze dziękuję kolegom za odzew.
W kwestii daty z bólem serca skłaniam się do opinii Saggitaria, 20 lub 21 XII.
Nie mogłbym zrobić świństwa omesiom z Warszawy, żeby nie mogły spotkać się z omesiami z Poznania, co to to nie
Co do miejsca może dobry byłby parking pomiędzy Castoramą a Carrefourem na Targówku, jest tam spory plac, a potem można udać się do jakiejś knajpki, coby pogadać spokojnie o, a zresztą wiadomo o czym .
Pozostaje kestia godziny, myślę, że np 11 lub 12 byłaby optymalna, jeszcze widno na rodzinne zdjęcie, a i ci co mają kawałek dalej spokojnie dojadą.
Proszę o opinie czy sobota, czy niedziela, dla mnie bez rożnicy, ale chcialbym, żeby jak najwięcej omesiek się zameldowało.
Pozdrawiam, Janusz
P.s.
Liczę na męską postawę, bez szukania dziury w całym, w końcu my nie stado kurczaków z OKP
  
 
Niedziela.