Przedświąteczne spotkanie podgrupy warszawskiej - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
dla mnie bez różnicy wkońcu mam nie daleko Pozdrawiam
Jak trzeba to trzeba przed świętami
  
 
Witam

co do miejsca nie zgłaszam przeciwwskazań

sobota czy niedziela ?
weekend przedświąteczny więc i tak pracuję ale jeden dzień sobie urwę
tak więc czekam na zgłoszenia większości a ja postaram się dopasować

pozdrawiam
Sagittario
  
 
w ten weekend przedswiateczny pasuje mi kazda pora i dzien
  
 
To ja proponuje podjąć męską decyzje.
Mianowicie takie pisanie że ja zaq i czekam na propozycjie do niczego nie prowadzi
Więc narzucam
Niedziela 21 grudnia
Cytat:
parking pomiędzy Castoramą a Carrefourem na Targówku


i to miejsce na spot
pozdraiwam

Do spotkania
  
 
Witam
no to i ja,

termin i miejsce ok.
  
 
A więc reasumując:
CZAS
21 grudzień ( niedziela) godz 11,00

MIEJSCE

Parking pomiędzy Castoramą a Carrrefour na Targowku w części bliższej stacji benzynowej NESTE, wejście dtugie ( jest tam kawiarnia TCHIBO)

DO ZOBACZENIA
  
 
no więc ustalone

teraz jescze tylko trzeba odczekac kilka dni
i widzimy się ponownie

pozdrawiam
Sagittario
  
 
Cześć

właśnie wróciłem z Poznania gdzie miałem przyjemność
spotkać się z naszym kolegą Gepardem
oczywiście zaprosiłem Go do odwiedzenia nas w Warszawie
najlepiej 21 na Targówku

myślę Janusz że wszyscy goście będą mile widziani !!!

pozdrawiam
Sagittario
  
 
Bede i ja z z cala drusiowa reszta
  
 
Wszyscy są mile widziani i będą serdecznie powitani, przy okazji mam nadzieję, że nasze regionalne spotkanko będzie odpowiednio liczne
  
 
Koledzy, przypominam, że 21-szy coraz bliżej, proszę o liczne przybycie, nie możemy okazać słabości co o nas pomyśli reszta Polski?
Do zobaczenia
  
 
Tak tak nie dajcie sie pogodzie licznie przybywać odpalać bestyjki i przyjeżdżać
  
 
Witam

Cytat:
Koledzy, przypominam, że 21-szy coraz bliżej, proszę o liczne przybycie, nie możemy okazać słabości co o nas pomyśli reszta Polski?
Do zobaczenia



pamiętamy, pamiętamy...

na szczęście został już nie cały tydzień

pozdrawiam
Sagittario
  
 
Trza sie bedzie pojawic.....
Szkoda tylko ze samochod mi sie zaczyna "starzeć"......
  
 
Właśnie dostałem zaproszenie od Kartosa na spocik, nie powiem myślałem o przyjeździe wcześniej. Niestety nie wiem czy będę w stanie przyjechać - bardzo możliwe że będę w tym czasie pracował
Ale jeśli nic z tego nie wyjdzie, to wpadnę - wypatrujcie biało-rudego poloneza
Ps.Pewnie najpierw będzie mnie słychać a nie widać, bo padł mi wydech...

Do zobaczenia (oby)!


[ wiadomość edytowana przez: makaveli dnia 2003-12-17 17:24:39 ]
  
 
Maka, przybywaj, odetchniesz trochę psychicznie w gronie pos iadaczy prawdziwych samochodów .
Z zadowoleniem stwierdzam, że twojeakcje zwyżkują, z kaszlaczka przesiadłeś się do poldasa, do omesi brakuje już znacznie mniej koników . Oby tak dalej, to może na kolejnym Ogólnoświatowym LOB PARTY AD 2004 pojawisz się już właściwym pojazdem. , a tymczasem miło będzie zobaczyć twoją zakazaną gębę
  
 
Bardzo chciałbym przybyć na przedswiąteczne spotkanko.
Zrobie też wszystko aby tak sie stało.Bestyjka z nowym sprzęgiełkiem też cos pomrukuje o chęciach.A może i po spocie kupie karpia w Carrefurze?
Serdeczna pozdrofka Jurro
  
 
Janusz, spoko postaram się
Co do tej prawidlowości ze zmianami aut...hmmm... Poldasa konfiskuje ojciec teraz do roboty i trzeba będzie się rozejrzeć za czymś innym.... niesetety dukatów nie ma za dużo i na żadnego Opla nie starczy...
Ale oby Twoje slowa byly prorocze!

Ps.Niestety nie mogę w 100% obiecać że będę - nie zależy to ode mnie... (robota)

Ps2.Poldożer ma tę zaletę jednak, iż można kręcić Kujawiaki i Obertasy równie dobrze jak Lady Omegą - liczę na jakiś śnieżek



[ wiadomość edytowana przez: makaveli dnia 2003-12-18 17:02:18 ]
  
 
A ja tu sam na wschodzie ....wilki jakieś......

Miłego spotkanaka
  
 
Res, pozdrawiamy serdecznie, wspomnimy cię cieplutko, bez obaw, ale nie mam sumienia cię namawiać, kawał drogi a i święta za pasem, obowiązkow pewnie nie brakuje.
Jurro!!!!! ty żyjesz??!! gdzieżeś bywał, przyjeżdżaj, jasne, a może i 3-kę ściągnij,
Pozdrówka i do zobaczenia